Vefklerin Zararı Var mıdır ?

Vefk havas ilmi ve ebced hesabı kullanılarak oluşturulan kişilerin sıkıntılarını gidermek için medyumlar tarafınca kullanılan, özel dua taktiğidir.


Her insan evladı sıkıntılar yaşar, sıkıntılarından kurtulmak için her insan evladı farklı bir taktik uygular. Kimi insan sorunları ile yüz yüze gelir ve onlarla savaşır, kimisi sorunlarından kaçmaya çalışır, kimi insan sorunlarını zamana bırakır ve zamanla çözülmesini bekler, kimilerinin sorunun çözümü kendi ellerinde değildir. Bu kişilerde herkes gibi sorunlarının çözülmesi ister problemlerden kurtulmayı ister ancak sorunun çözümü ellerinde olmadığından kıllarını kıpırdatamazlar geriye yapabilecekleri tek bir şey kalır oda medyumlara başvurmaktır. kişilerin her türlü sıkıntısını gidermek için ilimlerini ve yeteneklerini kullanırlar.

Vefklerin Zararı Var mıdır ?

nedir ve ne işe yarar?

Bu ilim ve yeteneklerini bazı özel araçlar ile kullanırlar bu araçlar , , , iksir ve vefk gibi araçlardır.Medyumlara başvuran ve yardımı isteyen insanlar her biri hakkında az biraz bilgisi vardır. Ancak aralarında en az bilinen vefk’tir. Bu yazımızda sizlere vefk ne işe yarar, nasıl kullanılır ve vefklerin zararları var mıdır bunları anlatmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim. Vefk ilmi ve ebced hesabı kullanılarak oluşturulan kişilerin sıkıntılarını gidermek için medyumlar tarafınca kullanılan, özel taktiğidir. Kişilerin sıkıntılarına özel olarak dualar hazırlanır bu dualar ebced hesabına uygun olarak hazırlanır ve vefk yapılacak olan şeye yazılır. Her türlü sıkıntı için kullanılabilir. Gönül ilişkileri, parasal sıkıntılar, koruma gibi her türlü sıkıntı ve istek için kullanılabilir.

Vefkin değişken olan özellikleri nelerdir

Duruma özel olarak elementsel sınıfları değişir ateş, su, toprak, hava elementlerinden birisi ile hazırlanır yazıldığı nesne gene kişinin sorununa göre değişebilir kâğıt, karton, bir hayvan derisi gibi. Vefk yazarken kullanılan nesne değişebilir bir kartal türü, kurşun kalem, tükenmez kalem veya başka bir hayvanın tüyü, kemiği ile yazılabilmektedir, yazının kâğıda geçmesinde kullanılan nesne değişebilir mürekkep, kan gibi bu nesneleri seyreltmek için kullanılan nesne değişebilir, gül suyu, su gibi kişinin bilgilerine isteğine göre yazılan dualar değişebilir. Gene vefk amacına göre vefkin köşe sayısı değişebilir üç köşeli dört köşeli gibi. Kısaca vefk için binlerce farklı değişken farklı kombinasyon vardır. Hepsi kişiye, sıkıntılara, etmenlere göre değişim gösterir. Her vefk kişi için özel ve eşsiz olarak yapılır.

Vefk’lerin zararı var mıdır?

Medyumların yaptığı işlemlerin birçoğunda zarar potansiyeli vardır. Bu zararların gerçekleşmemesi için medyumlar zaten ekstra önlem alsa ve şu ana kadar belirli bir geri tepme örneği olmasa da geri tepme olasılığı vardır. Ancak Vefk için böyle bir durum mevcut değildir, dua etmenin daha güçlü bir şekli gibi düşünebiliriz. ile kullanıldıkları için geri dönme olasılığı olmayan nadir ilimlerdendir. Medyumlar yaptıkları diğer işlemlerde uyguladıkları ekstra yöntemler ile işlemi yaptıran kişilere gelen zararı neredeyse sıfıra indirmektedirler.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.