Vefk Nedir – Nasıl Yapılır ?

Vefk yapan medyumlar kişilerin verdiği bilgiler doğrultusunda kişiye özel ayetler ve dualar ile kişinin istediği sonucun alınmasına yardımcı olur.


Sevgili kardeşlerim sizlere vefkle ilgili gerçekleri anlatmaya çalışacağım. Vefk yapmak çokta kolay olmayan zorlu bir işlemdir. Konu ile ilgili yapılması gereken işlemin doğru sonuç vermesi için bazı şeylerin bir araya gelmesi zorunludur. Bunlardan bazıları çakra (insan Vücudundaki yaşam gücü, küçük enerji girdapları) açık olması yıldız uyumu, ebced (Arap alfabesinde her harfin bir sayıya denk gelmesi) uyumu vs.

Vefk Nedir
Vefk Nedir

Vefk Yapan Medyumlar

Vefkleri değişik materyaller üzerine -örneğin: Kâğıt, demir, bakır, bazı hayvan derileri, meyve veya sebze kabuğu gibi materyaller üzerine- yazılır ve uygun günde, saatte uygun duanın okunması/yazılması ile istenilen kişi üzerinde bırakılması istenen etki ne ise o etkinin bırakılmasını sağlar.Bu materyaller üzerine yazılan duanın ne ile (farklı kuşların tüyleri, bir maddeden yapılmış kalem gibi ürünler vb.) neyin (dua, ayet, kişi için özel hazırlanmış ebced hesaplı dua vb.) nasıl (hangi saatte, hangi gün, mürekkep, kan, gül suyu gibi herhangi bir ürün vb. ile) yazılacağı çok önemlidir. Bu değişkenler vefkin etkisi için çok önemlidir.

Size daha iyi anlatabilmem adına Vefkler bir nevi anahtar olarakta düşünebiliriz. Nasıl ki her kapının bir anahtarı var ve sadece o kapıyı açar ise vefki de aynı şekilde çalışır. Yapılan vefkler sadece bir kişinin kapısını açar. Burada vefk yapan hocalar ise anahtar ustası olmaktadır. Siz önünüzdeki kapıyı aşmak istediğinizde anahtara öyle veya böyle ihtiyaç duyarsınız. Kendiniz anahtarı ele geçirip o kapıyı aşamadığınızda mecbur olarak işinin ehli kişilere başvurmak zorunda kalacaksınız.

Ebced nedir

Vefkler ebced ilminin kurallarına uygun yazıldığı için denge manasında kullanılmaktadır. Bazı harflerin yan yana yazılması ve bu yazıları matematiksel bir sayıya çevirdiğinizde ve sayıların toplandığında sürekli aynı sonucu vermesi gerekir ki bu da vefkin etkili olması adına oldukça önem arz etmektedir.

Vefk Nedir ve Nasıl Yapılır

Vefk yapan medyumlar kişilerin verdiği bilgiler doğrultusunda kişiye özel ayetler ve dualar ile kişinin istediği sonucun alınmasına yardımcı olur. Yukarıda belirttiğimiz gibi duaların okunuş saatleri mekânın bütünlüğü ve uygun materyallerin bir araya getirilmesi gibi. Uygun duanın tespitinden sonra işlem başlatılır tabii konu ile ilgili olarak her zaman okunması gereken bazı dualar da vardır. işleme ilk olarak bu dualar ile başlanır, bu duadan sonra diğer duaların gidiş yolu tespit edilir. Bunlarda konunun olmazsa olmazlarıdır. 

Örneğin bir işlem için anahtar dua okunur yani kapı açılır kapı açıldıktan sonra içerde ne var ne yok ve ne yapılması gerektiği görülür ve duruma göre yol haritası belirlenir bazen etkilemek istediğimiz kişi üzerinde farklı işlemler ile karşılaşılmakta ve yapılan işlemi bozmak için farklı işlemler yapmak gerekebilir bu bazen çok masraflı olabileceği gibi bazen gerek kalmayabilir. Bu gibi durumlarda sizin sadece bize güveniyor olmanız ve başka kişilerden konu hakkında yardım almamanız gerekir böyle durumlarda ne benim nede diğer vefk yapan hocaların size yardımcı olabilmesi mümkün değildir. Onun için size tavsiyem bize güvenin farklı yollara sapmayın ki sonuca en kısa sürede ulaşalım. Sağlıcakla kalın…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

22 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 2. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 3. İyi günler hocam ben Antalya’dan arıyorum ama telefonunuza ulaşamıyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti sizi ancak bir türlü ulaşamıyorum hep meşgul çalıyor. Müsait olduğunuz zaman beni arar mısınız? Mesaj attım

 4. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 5. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 6. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 7. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 8. Sevdiğimin sevgisini siz olmasanız kazanamazdım hocam. Allah sizden bir değil bin kez razı olsun.

 9. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 10. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 11. Sevdiğimin sevgisini siz olmasanız kazanamazdım hocam. Allah sizden bir değil bin kez razı olsun.

 12. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 13. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 14. Yaşı küçük bir insan olarak kendimi çok yaşlı hissediyordum. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Ailem bana çok çektiriyordu. Hocamla konuştuğumda aileme ve bana büyü yapıldığını onlatın büyü etkisinde olduğunu bende musallat olduğunu ondan bu şekilde davrandıklarını söyledi. Sonrasında çözümü için çalışmaya başladık. Şükür bütün sıkıntılardan kurtulduk. Hepsi de hocam sayesinde oldu. O olmasa kim bilir ben ve ailem ne halde olurduk.

 15. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 16. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

 17. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 18. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 19. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 20. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?