Vefk ne için yapılır ?

Vefk ne için yapılır diye değil ne için kullanılmaz sorusuna cevap versek çok daha doğru olur. Çünkü vefk ile yapılamayacak şeylerin sayısı çok çok azdır.


internet ortamı ne yazık ki bilgi kirliliği ile dolu bir ortam. internette araştırma yaptığımda  anlatan doğru düzgün bir sayfa yok. Sonra bana gelen sorulara bakıyorum ne için kullanılır gibi sorular. insanlar doğru düzgün bu konuda bilgi sahibi olmadığı için bana soruyorlar. Dolayısıyla bana da bu soruyu cevaplamak düşer. Bu yazımızda siz değerli kardeşlerime vefk ne için yapılır bunu anlatmaya ve vefk hakkında kısa kısa bilgiler vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan diyerek konumuza başlayalım.

Vefk ne için yapılır ?

Vefk nedir?

insanlar yaşadıkları sıkıntılara kendileri çözüm bulamadığı zaman farklı yollara başvurarak bu sıkıntılardan kurtulmak isterler. Kendi sıkıntısıyla kendi yollarıyla baş edemeyen ve bu sıkıntıları çözemeyen kişiler sorunlarının çözülmesi için a başvururlar. kişilerin bu sıkıntılarını çözümlemek için doğa üstü araçlar kullanırlar ve kişinin sıkıntısını kişinin istediği şekilde çözerler.

Medyumların kullandığı bu doğa üstü araçlardan birisi de vefk’tir.Vefk ilmi ile amacını yerine getiren rahmani bir çalışmadır yapılması için ebced bilinmesi gerekir. Vefk ne için kullanır sorusuna ise her şey için diyerek kısa bir cevap verebilir. Nasıl çalıştığını ve işlediğini kısaca anlatmak gerekirse bir odaklayıcı görevi görüyor diyebiliriz. Bu odaklayıcı sayesinde enerji istenilen amaca odaklanarak bu olayın gerçekleşmesini sağlar. Aynı zamanda vefkler için bir çeşit güçlü şeklidir diyebiliriz. Ebced yardımı ile yapılan bu duada sayılar daima aynı olmalıdır.

Vefk ne için yapılır ?

Vefk ne için yapılır diye değil ne için kullanılmaz sorusuna cevap versek çok daha doğru olur. Çünkü vefk ile yapılamayacak şeylerin sayısı çok çok azdır. Aşk vefkleri, geri getirme vefki, , evlilik vefki gibi birçok konuda kullanılabilir. Vefkin kullanılmadığı alanlar ise genelde kötü amaç taşıyan işlemlerdir diyebiliriz.Vefk ne için kullanılır konusuna da cevap verdiğimize göre yazımızı burada bitirebiliriz. Umarım sizler için yararlı bir yazı olmuştur ve vefk ne için kullanılır öğrenmişsinizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere Allah’a emanet olun.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.