Vefk Ne İçin Yapılır ?

Vefk ne için yapılır diye değil ne için kullanılmaz sorusuna cevap versek çok daha doğru olur. Çünkü vefk ile yapılamayacak şeylerin sayısı çok çok azdır.


internet ortamı ne yazık ki bilgi kirliliği ile dolu bir ortam. internette araştırma yaptığımda vefk ne için yapılır anlatan doğru düzgün bir sayfa yok. Sonra bana gelen sorulara bakıyorum vefk ne için kullanılır gibi sorular. insanlar doğru düzgün bu konuda bilgi sahibi olmadığı için bana soruyorlar. Dolayısıyla bana da bu soruyu cevaplamak düşer. Bu yazımızda siz değerli kardeşlerime vefk ne için yapılır bunu anlatmaya ve vefk hakkında kısa kısa bilgiler vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan vefk nedir diyerek konumuza başlayalım.

Vefk ne için yapılır ?
Vefk ne için yapılır ?

Vefk Nedir?

insanlar yaşadıkları sıkıntılara kendileri çözüm bulamadığı zaman farklı yollara başvurarak bu sıkıntılardan kurtulmak isterler. Kendi sıkıntısıyla kendi yollarıyla baş edemeyen ve bu sıkıntıları çözemeyen kişiler sorunlarının çözülmesi için vefk yapan hocalara başvururlar. Medyumlar kişilerin bu sıkıntılarını çözümlemek için doğa üstü araçlar kullanırlar ve kişinin sıkıntısını kişinin istediği şekilde çözerler.

Medyumların kullandığı bu doğa üstü araçlardan birisi de vefk’tir.Vefk havas ilmi ile amacını yerine getiren rahmani bir çalışmadır yapılması için ebced bilinmesi gerekir. Vefk ne için kullanır sorusuna ise her şey için diyerek kısa bir cevap verebilir. Nasıl çalıştığını ve işlediğini kısaca anlatmak gerekirse vefkler bir odaklayıcı görevi görüyor diyebiliriz. Bu odaklayıcı sayesinde enerji istenilen amaca odaklanarak bu olayın gerçekleşmesini sağlar. Aynı zamanda vefkler için bir çeşit güçlü dua şeklidir diyebiliriz. Ebced yardımı ile yapılan bu duada sayılar daima aynı olmalıdır.

Vefk Ne İçin Yapılır ?

Vefk ne için yapılır diye değil ne için kullanılmaz sorusuna cevap versek çok daha doğru olur. Çünkü vefk ile yapılamayacak şeylerin sayısı çok çok azdır. Aşk vefkleri, geri getirme vefki, bağlama vefki, evlilik vefki gibi birçok konuda kullanılabilir. Vefkin kullanılmadığı alanlar ise genelde kötü amaç taşıyan işlemlerdir diyebiliriz.Vefk ne için kullanılır konusuna da cevap verdiğimize göre yazımızı burada bitirebiliriz. Umarım sizler için yararlı bir yazı olmuştur ve vefk ne için kullanılır öğrenmişsinizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere Allah’a emanet olun.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhabalar büyü işlerinden hiç anlamayan bilmeyen biriyim ilk kez bi büyü yaptırdım İsmail hocam bağlama büyüsü yaptı gerçekten çok etkili oldu sağolun hocam.

  2. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

  3. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

  4. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

  5. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.