UŞAK MEDYUM

Uşak medyum konusuna girmeden önce medyum tarihinden ufak bir bilgi vermek istiyorum. Hz. Adem’den bu zamana kadar kültürlerin oluşması için inanışlar ve adetler sürekli olarak yeni mitler üretmektedir. Uşak’da Hitit imparatorluğundan bu zamana kadar yerleşik hayatına devam etmektedir ve birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmıştır. Semavi dinlere geçen kültürler, semavi dinlerin öncesinde edinmiş oldukları kültürleri birdenbire bırakamazlar. Bu yüzden medyumluk tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Osmanlı zamanında sıklıkla hastaları tedavi etmek için bir şaman tarafından gerçekleştirilen ritüeller, şu an form değiştirmiş halde günümüzde büyü, afsun, üfürük adları ile kullanılmaktadır. Uşak medyum hocalarında yapmış oldukları işlemler aslında benzer işlemler olup yine sizleri doğru sonuca ulaştıracak yöntemlerdir.

Genel anlamda ebced hesabı ile size özel olarak yazdığım muskalarda bulunan büyüler kesinlikle başınıza musibet açacak değil tam tersine sıkıntılarınızı giderecek, sizi refaha erdirecek dualar, kutsal sözler ve derdinizin dermanı olan evliya bilgilerini içermektedir. O yüzden dünyanın neresinde olursanız olun, ister Uşak’da ister Almanya’da isterseniz Ağrı’da olun ben bir medyum olarak sizin derdinizi Allah’ın izni ile giderebilirim. O yüzden sadece Uşak medyum diye değil her ne arayarak arayıp karşınıza çıkan medyuma danışabilirsiniz. En azından fikir alabilirsiniz.

Medyumluk kendisine bahşedilen ilim ve yetenekleri kullanarak insanların mutluluğunu sağlayan paranormal yöntemlerle bunu gerçekleştiren ve perdeler arkasındaki dünyada değişiklikler yapan kişilere denilmektedir. Kişilerin mutluluğunu sağlamak derken sorun yaşadığı konularda yardımcı olup sorunun kişinin istediği gibi sonlanmasını ve bu şekilde sorunun sorun olmaktan çıkmasını sağlayarak insanlara mutluluk sağlamaktadırlar. Bunu paranormal yöntemlerle yapmaktadırlar demekle kastettiğimiz ise büyü, tılsım, muska ve vefk gibi araçları kullanmak havas ve ledün ilminden faydalanmaktır. Bu ilimlerden faydalanarak kişilerin sorunlarının çözümünde yardımcı olurlar perdeler arkasındaki dünyada değişimi de gene bu ilimler sayesinde sağlamaktadırlar.

Uşak’da Büyü yapan hocalar

Günümüze kadar insanlar ne kadar ilkel olursa olsun, dini olmayan, inancı olmayan hiç bir toplum olmamıştır. Dini inanca sahip her toplum kendince adaklar adamış, inandığı yaratıcısından yardım istemiştir. Derdi olanların dertleri çözülmediğinde ise büyü yapan hocalar yada zamanın doktorları olarak anılan medyumlardan yardım istemiş, dertlerine derman olacak güç arayışına girmiştir. Sizde Uşak medyum hoca arayışı içindeyseniz sizlerin dertlerine derman olacak Cafer AYAN 0554 127 81 60 numaralı telefonda dertlerinizi dinliyor olacak. Büyü yapan hocaların sahip oldukları güçler karşısında sizlerin bütün dertlerini giderecek işlemler yapılabilinir. Derdiniz sıkıntınız her ne olursa olsun bunun için bulunacak çözümler uygulanacak yöntemler vardır.