Tütsü Nedir ? Tütsünün Faydaları

Bazı aşk büyüleri, ayırma büyüleri, soğutma büyüleri, şirinlik büyüleri, kısmet açma büyüleri ve bağlama büyüleri için tütsü kullanılabilir.


İnternette araştırma yaptığımda bu konu hakkında yeterli bilgi olmadığını fark ettim ve önemini siz değerli kardeşlerime aktarmak istiyorum. Bu yazımda tütsü nedir, ne işe yarar, kullanım alanları ve kullanım şekilleri, faydaları, tarihi, kimler kullanır, kimden alınır ve tavsiyeleri anlatarak sizleri bilinçlendirmek istiyorum. Lafı daha fazla uzatmadan yazımıza başlayalım.

Tütsü
Tütsü

Tütsü nedir?

insanlığın ilk çağlarından berri kullanılan tütsü büyülü çalışmaların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Negatif enerjileri uzak tutmak için kullanılan kullanım şekli genelde yakılma ile olur. Yakılarak oda belirli bir dumana maruz bırakılır ve yakıldığı bölgedeki kötü enerjiyi uzak tutmayı amaçlar. Yaptığı etki ise oluşturduğu koku ile ruhani varlıkları rahatsız etmek ve onları uzaklaştırmak üzerinedir.

Ne Amaçla Kullanılır ?

Kötü amacı olan ruhani varlıkları uzak tutmak için kullanılmasının yanı sıra büyülü ayinler içinde kullanıldığı durumlar vardır. Bazı ruhani varlıkları uzaklaştırırken bazıları etrafına toplar. Tütsü ile büyü yapan hocalar yakarak belirli büyülü sözler söyler ve belirli bir ritüelde ayin yaparak ruhani varlıkları ortama çağrılabilir sonrasında bu varlık belirli araçlar ile kontrol altına alınarak bir işlemi yerine getirebilir ya da bir kişinin himayesi altına girmesi sağlanabilir.

Kullanım Alanları ve Kullanım Şekilleri

Tütsünün büyü yapmak için kullanılması en yaygın yöntemler arasındadır. Bazı aşk büyüleri, geri getirme büyüleri, ayırma büyüleri, soğutma büyüleri, şirinlik büyüleri, kısmet açma büyüleri, bağlama büyüleri için varlık çağırılırken kullanılabilir. Ancak kullanım şeklinde farklılıklar gözükür. Kimi büyülerde direk yakılıp kokusu etrafa sindirilirken büyülü sözler söylenir, kimi büyülerde ise belirli sıvılara sokularak üzerine tutunan sıvıyı sıçratarak yapılır, kimi büyülerde sıvıya sokulur ve o sıvı ile belirli bir yüzeye belirli şeyler yazılır ve söylenir.

Kimi zaman tütsü bir sıvıya sokulur ve yanan bir başka bu sıvıya sokulan sıvı sıçratılır, kimi büyülerde önce yakılır sonra sıvıya söndürülür, kimi zaman parçalara ayrılır ve belirli bir sıvının içine konularak bekletilir tabiri caizse çözdürülür ve o sıvı ile işlem yapılır. Daha birçok şekilde kullanılarak büyü yapımında kullanılabilir.

Faydaları

Faydaları hem fiziki olarak hem de ruhani olarak vardır. Tütsünün yakılması vücuttaki sinirleri yatıştırdığı ve gevşettiği bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Daha rahat olan insan daha mutlu bir yaşantı elde edecektir. Ruhani olarak bir diğer faydası ise evdeki kötü enerjiyi uzaklaştırması ve bulunulan ortamı daha katlanılabilir daha iyi bir hale getirmesidir.

Tarihi

Tütsülar ile büyü yapan medyumlar çok uzun zamandır işlemlerinde kullanmaktadırlar. İlk görüldüğü düşünülen zaman Çin tarihi olarak düşünülse de durum daha farklıdır. Şamanizm tutun islam’a kadar neredeyse her dinde ile ilgili önemli şeyler bilinmektedir.

Kimler Kullanır

Tütsüyü genel olarak medyum hocalar, cinci hocalar, profesyonel medyumlar, ünlü medyumlar, dürüst medyumlar, güvenilir medyumlar, işinin ehli medyumlar büyü yapan hocalar olarak adlandırabileceğimiz gerçek medyum ismail Aktaş gibi hocalar tarafından kullanırlar.

Kimden Alınır, Tavsiyeleri

Tütsü birçok yerden elde edilebilen bir ürün olmasıyla birlikte herkesten alınmasını tavsiye etmediğim bir ürün. Sadece güvendiğiniz bildiğiniz kimselerden almanızı tavsiye ederim. Çünkü gerçekten istenilen etkiyi yaratacak gerçek verilmeyebilir. Bu konuda da büyük dolandırıcılık dönmektedir. Bu sebepten almadan önce gerçek medyum bularak gerçek medyum ile iletişime geçilmeli ve onun aracılığı ile alınmalıdır. Tütsü tavsiyesi olarak da direk gidin şu alın diyemem bu konuda telefon ile güvenilir medyum bularak görüşmek ve sorununuzu ona aktarmak gerekir sonrasında size konu ile ilgili önerecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

32 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 2. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 3. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

 4. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 5. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

 6. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 7. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.

 8. Karımla aramda bi soğukluk vardı boşanma evresine gelmiştik karşılıklı sakin bi konuşma bile yapamıyorduk internnette İsmail Aktaşa denk geldim biraz araştırdım güzel yorumlar vardı İsmail hocamla iletişime geçtim sağolsun çok ilgilendi içimi rahatlattı daha sonra işleme başladık işlemler kısa sürede işe yaradı etkisini gördük eşimle eski halimize döndük hocamızdan Allah razı olsun sayesinde o kötü günleri arkamızda bıraktık.

 9. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

 10. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

 11. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

 12. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 13. Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum İsmail hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

 14. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 15. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 16. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.

 17. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 18. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 19. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

 20. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 21. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 22. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 23. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

 24. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.

 25. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.

 26. Evimde uzun süredir bi huzursuzluk bi müsibet dolanıyordu. Evimin huzuru için vefk yaptırdım.20 gün sonra etkisini görürsün demişti hocam 15. gün etkisini görmeye başladım çok şükür huzurumuz yerinde gerçekten inanarak yaptırırsanız etki gösteriyor İsmail hoca bu konuda çok iyi Allah razı olsun ondan.

 27. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.

 28. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.