Tütsü Nedir ? Tütsünün Faydaları

Bazı aşk büyüleri, ayırma büyüleri, soğutma büyüleri, şirinlik büyüleri, kısmet açma büyüleri ve bağlama büyüleri için tütsü kullanılabilir.


internette araştırma yaptığımda tütsü hakkında yeterli bilgi olmadığını fark ettim ve Tütsünün önemini siz değerli kardeşlerime aktarmak istiyorum. Bu yazımda tütsü nedir, , tütsünün kullanım alanları ve kullanım şekilleri, tütsü faydaları, tütsünün tarihi, tütsüyü kimler kullanır, tütsü kimden alınır ve tütsü tavsiyeleri anlatarak sizleri bilinçlendirmek istiyorum. Lafı daha fazla uzatmadan tütsü nedir anlatarak yazımıza başlayalım.

Tütsü

Tütsü nedir?

insanlığın ilk çağlarından berri kullanılan tütsü büyülü çalışmaların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Negatif enerjileri uzak tutmak için kullanılan tütsülerin kullanım şekli genelde yakılma ile olur. Tütsü yakılarak oda belirli bir dumana maruz bırakılır ve yakıldığı bölgedeki kötü enerjiyi uzak tutmayı amaçlar. Tütsülerin yaptığı etki ise oluşturduğu koku ile ruhani varlıkları rahatsız etmek ve onları uzaklaştırmak üzerinedir.

Tütsü Ne Amaçla Kullanılır ?

Kötü amacı olan ruhani varlıkları uzak tutmak için kullanılmasının yanı sıra büyülü ayinler içinde kullanıldığı durumlar vardır. Bazı tütsüler ruhani varlıkları uzaklaştırırken bazıları etrafına toplar. Tütsü ile tütsüyü yakarak belirli büyülü sözler söyler ve belirli bir ritüelde ayin yaparak ruhani varlıkları tütsülenmiş ortama çağrılabilir sonrasında bu varlık belirli araçlar ile kontrol altına alınarak bir işlemi yerine getirebilir ya da bir kişinin himayesi altına girmesi sağlanabilir.

Tütsünün Kullanım Alanları ve Kullanım Şekilleri

Tütsünün büyü yapmak için kullanılması en yaygın yöntemler arasındadır. Bazı aşk büyüleri, geri getirme büyüleri, ayırma büyüleri, soğutma büyüleri, şirinlik büyüleri, kısmet açma büyüleri, bağlama büyüleri için varlık çağırılırken tütsüler kullanılabilir. Ancak tütsünün kullanım şeklinde farklılıklar gözükür. Kimi büyülerde tütsü direk yakılıp kokusu etrafa sindirilirken büyülü sözler söylenir, kimi büyülerde ise tütsü belirli sıvılara sokularak tütsünün üzerine tutunan sıvıyı sıçratarak yapılır, kimi büyülerde tütsü sıvıya sokulur ve o sıvı ile belirli bir yüzeye belirli şeyler yazılır ve söylenir.

Kimi zaman tütsü bir sıvıya sokulur ve yanan bir başka tütsüye bu sıvıya sokulan tütsüden sıvı sıçratılır, kimi büyülerde tütsü önce yakılır sonra sıvıya söndürülür, kimi zaman tütsü parçalara ayrılır ve belirli bir sıvının içine konularak bekletilir tabiri caizse çözdürülür ve o sıvı ile işlem yapılır. Daha birçok şekilde tütsü kullanılarak büyü yapımında kullanılabilir.

Tütsünün faydaları hem fiziki olarak hem de ruhani olarak vardır. Tütsünün yakılması vücuttaki sinirleri yatıştırdığı ve gevşettiği bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Daha rahat olan insan daha mutlu bir yaşantı elde edecektir. Ruhani olarak bir diğer faydası ise evdeki kötü enerjiyi uzaklaştırması ve bulunulan ortamı daha katlanılabilir daha iyi bir hale getirmesidir.

Tütsünün tarihi

Tütsülar ile büyü yapan çok uzun zamandır işlemlerinde tütsüyü kullanmaktadırlar. Tütsünün ilk görüldüğü düşünülen zaman Çin tarihi olarak düşünülse de durum daha farklıdır. Şamanizm’den tutan islam’a kadar neredeyse her dinde tütsü ile ilgili önemli şeyler bilinmektedir. Tütsü her dinde bir yeri olan önemli bir etmendir.

Tütsüyü Kimler Kullanır

Tütsüyü genel olarak , cinci hocalar, profesyonel medyumlar, ünlü medyumlar, , güvenilir medyumlar, işinin ehli medyumlar, olarak adlandırabileceğimiz gerçek Aktaş gibi hocalar tarafından kullanırlar.

Tütsü Kimden Alınır, Tütsü Tavsiyeleri

Tütsü birçok yerden elde edilebilen bir ürün olmasıyla birlikte herkesten alınmasını tavsiye etmediğim bir ürün. Sadece güvendiğiniz bildiğiniz kimselerden tütsü almanızı tavsiye ederim. Çünkü gerçekten istenilen etkiyi yaratacak gerçek tütsü verilmeyebilir. Bu konuda da büyük dolandırıcılık dönmektedir. Bu sebepten Tütsü almadan önce gerçek medyum bularak gerçek medyum ile iletişime geçilmeli ve onun aracılığı ile alınmalıdır. Tütsü tavsiyesi olarak da direk gidin şu tütsüyü alın diyemem bu konuda telefon ile güvenilir medyum bularak görüşmek ve sorununuzu ona aktarmak gerekir sonrasında size konu ile ilgili tütsü önerecektir.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.