Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak etme büyüsü yapan medyumlar havas ilmine sahiptirler. Büyüyü yapacak kişilerin havas ilimine sahip olması şarttır.


Eşiniz ya da sevdiğiniz başka birine gitmesin, sadece sizi sevsin, gözü sizden başkasını görmesin ve size ebediyen bağlansın diye yapılan tutsak etme büyüsü de aşk büyüsü çeşitlerinden biridir. Genellikler evliliklerde yaşanan problemlerin ortadan kalkması ve uzaklaşan eşin tekrar yakınlaşması adına yapılan bu büyü medyumlar tarafından yapıldığında oldukça etkili bir uygulama olacaktır. Tutsak etme diğer bilinen adıyla esir etme büyüsü, kişiler arasındaki bağı güçlendirdiği için ak büyü olarak nitelendirilmektedir. Farklı materyallerin kullanılmasının yanı sıra büyü esnasında bir dua okunması gerekmektedir. Büyünün tam olarak tutması içinde duanın doğru telaffuz edilmesi gerekir.

Tutsak Etme Büyüsü
Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak etme büyüsü yapan medyumlar havas ilmine sahiptirler. Büyüyü yapacak kişilerin havas ilimine sahip olması şarttır. Yani kendi başınıza yapabileceğiniz sıradan bir büyü değildir. Bu yöntem için hem sizin hem de büyü yapılacak olan kişinin hakkında kişisel bilgiler gerekmektedir. Bu bilgilerden en önemlisi sizin ve annenizin adı ayrıca, büyü yaptıracağınız kişinin kendi adı ve annesinin adını bilmeniz gerekmektedir. Bu tarz bilgiler doğrultusunda ebced hesabı kullanarak hesaplamalar yapılır. Alınan sonuçlara göre kişilerin yıldız bilgilerine ulaşılır.

Esir Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Esir etme büyüsü yapılabilmesi için kişilerin arasındaki yıldız uyumu saptanmalıdır. Uyum saptandıktan sonra çıkan sonuçlarına göre, kişiye özel çalışma başlatılır. Çalışma tamamlanırken gerekli olan dualar eksiksiz ve yanlışsız okunmalıdır. Tekrar ediyorum büyünün tamamen etki edebilmesi için duaların, doğru bir şekilde okunması ve telaffuz edilmesi gerekmektedir. Bu işlemi yaptığım kardeşlerime verdiğim okumalarda yanlışlıklar yapabiliyorlar aman deyim dikkatli olun. Okumaları eksiksiz ve doğru yapın. Okumalarda sonra yardım alınacak ruhani varlıklar devreye sokulur. Böylece tutsak etme büyüsü tamamlanır ve etkisini göstermeye başlar.

Etki altında olan kişiden birkaç gün içerisinde bir atak beklemek yersiz olacaktır. Bu yüzden olağan davranmaya çalışmalısınız. Psikolojik olarak kişi öncesinde mistik enerjinin etkisini geri itmeye çalışır ve sürekli olarak kafasında dönüp duran düşüncelerden vazgeçmenin yollarını arar. Kendilerini başka işlerle oyalamaya çalışır. Fakat ne yaparsa yapsın, artık sizi düşünmeden duramıyor ve kendini durdurmaya çalışmaktan da vazgeçecektir. Böylece Esir etme büyüsü ardından, size karşı birkaç gün içerisinde ilgilisi ve alakası artacak, tam istediğiniz gibi birbirine bağlı bir çift olacaksınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

39 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 2. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 3. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 4. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 5. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 6. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 7. Karımla aramda bi soğukluk vardı boşanma evresine gelmiştik karşılıklı sakin bi konuşma bile yapamıyorduk internnette İsmail Aktaşa denk geldim biraz araştırdım güzel yorumlar vardı İsmail hocamla iletişime geçtim sağolsun çok ilgilendi içimi rahatlattı daha sonra işleme başladık işlemler kısa sürede işe yaradı etkisini gördük eşimle eski halimize döndük hocamızdan Allah razı olsun sayesinde o kötü günleri arkamızda bıraktık.

 8. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 9. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 10. Eşimi bana geri getirdiniz ya hocam. Bana cennetleri verdiniz. İnşallah cennetlerde sizin olur.

 11. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 12. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

 13. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 14. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

 15. Ne kadar derdim varsa dermanını buldunuz hocam hayatımı size borçluyum desem yalan olmaz.

 16. Yaşı küçük bir insan olarak kendimi çok yaşlı hissediyordum. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Ailem bana çok çektiriyordu. Hocamla konuştuğumda aileme ve bana büyü yapıldığını onlatın büyü etkisinde olduğunu bende musallat olduğunu ondan bu şekilde davrandıklarını söyledi. Sonrasında çözümü için çalışmaya başladık. Şükür bütün sıkıntılardan kurtulduk. Hepsi de hocam sayesinde oldu. O olmasa kim bilir ben ve ailem ne halde olurduk.

 17. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 18. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 19. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.

 20. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 21. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 22. Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum İsmail hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

 23. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

 24. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 25. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 26. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 27. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 28. Eşimi bana geri getirdiniz ya hocam. Bana cennetleri verdiniz. İnşallah cennetlerde sizin olur.

 29. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 30. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 31. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.