TOKAT MEDYUM

Büyü bozma çalışmalarından önce size yapılan büyünün ne büyüsü olduğunu anlamak, ona göre bir çözüm üretmek gerekmektedir. Genelde çok etkili büyü ritüelleri yine aynı etkiyle karşılık verilmesi gerekiyor ki üzerinizdeki büyü bozulsun. Tokat medyum hocalar hala Hititler döneminden kalma büyü ritüelleri kullanmaktadırlar. Örneğin koruma büyüsü olarak domuz yağını kullanırlar. Domuz yağı büyüsü olarak adlandırılan bu işlem günümüzde kara büyü olarak’da kullanılmaktadır. Yine aynı şekilde Tokat’lı medyumlar aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, muhabbet celbi, canbar büyüsü, harmura celbi, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, evlilik büyüsü, koruma büyüsü, kısmet açma gibi çalışmalar yapmaktadırlar. Her ne olursa olsun hiç bir medyumun elinde sihirli değnek yoktur ve kısa sürede işleminizi halledemezler. Genel anlamda gelen sorulardan biriside bir işlemin neden uzun sürdüğü ile alakalıdır. Bunun nedeni belli ayinler ve ritüeller sonucu büyülerin oluşması ve isteklerin duaların kabulü için farklı zamanlarda farklı işlemlerin yapılmasıdır. Bu yüzden bir işlem hemen tesir etmiyor yada geçerli olmuyordur. Medyum Cafer AYAN ile görüşmelerinizde yaptıracağınız işlemin ne kadar sürede tesir edeceğini yada nasıl tesir edeceğini sorabilir, istemiş olduğunuz cevabı alabilirsiniz.

Tokat medyum hocaların yazmış oldukları muskaların dertlere çare olmadığı durumlarda internet üzerinden arayış içerisinde olmanız çok normal bir davranıştır. İnternet üzerinde güvenilir medyum bulmanız biraz zor olsa da bunu ilmi bilgisinden yada resmi ruhsatlı medyum olmasından anlayabilirsiniz. Tokat medyum arayışında olduğunuzda sizlere güvenilir medyum bulmanın adımlarını anlatacağım.

Tokat Büyü Yapan Hocalar

Harranlıların büyük bir çoğunluğu ayinleri arasında bulunan kurban sunakları, Allah’a olan inançlarını simgelemektedirler. Ancak geçmişte ortaçağ Harranlı insanların panteonunun en tepesinde simgeledikleri yüce varlığa adaklar direk olarak takdim edilmez, adak kesme esnasında onun adı anılmazdı. Zira bu inandıkları yaratıcı o zamanın Tokat medyum hocaları tarafından adeta Eliade’nin tanımladığı bir üstün güç olarak anılmaktaydı.

Tokat’da Büyü Yapan Hocalar

Tokat’da büyü yapan hoca bulamadığınız zaman internet üzerinden sizleri ilmi bilgisi ile yönlendirecek, doğru cevaplar verecek medyum bularak işlem yaptırabilirsiniz. Tokat medyum hocalar büyü ritüellerinde uygulamış olduğu yöntemlerle yeterli olamadığı zamanlarda internet üzerinden bulacağınız bir medyum hocayı araştırıp karar kıldığınızda muska yazdırabilir, dertlerinizi sıkıntılarınızı anlatabilirsiniz.