Sık Sorulan Sorular

Medyumların yaptığı işlemler hakkında aklınıza takılan ve sık sorulan sorular cevaplamaya çalıştım. Daha detaylı açıklamalar içim sitemi gezebilirsiniz.


Medyumların yaptığı işlemler hakkında aklınıza takılan ve sık sorulan sorular cevaplamaya çalıştım. Daha detaylı açıklamalar içim sitemi gezebilirsiniz. Bu yazı sizlere özet olması niteliğinde yazılmıştır.

Sık sorulan sorular
Sık Sorulan Sorular

İçindekiler

Büyü yaptırsam büyü yaptığım kişi ya da başka birisi büyüyü anlayabilir mi?

Yaptırdığınız büyü eğer yapım aşamasında korunmaya alındıysa anlaşılmaz. Ben kendi büyülerim için konuşayım işlemlerimi korumaya alıp kilit vuruyorum. Bu sebeple benim büyümü kimse tespit edemez tespit etse dahi kilidi kırıp işlemi bozamaz. Benim yaptığım büyülerde büyünün anlaşılması için büyü yapılan kişinin bir başka medyuma başvurması gerekir ancak dediğim gibi benim büyümü tespit edemezler. Sadece tek bir koşulla benim büyüm tespit edilip bozulabilir o da verilen duaların okuması sorunlu bir şekilde gerçekleşmişse olur.

Büyü bana geri teper mi?

Eğer güvenilir, gerçek, ruhsatlı bir medyum ile çalışırsanız böyle bir sorun yaşamazsınız. Büyünün ters tepmemesi için çalışacağınız medyumu çok iyi seçin.

Büyüye kilit nasıl vurulur, kilit nedir?

Yapılan büyü büyü yapan kişi tarafından kilit vurularak bozulması, çözülmesi, anlaşılması zorlaştırılır. Her insan kilitli büyüyü tespit edemez kilit vurulmuş büyüyü tespit eden herkes de o kilidi kıramayabilir.

Büyü yaptırmak günah mı?

Medyumlara başvuran kimseler sıkıntılarını medyumlara ileterek konu hakkında çözüm isterler. Genelde istedikleri çözüm için bir büyü ismi verirler ancak işinin ehli gerçek medyumlar kişiler için uygun işlemin ne olduğuna kendileri karar verirler. Yani birisi sevdiğini kendine bağlamak istiyorsa bu konuda yaptıracağı birçok büyü ve işlem vardır. Büyüyü yaptıracak kişi gidip ben kaşık büyüsü ile bağlama istiyorum diyebilir ancak medyum kişiye yaptığı bakım sonucunda hangi işlem olacağına karar verir ve genel olarak medyumlar kişileri için rahmani olan işlemleri seçerler. Vefk, muska, celb, dua gibi araçlar rahmanidir. Bunların kişiye günahı, zararı yoktur.

Medyum olmak için ne yapmam gerek, nasıl medyum olunur?

Medyum olunmaz medyum doğulur. Kişiler belirli yeteneklerle dünyaya gelir bu yeteneklerin üstüne bilgiler katarak kendini ilimde, dinde geliştirerek medyumluk görevini icra ederler.

Fal ve bakım sonradan öğrenilen, zamanla gelişen bir uğraş mıdır?

Fal ne falı olursa olsun 6. His ile alakalı bir şeydir 6. His sonradan elde edilen bir şey değildir. Kişide 6. His olmalıdır. Tıpkı bir kas gibi zamanla kullanıldıkça gelişen bir özelliktir ancak dediğim gibi kişinin doğuşundan gelen belirli bir yetenek seviyesi olmalıdır. Bakım ise daha farklı bir durumdur bakım için kişinin doğuştan yetenek sahibi olması gerekir öbür türü bakım gerçekleştirilemez.

Aşk büyüsü etkisi ömürlük müdür, ömür boyu devam eder mi?

Başkalarının yaptıkları işler için bir şey diyemem onlara kefil olamam ancak ben kendi yaptığım işlerin garantisini vermekteyim. Yaptığım her işlem ömürlük olarak kişilerin mutluluğunu sağlar.

Büyü yaptıranlara cin musallatı olur mu?

Büyü yaptıran kişi büyü yaptıracağı kişiyi düzgün seçerse böyle bir sorun yaşanmaz. Eğer işinin ehli bir medyum ise büyü yaptıracağınız kimseden dolayı bir sorun yaşamazsınız.

Büyü yaptırmak tehlikeli midir?

Eğer kişiye yapılan işlem büyü ise ve kişiye konu hakkında bazı görevler verilmişse ve büyü yaptıran kişi bu görevleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmişse büyünün hiçbir tehlikesi, zararı yoktur.

Büyülerde sonuç garantisi verilebilir mi?

Benim yaptığım işlemler %100 olmaktadır. Ben kişiler güvendiği süre boyunca büyünün olacağının garantisini veririm. Eğer kişi kalbini bozmaz, bana güvenir, olacağına inanırsa o işlem %100 olur ancak kişiler en ufak kalplerini bozmalarında bu durum düşüş göstermektedir. Ancak dediğim gibi bu başarı oranında düşüşün sebebi ben değil büyü yaptıran kişilerdir. Güvenildiği, inanıldığı süre boyunca yapılan işlem kesinlikle olacaktır.

Vefk ile büyü arasındaki fark nedir?

Vefk çok etkili bir dua demektir. Size örnek vermek gerekirse vefk bir mercek görevi görür ve bütün güneş enerjisini bir noktaya toplar ve kişinin yaptıracağı işleme dua olarak odak oluşturur, kişinin isteğini bu yolla sağlar. Büyü ise bir şeyi direk el ile değiştirmektir diyebiliriz. Aralarındaki farkı en basit bu şekilde özetleyebiliriz.

Bakım ile fal arasındaki fark nedir?

Fallar genelde tahmin üzerinedir. Kişilere tabiri caizse kehanette bulunulur. Bakımda ise kesinlik mevcuttur.

Muska yaptırmak ve kişiyi etkilemek büyüye girer mi?

Muska yaptırmak büyü sınıfına girmez. Muskalar rahmani işlemlerdendir.

Uzaktan büyü, vefk, muska, tılsım gibi işlemler yaptırılarak medyumlardan destek alınabilir mi?

Günümüz artık teknoloji çağı insanlar önceden bir kişi ile görüşmek için aylarca yol çekermiş artık bir telefonla, bir bilgisayar ile kişiler ile yüzlerce, binlerce kilometre uzaktan görüşebilmektedir. Bu teknolojiden tabi ki faydalanılarak işlem yaptırılabilir. Kişilere vekalet verilerek işlem ne olursa olsun işinin ehli medyumlarca yardım ve destek sağlanabilmektedir.

Bana büyü yapılmasından korkuyorum bana yapılabilecek muhtemel büyüden nasıl korunabilirim?

Bu durumdan korunmanın tek yolu koruyucu muskalar taşımaktan geçer. Koruyucu muskalar yardımı ile size yapılabilecek işlemlerden kurtulabilirsiniz.

Nazardan korunmanın yöntemi var mıdır?

Nazardan korunma yöntemi ise gene koruyucu muskalardan geçer.

Hamile bir kimsenin yaptırdığı büyünün bebeğe zararı olur mu?

Hayır, yapılan büyü bilge bir medyum tarafından yapılmışsa, kişiye verilen görev layığı ile yerine getirilmişse anne karnındaki bebeğe hiçbir zararı olmaz.

Bir kişiye yapılan büyü tüm haneyi etkiler mi?

Bu durum büyüden büyüye farklılık göstermekle birlikte eğer kişiye yapılan büyü kara büyü ise hanedeki herkesi etkiler. Kimi büyüler direk kişilerin hanesini etkilemek adına yapılırken kimi büyüler sadece bir kişiye yapılır ancak kişinin tüm hanesi etkilenir. Bu iki farklı durum bu durumdan kurtulmanın yollarında büyük farklılıklara sebep vermekte ancak Allah’ın izni ile çözülemeyecek bir soruna sebebiyet vermemektedir.

Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım?

Eğer kişiler bu büyülere karşı koruma işlemi yaptıysa anlaşılmasının tek yolu bakım yaptırmaktır. Ancak koruma yapılmamışsa ya da korumada sorunlu bir hareket sergilenmişse bazı büyü belirtileri ile üzerimizde büyü olup olmadığını anlarız.

Cinlerle arkadaş olunur mu?

Cinlerle arkadaşlık kurulmaz, kurulamaz. Bu imkansızdır. imkansızını geçtim oldukça tehlikeli bir durumdur. Böyle bir şeye kalkışmamanızı tavsiye ederim.

Rüyalarda gelecekten haberler verilir mi?

Evet, bazı rüyalar kişileri uyarma niteliği taşımaktadır, kişilere gelecekten haber vermektedir.

Büyünün bozulduğunu nasıl anlarım?

Büyü bozulup bozulmadığını anlamanın ve bu konuda emin olmanın tek yolu bakım yaptırmaktır. Bakım yapmadan kesin olarak üzerinizdeki işlemin kalktığından emin olunmayabilir. Ancak üzerinizdeki sıkıntılar kalktıysa sorunlarınız kalmadıysa büyü bozulmuştur diyebiliriz.

Cinleri herkesin görebilmesi mümkün müdür?

isteyen herkes cinleri göremezler. Cinleri görmememiz için gözlerimize perde çekilmiştir. Kendini gösterip göstermemek belirli bir yere kadar cinin isteğine bağlı olsa bile tamamen onun isteğine kalmış bir durum değildir.

Dua edip ve namaz kılarsak büyüden korunabilir miyiz, büyüler bize sorun oluşturur mu?

Hayır, büyüden korunmanın dini yükümlülükleri yerine getirip getirmemekle alakası yoktur. Büyü bir ayyaşa etki ettiği gibi namazını kılan, orucunu tutan birisine de aynı derecede etki etmektedir. Az önce de belirttiğim gibi büyüden kesin ve net olarak korunmanın tek yolu koruma muskası taşımaktır.

Her musallatın, cin çarpmasının bir büyü ile ilgisi var mıdır?

Hayır değildir. Musallatın ve cin çarpmasının nedeni birçok farklı neden olabilir musallat ya da cin çarpması için illa ki büyü olmasına gerek yoktur.

Büyülerin etkisi zaman içerisinde herhangi bir değişim olur mu, azalır mı, biter mi?

Dışarıdan bir etki olmadığı sürece büyünün etkisi azalmaz, bitmez, bozulmaz…

El alınarak medyum olunabilir mi, el almak nasıl olur, el almak ne demek?

El almak işin ehli kimseden icazet almak ve “Sen artık oldun” demektir. El alınarak medyum olunmaz medyumluk doğuştan yetenekler gerektirir. El alınarak bu yeteneklerin yeterli olarak kullanılıp kullanılmadığına el veren kişi karar vererek kişiye icazet verir.

İnternetteki medyumlara nasıl güvenebilirim?

Son dönemlerde ben medyumum diyerek ortaya çıkan onlarca insan var bunların içerisinde beni bulup güvenememenizi inanın çok iyi anlıyorum. Ancak Medyum ismail Aktaş olarak çok uzun yıllardır medyumluk yapıyor ve konu hakkında siz değerli kardeşlerime yardımcı oluyorum. inanın yaptığım işin, yardımcı olduğum kişinin sayısı yazamayacağım, hatırlayamayacağım, sayamayacağım kadar çoktur. Başarısızla uğradığım işlemler tabi ki oldu ancak bu başarısızlıkların sebebi de benim hatam değil işlemi yaptıran kişilerin hatasıydı. inançsızlık, tez canlılık yaptıkları için işlemleri ne yazık ki olmadı. Ancak onları bile ilkinde olmazsa ikincisinde yardımcı olarak sorunlarının çözümüne ulaştırdık. Bunları söyledikten sonrasında inanıp inanmamak artık size kalıyor. isterseniz telefonla arayın görüşelim, isterseniz beni görmeye gelin fark etmez ama benim Allahtan başka kimseden korkum, çekincem yok. Gelenin başımızın üstünde yeri var.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Hocam ben ailemi ve kayinvalidem tarafını istemiyorum iki tarafından benden soğumasını ve beni istememelerini istiyorum bunun için büyü yaptirabilirmiyiz