Şeytani Büyüler Nedir ?

Kişiden kişiye, yapılan işleme, şeytani büyüler değişmektedir. Yapan hocaya, işlemde kullanılacak varlığa göre etkileri de değişmektedir.


Şeytani büyüler diğer adı ile kara büyüler ülkemizde hakkında en az şey bilinen büyü çeşididir. insanlar bilmedikleri şeylere farklı anlamlar yükleyerek bu şeyleri olduğundan farklı bir duruma getirebilmekte. Bu yüzden şeytani büyüler hakkında bir yazı yazmaya karar verdim. Bu yazımızda bu büyü çeşidiyle ilgili aklınıza gelebilecek muhtemelen soruların çoğunu cevaplamaya çalışacağım. Bu yazımızda geçecek başlıklar kısaca şu şekilde olacak: şeytani büyüler nedir, şeytani büyüler nasıl yapılır, şeytani büyüler nasıl bozulur, şeytani büyülerin belirtileri, kimler şeytani büyüler yapar.

Şeytani Büyüler
Şeytani Büyüler

Şeytani Büyü Detayları

Kara büyü olarakta bilinen şeytani büyüler tek bir işlemden ibaret değildir. Tek bir büyü ve tek bir amaç için yapılmayan bu işlemler bütünü bir tür büyü kategorisi denilebilir. Kullanım amaçları birçok farklılık göstermekle birlikte genel müdahale ettiği alanlar aşk ve kısmet diyerek genelleştirebiliriz. Ancak tek amacı aşk ve kısmet konusunda müdahale etmek değildir. Aynı zamanda intikam almak için, birisiyle uğraşmak için de kullanılabilir. Aşık etme kısmet konularına müdahale ediyor derken de yanlış anlaşılma olmasın. Bu işlem iyi niyetli yapılan bir işlem değil. Evet bir aşk ile ilgili bir kısmet ile ilgili işlem yapılıyor bu büyü şekli ile ama bu yapılan büyüler kesinlikle rahmani büyülerde olduğu gibi değildir.

Bu büyü şeklinde kişileri birbirinden ayırmak ve o şekilde aşık etmek, aşkından deliye çevirmek gibi şeyler yapıldığı için bu büyü iyi niyetli bir büyü ve iyi amaçlı bir büyü şekli değildir. Bu ismi almasındaki bir diğer neden ise büyünün içeriği ile alakalıdır. içeriğindeki malzemeler dinimizde haram olarak geçebilen şeyler olmakla birlikte yapım aşamasında okunan dualar farklı dillerde olduğu için bu büyü bu ismi almıştır.

Şeytani Büyüler Nasıl yapılır ?

Şeytani büyü yapan medyumlar sadece tek bir amaç kullanmazlar bu büyü kategorisini. Bir büyü sınıfıdır bu büyüler. Bu sınıfta farklı amaçlar için farklı malzemeler kullanılır misal vermek gerekirse aşık etme amacıyla yapılan bir kara büyüde bağırsak gerekirken, göz gerekebilirken intikam amaçlı yapılan büyülerde intikamın ne için alındığıyla ilgili olarak değişebilen malzemeler kullanılabilmekte. Kişiden kişiye, yapılan işleme, şeytani büyü yapan hocaya, işlemde kullanılacak varlığa göre ve daha birçok değişkene göre işlemdeki malzemeler değişiklik gösterir. Bu sebeple bu büyü için şu malzemeler kullanılır diyemem.

Ancak bazı malzemeler vardır ki sabittir. Yani bunlar değişmez her zaman vardır eğer değişiklik olursa bu malzemenin miktarında değişiklik olur. Bu malzemeler hakkında da sizlere bilgi veremeyeceğim çünkü bu malzemeler ile insanlar kendi başlarına bir şeyler yapmaya kalkabilir bu durumda kendilerine musallat gerçekleşir. Bu duruma sebebiyet vermemek adına malzemeleri veremeyeceğim ne yazık ki. Eğer böyle bir büyü yaptırmayı düşünüyorsanız illa ki şeytani büyü yapan hocalar ile görüşmeniz şarttır.

Büyü Nasıl Bozulur ?

Şeytani büyüler yapımında olduğu gibi bozumunda da farklı materyaller gerektirir. Kişiden kişiye bozma işlemi için gerekli malzemeler değişiklik gösterebilir. Bu işlemlerin bozulması oldukça zordur ve uzun uğraş gerektirir bazen yapılan işlem o kadar güçlüdür ki büyüyü bozan medyumun gücü yetmez ve büyüyü bozamaz. Bu sebepten işinin ehli medyumlarla çalışmak, şeytani büyü yapan medyumlar ile çalışmak bu büyü bozmak için en önemli şarttır. Çünkü bu büyüyü yapan hocalar ancak bu büyüden o kadar iyi anlar.

Şeytani Büyüler Belirtileri

Şeytani büyülerin belirtileri kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte genel belirtilerini kabaca sıralayacak olursak uyku bozukluğu, halüsinasyon, ezandan rahatsız olma, uykuda dişleri gıcırdatmak diyebiliriz. Bunlar şeytani büyülerin belirtilerinden sadece birkaçı ayrıca bu belirtiler var diye bu kesinlikle üstünüzde büyü var demek değildir. Öncelikle bir doktora gidilerek bahsi geçen konuda yardıma başvurulmalı sonuç çıkmaması durumunda medyuma başvurulmalıdır.

Bilinenin aksine bu büyüler sadece papazlar ve diğer din insanları tarafından yapılmaz. Gerçek medyumlar, yetkinliğe sahip hocalar ve büyücüler tarafından da bu büyüler yapılabilir ancak bu büyülerin haramlığı sebebiyle medyumlar, hocalar bu büyüleri yapma taraftarı değildirler. Ancak bazı istisnai durumlarda bunu kabul edebilmektedirler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

54 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 2. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

 3. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 4. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 5. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 6. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

 7. İyi günler hocam ben Antalya’dan arıyorum ama telefonunuza ulaşamıyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti sizi ancak bir türlü ulaşamıyorum hep meşgul çalıyor. Müsait olduğunuz zaman beni arar mısınız? Mesaj attım

 8. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 9. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

 10. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

 11. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 12. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

 13. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

 14. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 15. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

 16. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 17. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.

 18. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 19. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 20. Ailemin dağılması için büyü yapmış bazıları. Bundan şüphelenince hocam ile iletişim kurdum. Onu yardımları ile büyünün etkilerinden kurtulduk çok şükür.

 21. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 22. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

 23. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 24. Medyumlarla ilgili başından binbir türlü sıkıntı geçmiş biri olarak ilk kez bir medyumdan tam memnun kaldığımı paylaşmak istiyorum.internette çok araştırıp İsmail Aktaşı buldum. Vefk yaptırdım. işlemle ilgili tüm bilgileri neler yapacağını nasıl kullanacağını adım adım anlatıyor sorduğunuz sorulara yanıt bulabiliyorsunuz.Vefk elime ulaştıktan 20-30 gün arasında etkisini görmye başladım. İsmail Aktaş işi dediği gibi yaptı Allah kendisinden razı olsun. Eğer çalışmayı düşünenler varsa ilkmedyum.com.tr adresinden ulaşabilirler.Telefonda görüşerek çok iyi yardımcı oluyor.

 25. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.

 26. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

 27. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 28. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 29. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

 30. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 31. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 32. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 33. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 34. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

 35. Yaşı küçük bir insan olarak kendimi çok yaşlı hissediyordum. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Ailem bana çok çektiriyordu. Hocamla konuştuğumda aileme ve bana büyü yapıldığını onlatın büyü etkisinde olduğunu bende musallat olduğunu ondan bu şekilde davrandıklarını söyledi. Sonrasında çözümü için çalışmaya başladık. Şükür bütün sıkıntılardan kurtulduk. Hepsi de hocam sayesinde oldu. O olmasa kim bilir ben ve ailem ne halde olurduk.

 36. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 37. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

 38. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.

 39. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.

 40. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın