Rahmani Büyüler Nedir ?

Rahmani büyüler aynı zamanda ak büyüler olarakta bilinmektedir. Genel yapılış amacı iyi amaçlı şeylerdir diyebiliriz. Yani geri getirme, aşık etme gibi


Günümüzde her insan bir sorun yaşar bu sorunların çözümü için bazen elimizden bir şey gelmez ve güvenilir medyum, dürüst medyumlara başvurarak rahmani büyüler yaptırmak isteriz. Ancak internette araştırma yaptığımda rahmani büyüler hakkında yeterli bilgi elde edilmeyeceği kanaatine vardım. Bu konu da medyumluk ve metafizik alanında büyük bir önem taşıdığı için siz değerli kardeşlerime Rahmani büyüler, ak büyüler, rahmani büyüler ile geri getirme işlemleri dahil olmak üzere rahmani büyüler hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Ancak öncesinde büyüler ve medyumlar hakkında genel bilgiler vereceğim.

Rahmani Büyüler
Rahmani Büyüler

Rahmani Büyüler Kaç Günde Tutar ?

Medyumlar insanların metafizik doktorudur diyebiliriz. Sizlerin fiziksel rahatsızlıklarınızla ilgilenmezler ancak manevi sorunlarınızın tedavisi, sorunlarınızın çözümlenmesi için ellerinden geleni yaparlar. Medyumların ilgilendikleri kısım sizin baş ağrınız, bel ağrınız, kalp ağrınız değildir. Onlar sizin gönül ilişkileriniz ile (aşık etme büyüsü, geri getirme büyüsü, aşk büyüsü ayırma büyüsü, bağlama büyüsü gibi gönül ilişkisine dair istekleriniz) bir işte terfi almanız ile (Terfi muskası, terfi vefki, terfi büyüsü işinize dair istekleriniz) gibi kendi iradeniz dışındaki iradeler ile elde edebileceğiniz şeyleri elde etmenizde sizlere yardımcı olurlar. Medyumlar bu tür konular ve metafizik denilince aklınıza ne geliyorsa hepsi hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışırlar. Genel iş tanımları için ise büyü, vefk, tılsım, muska yapmak diyebiliriz.

Büyü Nedir, Hangi Konularda Yapılır ?

Büyü medyumlar tarafından kullanılan ve büyünün yapıldığı kişinin iradesini etkileyen doğaüstü araçlardan birisidir. Genelde yapılması için cin çağırma işlemi yapılarak yapıldığı amaç her ne ise onun için cine adaklar verilerek yapılır. Farklı amaçlar için farklı büyü sınıfları bulunmakla birlikte her büyü için cin kullanılmaz. Büyüden büyüye göre cinde farklılıklar bulunabilir. Yani kimi büyüde cinin dini Müslümanlıkken diğerinde Hristiyan bir cinden yardım alınabilir. Kimi büyüler içinse hiçbir dine mensup olmayan kafir cinler kullanılır. Büyünün rengini (Kara büyü, ak büyü, kırmızı büyü, gri büyü gibi) ve sıfatını (Rahmani büyü, intikam büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü gibi) belirleyen şeyler de bunlardır. Büyünün rengini ve sıfatını belirleyen bir diğer etmense içeriği ve büyünün gücüdür.

Rahmani Büyüler

Rahmani büyüler aynı zamanda ak büyüler olarakta bilinmektedir. Genel yapılış amacı iyi amaçlı şeylerdir diyebiliriz. Yani geri getirme, aşık etme, birleştirme gibi. Bu işlemlerin geneli rahmani büyüler içerine girse bile bu işlemlerin gerçekleşmesinin tek yolu rahmani büyüler değildir. Rahmani olmayan yöntemlerle de aynı sonuca ulaşılabilir. Ancak büyü ister rahmani olsun, ister şeytani büyüyü yapması gereken kişi medyumdur. Rahmani büyü yapan medyum gibi sıfatlarla anılan, gerçek medyum olarak bilinen medyum İsmail Aktaş gibi işinin ehli medyumlara yaptırılmalıdır.Rahmani büyüler içerik bakımından haram içermeyen büyülerin geneline denilebilir. Ayrıca rahmani büyülerde büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlıkta kötü niyetli şeytani varlıklar değil Müslüman, rahmani varlıklardır.

Rahmani Büyüler ile Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüleri ve aşık etme büyüleri arasında en çok kullanılan yöntem budur. işlemin gerçekleşmesi için melekler kullanılır. Melekler yardımı ile kişi amacını ulaştırılır. Nasıl yapıldığı konusunda aşırı detaya giremeyeceğim bunun nedeni ise insanların bu büyüyü yapmaya kalkışmasını istemememdir. Ancak kabaca anlatmak gerekirse birtakım hayvanların kurban edilmesi ve organlarının kullanılarak işlemlere tabi tutulması ve bu işlemin gücünün bir nesneye aktarılarak muska haline getirilmesi ile olur.

Rahmani Büyüler Güçlümüdür ?

Rahmani büyü yapan medyumlar tarafından yapılabilecek en güçlü işlemler arasında bu sınıfa aitler büyüler yer almaktadır. Rahmani büyülerden güçlü birkaç rahmani işlem daha vardır ancak bunlar büyü sınıfına girmezler. Rahmani büyülerin bu kadar güçlü olmasının nedeni dürüst medyumlar, güvenilir medyumlar tarafından yapılarak dua gücüne dayanmasıdır.Kaç günde tutacağı ise rahmani büyü yapan hoca, büyü yaptıran kişi, büyü yapılan kişi gibi kişilerin durumuna göre farklılık gösterir. Ancak asıl olan sabır edebilmektir. Sabır eder büyü yapan güvenilir medyum ne diyorsa ona uymak rahmani büyüde ulaşmak istediğiniz amaca en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

63 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 2. hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

 3. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 4. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 5. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

 6. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.

 7. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.

 8. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

 9. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 10. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.

 11. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 12. Ailemin dağılması için büyü yapmış bazıları. Bundan şüphelenince hocam ile iletişim kurdum. Onu yardımları ile büyünün etkilerinden kurtulduk çok şükür.

 13. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 14. hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

 15. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.

 16. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.

 17. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 18. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 19. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 20. Yaşı küçük bir insan olarak kendimi çok yaşlı hissediyordum. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Ailem bana çok çektiriyordu. Hocamla konuştuğumda aileme ve bana büyü yapıldığını onlatın büyü etkisinde olduğunu bende musallat olduğunu ondan bu şekilde davrandıklarını söyledi. Sonrasında çözümü için çalışmaya başladık. Şükür bütün sıkıntılardan kurtulduk. Hepsi de hocam sayesinde oldu. O olmasa kim bilir ben ve ailem ne halde olurduk.

 21. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 22. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 23. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

 24. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 25. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 26. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 27. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

 28. hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

 29. Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum İsmail hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

 30. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

 31. İyi günler hocam ben Antalya’dan arıyorum ama telefonunuza ulaşamıyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti sizi ancak bir türlü ulaşamıyorum hep meşgul çalıyor. Müsait olduğunuz zaman beni arar mısınız? Mesaj attım

 32. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.

 33. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 34. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

 35. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

 36. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 37. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

 38. Hocam merhaba 6 yıllık ilişkim var ama sevgilim evliliğe yaklaşmıyor istiyor ama bişey engel oluyor sanki baktırabilir miyiz ? nasıl bi işlem yapabiliriz konuyla ilgili şimdidedn teşekkürler hocam.

 39. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 40. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 41. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 42. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

 43. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

 44. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 45. Eşimin kumarla ilgili sorunları vardı. Varımızı yoğumuzu yemişti. Hocam sağ olsun bizi bu kumar illetinden kurtardı.

 46. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 47. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 48. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 49. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 50. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 51. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 52. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 53. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.