Rahmani Büyü Hakkında Her Şey

Rahmani büyü yapan medyum tarafından çoğu zaman muskaya büyünün etkisi yüklenerek yapılır. işlem bittikten sonra büyünün çeşidine göre belirli dualar verir.


Genel olarak insanların arayıp sorduğu ve en çok merak ettiği konulardan birisi olan rahmani büyü konusundan siz değerli kardeşlerime bilgi vermek istiyorum. Rahmani büyüler kaç günde tutar, nelerdir, kimler yapabilir, yapımında hangi varlıklar yer alır, nasıl yapılmalıdır, yapan kişiye etkisi var mıdır gibi sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla dolandırmadan büyü nedir açıklayarak başlayalım.

Rahmani Büyüler
Rahmani Büyüler

Büyü Nedir

Medyumlar tarafından kişilerin isteklerini yerine getirmek amacıyla yapılan işlemlerin bir kısmıdır. Medyumların hepsi kişileri amacına ulaştırmak için büyü yapmaz. Ancak büyü de kişileri amacına ulaştırmak için başvurulan bir yöntemdir diyebiliriz.Büyülerin farklı çeşitleri vardır. Kara büyü, kırmızı büyü, ak büyü gibi. Rahmani büyüler dediklerimiz ak büyüler kısmına girer. Her büyü rengi bir büyü sınıfını temsil eder her büyü sınıfı farklı bir amaç için kullanılır ve işlem gücüne göre, kullandığı varlığa göre, kullanılış amaçlarına göre renklere ayrılmışlardır.

Rahmani büyü nelerdir ne için kullanılırlar?

Bu büyüler genel olarak iyi amaçla kullanılan büyülerdir. Yuva kurmak, bir araya getirmek, biri ilişkiyi veya bir kişiyi korumak, üstündeki musallatı kaldırmak, bir evliliği korumak ve kurtarmak, alkolden soğutmak, bazı konularda kişiyi bağlamak genel olarak bu büyüyü yapan hocalar tarafından yapılan iyi niyetli işlemlerdir ve rahmani büyüler bunlara denilmektedir. Kısaca kişilerin iyiliğine olan ve dinin esaslarına dönük diyebileceğim işlemlerin tamamı rahmani büyü ile anılabilmektedir. Kimi zaman vefk gibi farklı ilimler yardımı ile daha güçlü bir hal alması sağlanabiliyor. Kimi yerlerde ise vefkler için rahmani büyüler denebiliyor.

Rahmani büyü kaç günde tutar?

Bu konuda net bir şey demek doğru değildir. Burada asıl olan sabretmektir. Kişilerin gösterdiği sabır, güven bu işlemin tutmasında ve zaman konusunda ki en büyük etkenlerdendir. Ayrıca zamanı değiştiren birçok farklı etmen vardır. Mesela kişinin ne amaç istediği, bu büyüyü yapan hocanın gücü, kişilerin direnci, istenen amaç gibi etmenler süreyi etkiler. Medyumların işlemde kullandığı malzemeler kullandığı varlıkların bu büyünün etki sürecindeki etmenlerden bazılarıdır.

Bu büyüleri kimler yapabilir?

Bu büyülerde her büyüde olduğu gibi sadece yeterliliğe sahip rahmani büyü yapan medyumlar tarafından yapılabilir. Bu kişiler dışında başka kişilerin bu işlemleri yapmaları doğru olmaz. Çünkü bu büyüler sonucunda yapılan yanlış bir adım yapana, yaptırana, yapılan kişiye zarar verebilir. Musallata sebebiyet verebilir. Bu sebepten yetkinliğe sahip olmayan kişilerin büyü yaptırması doğru değildir.

Yapımında Hangi Varlıklar Yer Alır?

Bu büyünün yapılmasında ve işlemesinde genel olarak melekler ve iyi niyetli cinler/periler ile yapılır. Bu büyünün işleyiş şekli ise kişinin iradesine etki etmekle değil tabiri caizse ikna etmekle, yönlendirmekle olmaktadır. Bu sebeple bu işlemlerin yapılmasında sakınca yoktur ve günah değildir.

Rahmani Büyü Nasıl yapılmalıdır?

Rahmani büyü yapan medyumlar tarafından çoğu zaman muskaya, tılsıma büyünün etkisi yüklenerek yapılır. Büyüyü yapan medyum abdestli bir şekilde işlemi yapar işlem bittikten sonra büyünün çeşidine, amacına göre medyumlar kişilere belirli dualar verir. Kişiler bu duaları hocanın istediği saatlerde denildiği miktarda (Ne bir eksik ne bir fazla) okuyarak işlemin gerçekleşmesini sağlarlar. Hocanın dedikleri tamamen tutulmalıdır, telaffuzda hata yapılmamalıdır aksi takdirde işlem tutmayabilir.

Yapan kişiye etkisi var mıdır?

Medyum ismail Hoca gibi işinin ehli uzman medyumlar tarafından yapıldığında kimseye bir sorun teşkil etmez. ismail hoca gibi işinin ehli işini bilen medyumlar koruma ve kilit yaparak büyüyü yaptıranların etkilenmesinin önüne geçip büyü yapılan kişideki etkileri azaltarak büyünün fark edilmesini engeller.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

23 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 2. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 3. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 4. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 5. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 6. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

 7. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 8. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 9. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 10. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 11. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

 12. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.

 13. Eşimi bana geri getirdiniz ya hocam. Bana cennetleri verdiniz. İnşallah cennetlerde sizin olur.

 14. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 15. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 16. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 17. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 18. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 19. yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

 20. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

 21. Ailemin dağılması için büyü yapmış bazıları. Bundan şüphelenince hocam ile iletişim kurdum. Onu yardımları ile büyünün etkilerinden kurtulduk çok şükür.

 22. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.