Rahmani Büyü Hakkında Her Şey

Rahmani büyü yapan medyum tarafından çoğu zaman muskaya büyünün etkisi yüklenerek yapılır. işlem bittikten sonra büyünün çeşidine göre belirli dualar verir.


Genel olarak insanların arayıp sorduğu ve en çok merak ettiği konulardan birisi olan konusundan siz değerli kardeşlerime bilgi vermek istiyorum. kaç günde tutar, rahmani nelerdir, kimler yapabilir, yapımında hangi varlıklar yer alır, nasıl yapılmalıdır, yapan kişiye etkisi var mıdır gibi sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla dolandırmadan büyü nedir açıklayarak başlayalım.

Rahmani Büyüler

Büyü nedir

tarafından kişilerin isteklerini yerine getirmek amacıyla yapılan işlemlerin bir kısmıdır. Medyumların hepsi kişileri amacına ulaştırmak için büyü yapmaz. Ancak büyü de kişileri amacına ulaştırmak için başvurulan bir yöntemdir diyebiliriz.Büyülerin farklı çeşitleri vardır. , kırmızı büyü, gibi. Rahmani büyüler dediklerimiz ak büyüler kısmına girer. Her büyü rengi bir büyü sınıfını temsil eder her büyü sınıfı farklı bir amaç için kullanılır ve işlem gücüne göre, kullandığı varlığa göre, kullanılış amaçlarına göre renklere ayrılmışlardır.

Rahmani büyü nelerdir ne için kullanılırlar?

Bu büyüler genel olarak iyi amaçla kullanılan büyülerdir. Yuva kurmak, bir araya getirmek, biri ilişkiyi veya bir kişiyi korumak, üstündeki musallatı kaldırmak, bir evliliği korumak ve kurtarmak, alkolden soğutmak, bazı konularda kişiyi bağlamak genel olarak rahmani tarafından yapılan iyi niyetli işlemlerdir ve rahmani büyüler bunlara denilmektedir. Kısaca kişilerin iyiliğine olan ve dinin esaslarına dönük diyebileceğim işlemlerin tamamı rahmani büyü ile anılabilmektedir. Rahmani büyüler kimi zaman vefk gibi farklı ilimler yardımı ile daha güçlü bir hal alması sağlanabiliyor. Kimi yerlerde ise vefkler için rahmani büyüler denebiliyor.

Rahmani büyü kaç günde tutar?

Bu konuda net bir şey demek doğru değildir. Burada asıl olan sabretmektir. Kişilerin gösterdiği , güven bu işlemin tutmasında ve zaman konusunda ki en büyük etkenlerdendir. Ayrıca zamanı değiştiren birçok farklı etmen vardır. Mesela kişinin ne amaç istediği, rahmani büyü yapan hocanın gücü, kişilerin direnci, istenen amaç gibi etmenler süreyi etkiler. Medyumların işlemde kullandığı malzemeler kullandığı varlıkların bu büyünün etki sürecindeki etmenlerden bazılarıdır.

Bu büyüleri kimler yapabilir?

Bu büyülerde her büyüde olduğu gibi sadece yeterliliğe sahip rahmani büyü yapan medyumlar tarafından yapılabilir. Bu kişiler dışında başka kişilerin bu işlemleri yapmaları doğru olmaz. Çünkü bu büyüler sonucunda yapılan yanlış bir adım yapana, yaptırana, yapılan kişiye zarar verebilir. Musallata sebebiyet verebilir. Bu sebepten yetkinliğe sahip olmayan kişilerin büyü yaptırması doğru değildir.

Yapımında Hangi Varlıklar Yer Alır?

Bu büyünün yapılmasında ve işlemesinde genel olarak melekler ve iyi niyetli cinler/periler ile yapılır. Bu büyünün işleyiş şekli ise kişinin iradesine etki etmekle değil tabiri caizse ikna etmekle, yönlendirmekle olmaktadır. Bu sebeple bu işlemlerin yapılmasında sakınca yoktur ve günah değildir.

Rahmani Büyü Nasıl yapılmalıdır?

Rahmani büyü yapan medyumlar tarafından çoğu zaman muskaya, tılsıma büyünün etkisi yüklenerek yapılır. Büyüyü yapan medyum abdestli bir şekilde işlemi yapar işlem bittikten sonra büyünün çeşidine, amacına göre medyumlar kişilere belirli dualar verir. Kişiler bu duaları hocanın istediği saatlerde denildiği miktarda (Ne bir eksik ne bir fazla) okuyarak işlemin gerçekleşmesini sağlarlar. Hocanın dedikleri tamamen tutulmalıdır, telaffuzda hata yapılmamalıdır aksi takdirde işlem tutmayabilir.

Yapan kişiye etkisi var mıdır?

 Hoca gibi işinin ehli uzman medyumlar tarafından yapıldığında kimseye bir sorun teşkil etmez. ismail hoca gibi işinin ehli işini bilen medyumlar koruma ve kilit yaparak büyüyü yaptıranların etkilenmesinin önüne geçip büyü yapılan kişideki etkileri azaltarak büyünün fark edilmesini engeller.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir