ORDU MEDYUM

Ordu medyum arayışı içerisine girdiğinizde Cafer hoca 7/24 bütün dertlerinizi sıkıntılarınızı giderecektir. Uzun yıllardır almış olduğu eğitimler ve ilmi bilgisi ile sizlerin bütün sıkıntılarını, dertlerini giderecektir. Bu zamana kadar sayısız aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, kaşık büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü, koruma büyüsü, muhabbet celbi, harmura celbi, aşk vefki, koruma vefki, şirinlik büyüsü, muhabbet vefki, şans büyüsü, kısmet açma ve büyü bozma çalışmaları ile sayısız sıkıntının çözümünün arkasındaki isim olmuştur. Sizinde sıkıntınızın geçmesini istiyorsanız medyum Cafer hoca ile konuşarak çözüm bulabilirsiniz.

Ordu’da Büyü Bozan Hocalar

Üzerinizde hissettiğiniz büyü belirtileri sonucunda büyü bozan hocalar arayışına girerek üzerinizde ne büyüsü olduğunu öğrenebilirsiniz. Üzerinizdeki büyünün gerçekten nasıl karar kılması için hocaların ilk olarak ön bakım yapması ve tam işinize yarayacak çözümü bulması gerekmektedir. Böylelikle üzerinizdeki büyüden kurtulacak ve rahata ereceksiniz. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yapıldıysa bunu anlamak için üzerinizdeki ağırlığa dikkat etmeniz ve hissetmeniz gerekmektedir. Büyü ve muska gibi insana kötülüğü dokunan her durumunda karşısında olmak medyumluk için çok önemli bir durumdur. Büyü ve büyü bozma konuları ciddi bilgi ve ilim gerektiren bir iş olup herkes tarafından yapılamayacak bir durumdur. O yüzden üzerinizdeki büyünün bozulması için medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Büyülerin etkileri yapılma çeşidine, şekline ve kullanılan malzemeye göre değişmekte ve büyü yapma, uygulama sürecide bu duruma göre değişmektedir.

Ordu’da Derin Hocalar

Geniş coğrafyalarda yayılış gösteren büyü ritüeli, dizilerde ve filmlerde gördüğümüz kadarıyla Türkiye coğrafyasında ya Ege Bölgesi’nde ya da Doğu Anadolu Bölgesi’nde yaygınlık göstermektedir. Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki büyü çeşitlerinden geçtiğimiz aylarda yayımladığımız En Etkili Aşk Büyüsü yazımızda kısaca bahsetmiştik. Ordu Medyum başlıklı yazımızın altında da kısaca Ege Bölgesi’nde bu tür olayların neden yoğunlukta olduğundan bahsedeceğiz. Bilindiği üzere Ege toprakları pek çok Türk ve Türkmen kavmine ev sahipliği yapmış vaziyettedir. M.Ö 4. yüzyılda Atina’da yasaklanan büyü ve büyücülük, o tarihten itibaren ulaşım kolaylığı dolayısıyla karşı kıyıya geçmiş buralarda yaygınlaşmaya ve gelişmeye başlamıştır. Ege’de bulunan, dönemin medyumları ve büyücüleri pek çok sebepten ötürü üst akıl olarak nitelendirilmiş ve bu bölgede yaşanan her türlü vakada danışılan kişi olmuşlardır. Bu sebepten dolayıdır ki Ordu’da medyum hoca arayışı artmış, insanlar tarafından aranmışlardır.