Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Ölü Toprağı büyüsü bir çeşit intikam yada ayırma büyüsü olarak yapılan güçlü büyüleren birisidir. Diğer ayırma büyülerinden etkisi ile öne çıkmaktadır.


internette araştırma yaptığımda doğru düzgün bilgi edinemediğim konulardan birisi olan ölü toprağı büyüsü. Hakkında bilinen yanlışları sizlere anlatacağım ve ölü toprağı büyüsü hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Bu yazımda büyünün belirtilerini, kimin yaptığını ve nasıl yapıldığını elimden geliğince bilgi vermeye çalışacağım. Ancak öncesinde büyünün ne olduğuna dair bilgisi olmayanlar olduğunu varsayarak büyü nedir bilgilendireceğim.

Ölü Toprağı Büyüsü
Ölü Toprağı Büyüsü

Büyü Nedir?

Büyü medyumlar tarafından kullanılan metafiziksel bir araçtır. Genel olarak çektiğimiz sıkıntıları çözümlemek için büyüler kullanırız. Peki, her sıkıntı için büyü kullanılabilir mi? Tabii ki kullanılabilir ancak biz kullanmamayı tercih ediyor ve o yönde insanları tembihliyoruz. Büyünün kullandığı durumlar genelde kendi irademizin dışında gerçekleşen olaylara müdahale etmek içindir. Nedir bu durumlar. Aşık etme, geri getirme, terfi, bağlama, ayırma, soğutma, bağlama, gibi. Bir başkasının iradesini etkileyerek bunları elde edebiliriz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Bir çeşit ayırma ve intikam büyüsü olarak geçen ölü toprağı büyüsü oldukça güçlü büyülerden birisidir. Diğer ayırma büyülerin birçoğuna göre etkisi yüksektir. Büyü sınıfı olarak kara büyü sınıfına giren bu büyü ayırma amacıyla kullanıldığında büyüyü bozmakta yapmakta oldukça zordur. Eğer bir kişiden intikam almak amacıyla yapılan bir büyüyse kişide rahatsızlıklara neden olur. Kişi bu rahatsızlıklardan da kolay kolay kurtulamaz. Öyle güçlü varyasyonları vardır ki kişiyi ölüme kadar götürebilir. Böyle güçlü ve kötü amaçlı yapılan bir büyü olması sebebiyle her medyum bu büyüyü yapmaz, yapmayı reddeder. Bu büyüyü yaptırmayı düşünen kimseler ölü toprağı büyüsü yapan medyumlar araması yaparak bu konuda yardım alabilirler.

Büyünün Belirtileri

Eğer bu büyü ayırma büyüsü olarak yapılıyorsa diğer ayırma büyülerinde görülen etkilerin aynısı görülür. Yani aniden kişiden soğuma, sürekli ve sebepsiz kavgalar, aldatma gibi. Eğer intikam amacıyla yapılıyor ise büyü belirtileri diğer büyülerin (Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, papaz büyüsü, Ermeni büyüsü, od kara büyüsü, şirinlik büyüsü) yanlış giderek oluşturduğu etkilere benzer etkiler oluşturur. Bunlar; uyurgezerlik, uykusuzluk, sürekli halsizlik, kabuslar görmek, gece uykudan sıçrayarak uyanmak, gece uykudayken dişlerin gıcırdatılması, vücut ağrıları, ezandan rahatsızlık duyma, dinden uzaklaşma gibi birçok belirtisi vardır.

Bu Büyüyü Kimler Yapar ?

Bu büyü amacı bakımından kara bir büyü olduğu için her medyum yapmayabilir. Ancak böyle bir büyü yapılacaksa ölü toprağı büyüsü yapan hoca, uzman medyum, profesyonel medyum, dürüst medyum, güvenilir medyum, işinin ehli medyum, ünlü medyum, en iyi medyum diye bilinen kimselere başvurmanızda fayda vardır. Şayet büyü büyü yapan hocalar tarafından yapılmaz ve acemi bir hocaya yaptırılırsa yapılan kişiden çok yaptıran kişilere sıkıntı yaşatabilir.

Ölü Toprağı – Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır konusunda ne yazık ki detaylı bilgi veremeyeceğim. Bunun nedeni ise internette her bulduğu büyüyü yapmaya çalışan insanlardır. Ben bu büyünün nasıl yapıldığının detaylarını paylaşarak o kişilerin sıkıntı yaşamasına vesile olmak istemem. Bu büyü illa kişi tarafından yapılmak isteniyorsa bile ölü toprağı büyüsü yapan medyumlardan destek alması en doğru tercih olacaktır.

Genel yapılış şekline örnek vermek gerekirse taze ölü birisinin toprağı alınır kişilerin bilgileri ile yazılan özel sözler belli başlı malzemeler ile karıştırılırken söylenir. Sonrasında duruma göre bu karışım büyünün yapıldığı kişinin evinin belirli bir yerine sürülür, dökülür kimi zaman kişinin bulunduğu yerin bahçe ya da türevi bir yerine dökülür. Büyüyü yapan ve yaptıran arasında mesafe uzaksa vekalet yardımıyla büyünün yapıldığı yer farklılık gösterecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

53 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 2. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 3. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 4. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

 5. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 6. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 7. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 8. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 9. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.

 10. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 11. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

 12. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 13. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 14. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 15. Merhabalar büyü işlerinden hiç anlamayan bilmeyen biriyim ilk kez bi büyü yaptırdım İsmail hocam bağlama büyüsü yaptı gerçekten çok etkili oldu sağolun hocam.

 16. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

 17. Merhabalar büyü işlerinden hiç anlamayan bilmeyen biriyim ilk kez bi büyü yaptırdım İsmail hocam bağlama büyüsü yaptı gerçekten çok etkili oldu sağolun hocam.

 18. Merhabalar ailecek maddi sıkıntılar içindeydik tam durumu düzeltiyoruz tekrar sorun oluyordu aile gelirinin artırılması için yapılan bereket büyüsü konusunda Ispartada Abdullah hocayı çok övdüler gittik bi dünya para verdik durum kötüydü elimizdekindende olduk.Sonra İsmail Aktaş hocayı buldukbereket büyüsü yaptı ve hemen etki gösterdi çok şükür rahata erdik Allah razı olsun. hoca var hocaa varr.

 19. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 20. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 21. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 22. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 23. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 24. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 25. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 26. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 27. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

 28. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 29. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 30. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 31. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 32. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 33. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 34. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.

 35. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.

 36. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 37. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 38. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.

 39. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.