Nazar

Ama yine de kişinin nazar değdirmesinin önüne kişi dışında kimse geçemez. Ama kişiler nazara karşı korunabilir. Umarım bahsettiğimi sizlere


Bir kişinin herhangi bir şey hakkında kıskançlığı o şeye olan isteği veya o şeye karşı duyduğu haseti gözleri ile yansıtarak, o şeyin durumunu, şeklini, oluş biçimini değiştirmesine nazar veya diğer adıyla göz değmesi de denilir. Dinimizce varlığı kabul edilen bu enerji biçimi az veya çok da olsa herkes de bulunur.

Nazar
Nazar

Nazar Nasıl Bir Enerji Biçimidir ?

Kimisinde yüksek kimisinde ise daha azdır değdirme kapasitesi. Bir kişiye ya da bir şeye değmesi kişinin o şeye karşı duyduğu niyeti ile gerçekleşir. Yani bir kişi bir şeyi çok istiyordur ama iyi niyetiyle. Sadece bende olsun ondakinin başına bir şey gelsin diye düşünmüyorsa burada nazar değme ihtimali düşer. Kişi kötü niyetle ve hasetle yaklaşmadığı için. Ama bazı kötü niyetli ve kötü düşünceli kişiler gücü düşükte olsa o şeyi büyük nazara getirirler. Bunun nedeni de kötülüğün bazı varlıklar tarafından sezilmesi ve kanalize olmasıyla ilgilidir.

Göz değmesi sadece kişiye değil bütün her şeyde. Bir kişi sizin bilgisayarınızı kıskanıyordur ve nazarı değmiştir, bilgisayarınız bozulur.Bu sadece bir örnekti. Demek istediğim her türlü şeyde olur. Bir kişinin nazarının değmesini kimse engelleyemez. Nazarı değen kişi engelleyebilirse engeller. Ya da bazı yöntemlerle nazara karşı koruma yapılır. Ama yine de kişinin nazar değdirmesinin önüne kişi dışında kimse geçemez. Ama kişiler nazara karşı korunabilir. Umarım bahsettiğimi sizlere aktarabilmişimdir. Sizede değdiğini düşünüyor olabilirsiniz. Belki hasta olmuşsunuzdur, belki çok güzel bir insanken çirkinleşmeye başlamışsınızdır. Bunlarının sebebini nazara yoruyor olabilirsiniz. Muhtemelen haklısınızdır da ama tek başınıza nazardan korunmak için yapabileceğiniz çok bir şey yok.Yapmanız gereken bir medyuma başvurup size nazar değdiğini düşündüğünüzü söylemek.

Medyum bu konuda araştırma yapar size göz değmiş mi, değmemiş mi, değmişse hangi konuda değdiğine, kim size nazar etmiş bunlara bakarlar. Bu bilgilerin kontrolünü sağladıktan sonra kişiyi nazar edenin nazarından koruyabilirler. Gelen nazara karşı bir koruma sağlayabilirler ya da nazarın odağını daha basit bir şeye yönlendirebilirler. Buda medyumlara sağlanan özel yetenekler ve onların bilgileri sayesinde gerçekleşir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

33 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 2. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.

 3. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 4. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 5. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

 6. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 7. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 8. Medyumlarla ilgili başından binbir türlü sıkıntı geçmiş biri olarak ilk kez bir medyumdan tam memnun kaldığımı paylaşmak istiyorum.internette çok araştırıp İsmail Aktaşı buldum. Vefk yaptırdım. işlemle ilgili tüm bilgileri neler yapacağını nasıl kullanacağını adım adım anlatıyor sorduğunuz sorulara yanıt bulabiliyorsunuz.Vefk elime ulaştıktan 20-30 gün arasında etkisini görmye başladım. İsmail Aktaş işi dediği gibi yaptı Allah kendisinden razı olsun. Eğer çalışmayı düşünenler varsa ilkmedyum.com.tr adresinden ulaşabilirler.Telefonda görüşerek çok iyi yardımcı oluyor.

 9. Karımla aramda bi soğukluk vardı boşanma evresine gelmiştik karşılıklı sakin bi konuşma bile yapamıyorduk internnette İsmail Aktaşa denk geldim biraz araştırdım güzel yorumlar vardı İsmail hocamla iletişime geçtim sağolsun çok ilgilendi içimi rahatlattı daha sonra işleme başladık işlemler kısa sürede işe yaradı etkisini gördük eşimle eski halimize döndük hocamızdan Allah razı olsun sayesinde o kötü günleri arkamızda bıraktık.

 10. Eşimin kumarla ilgili sorunları vardı. Varımızı yoğumuzu yemişti. Hocam sağ olsun bizi bu kumar illetinden kurtardı.

 11. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

 12. Eşimi bana geri getirdiniz ya hocam. Bana cennetleri verdiniz. İnşallah cennetlerde sizin olur.

 13. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 14. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 15. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

 16. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 17. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

 18. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.

 19. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

 20. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 21. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.