Muska Yapan Medyumlar

Muska, cevşen gibi araçlar ile bu sorundan kurtulmaya çalışıyorlar. Ancak muska yapmak için belirli bir ilme sahip olmak gerekiyor.


Bana gelen soruları kontrol ettiğimde insanların birçok konuda hala meraklı olduğunu ve sorular sorduğunu görüyorum. Akıllarındaki soru işaretlerinden dolayıdır ki birçok kardeşim bilgisel olarak eksikler. Kime güveneceklerini, nasıl güveneceklerini, güvendikleri kişilere neye göre güveneceklerini bilmiyorlar. Bugünde sorulan sorular içerisinden bir konuya değineceğim ve aklınızdaki soruları gidermeye çalışacağım. Bugün konusuna ve konusuna değinmek istiyorum. Çünkü muska dinimizde büyük bir önem taşımaktadır ancak bu konuda bilinenleri doğruluğunu ve önemi anlatmak gerektiğini düşünüyorum.

Muska

Muskalar Nasıl Yazılır

Bu sayede siz değerli kardeşlerime bilgi aktarımı yapmak istiyorum. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya giriş yapalım.insanoğlu hayatının her evresinde sınava tabii tutulur. Allah kişiye dertler verir kişinin bu dertler ile başa çıkma şeklide kişinin sınava karşı verdiği cevaplardır. Cevabınıza göre Allah sizi mükafatlandırır ya da cezalandırır. Durum böyle olunca her insanın her sıkıntıyla başa çıkma şekli farklılaşıyor kimi sıkıntılarda kişi sıkıntısını görmezden gelmeyi tercih ediyor kimi sıkıntılarda görmezden gelmek işe yarıyor kimisinde yaramıyor.

Az önce dediğim gibi her sıkıntıya karşı verilen tepki ve alınan cevap farklılaşıyor.Kimi zaman kişiler çok farklı şeylerle sınanıyor örneğin bir canlının kişiye musallat olması gibi bu gibi durumlarda kişiler ne yapacaklarını bilemiyorlar ve en mantıklı çözüm olarak dinlerine sığınıyorlar. Muska, gibi araçlar ile bu sorundan kurtulmaya çalışıyorlar. Ancak muska yapmak için belirli bir ilme sahip olmak gerekiyor. Günümüzde bu ilme ve bilgiye sahip olan kişiler genel olarak oluyorlar. Ancak medyumluk ile ilgili belirleyici bir özellik olmadığı için kimin gerçek kimin olduğu anlaşılamıyor.

Bu sebeple insanlar internette “muska yapan ” gibi aramalar yapıyorlar. Tabii bu tür aramalar yapan insanları da anlıyorum çünkü ortam öyle bir hale gelmiş ki kolay kolay kimsenin lafına güvenilmez olmuş. Durum böyle olunca muska yapan hoca nasıl anlaşılır gibi sorular aklınızda oluşuyor bende bu sorularınıza cevap olmak için bir alt başlık altında nasıl anlayacağınızı derlemek istiyorum.

Muskalar Nasıl Anlaşılır?

Aslında burada konuyu sadece muska ile sınırlamamak gerek. Medyumların yaptığı her işlem için konuşabiliriz burada. Güvenebileceğiniz medyumların başında ruhsat ve vergi levhası olan medyumlar geliyor. Bu belgelerin yanı sıra yaptığı işlemler için para iadesi yapan medyumları tercih etmeniz faydalı olacaktır. Sizi uyarmam gereken bir diğer husussa farklı internet siteleri üzerinde bulunan yorumlara çok tamah etmemeniz yönünde olacak. Çünkü medyum olarak anılan ama işi insanları dolandırıp paralarını yemek olan insanlar sektörü tamamen eline almak için kişilere çamur atmak amacıyla bu siteleri kullanırlar.

işinin ehli medyumları paragöz birer adi olarak gösterirler. Bu sebeple internet yorumlarına inanırken doğru seçimi yapmak gerek. Birilerini yerip diğerlerini öven sitelerde övülen tarafa şüpheyle yaklaşmak gerek. Çünkü dediğim gibi kendileri insanları ağa düşürmek için kurdukları sistemle diğer medyumları iyi kötü demeden yerip kendilerini yüceltirler. Bahsettiğim şeyleri göz önüne alırsanız muska yapan hoca arayışınızda başarıya ulaşacağınızı söyleyebilirim.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir