Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü, kısmet bağlandığı durumlarda genel olarak bu işlemlere başvurulmaktadır. Kısmet açma çalışması için bir


Müslüman kardeşlerimiz bazen kendilerine eş bulma konusunda sıkıntı çekip zorlanabiliyorlar ve kısmet açma büyüsü başvurmak istiyorlar. Sadece eş bulma değil iş bulma ve insanın kaderinde belirli olmayan bazı konularda sıkıntı çekebiliyorlar. Bu durumda her Müslüman gibi akıllarına kısmetlerinin açık olmadığı, kısmetlerinin kapalı olduğu geliyor akıllarına. Bu konuda haksız sayılmazlar.

Kısmet Açma Büyüsü
Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Kapalı Olduğunda Neler Olur ?

Bir kişinin kısmeti kapalı ise her konuda zorlanabilmektedir. Yani eş bulma ve iş bulma dahil her konuda zorluk ve sıkıntı çekebilirler. Bu durum bazen Allah tarafından bize bir sınav mahiyetinde gerçekleşebilmektedir. Bazen ise kişinin kendi yaptığı yanlışlar ve dış etmenler sebebi ile gerçekleşebiliyor. Bazı durumlar vardır ki doğuştan kişinin kısmeti kapalıdır. Kendine çekim konusunda enerjisi düşüktür.Bu ve benzeri birçok sebeple kişinin kısmeti kapalı olabilir. Kendi yaptığı yanlışlar nedeniyle kısmetinin kapalı olmasının nedeni daha çok 3 harfli dediğimiz ruhani canlılar nedeniyle olur. Kişi yaptığı yanlış bir hamle ile cinleri sinirlendirebilir. Onlara karşı yapılmış bir yanlış olarak görebilir ve o kişinin kısmetinin kapanmasına neden olabilir.

Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar ile yıldızname bakımı yaptırırsanız tam olarak üzerinizdeki sorunun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.Bunun dışında günlük yaşantısında gerçekleştirdiği bir davranış yüzünden sıkıntı olmuş ve bu yüzden kısmeti kapanmış olabilir. Dış etmenler yoluyla kişinin kısmetinin kapalı oluşu büyüye bağlı olabilmektedir. Ya da haset bir çift göz kişini kısmetini bağlayabilir. Bağlama büyüsü altında yapılan işlemlerden biriside kişinin kısmetinin bağlanmasıdır. Yani kısmet bağlanmış olabilir. Bağlama büyüleri dışında kişinin kısmetinin bağlanması için birden fazla yöntem vardır.

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Medyumlar

Bunlar kişinin kısmetini bağlar ve iş, eş bulma konusunda yollarını kapatabilirler. Bazı durumlarda kişilerinin büyüklerine yapılan bir işlem bile o kişinin kısmetini kapatabilir. Kişinin annesine babasına ya da aile fertlerinden birine ya da ailenin tamamına yapılan bir işlem kişinin doğumundan itibaren onu etkileyebilir. Buda gene 3 harfli denilen varlıkların musallat olması ile aynı sayılabilir. Çünkü yapılan işlem kabaca budur. Bu sebepler dışında tamamen doğuştan gelen bir sebeple kişinin enerjisi düşüktür ve bu yüzden kısmet konusunda şanssızdır. Kısmetinizin kapalı olmasının nedeni enerjinizin doğuştan gelen sebeplerle düşük olmasıysa bu konuda da gene belirli kişiler çözüme ulaştırabilirler. Kısaca bahsedecek olursak kısmet kapalılığı konusunun birçok sebebi ve bu birçok sebebin farklı çözüm yolları vardır.

Kısmet açma büyüsü ilk olarak kısmet kapalılığının nedenini tespit edip bu sebebin ortadan kaldırılması ile gerçekleşir. Kısmet açma işlemi sizin kısmetinizin kapalılık nedenine bağlı olarak zorluğu artar ya da azalır. Bu kısmet kapalılığının sebebine bağlıdır. Eğer kısmetiniz bir büyü sebebiyle kapalıysa büyü bozularak kısmet açma işlemi yapılabilir. Ya da kısmet kapalılık nedeni enerji düşüklüğü ile bioenerji tedavisi ile bu sıkıntının üstesinden gelinebilir. Kısmet açma büyüsü yapan hocalar bu sıkıntıların hepsinin giderilmesinde sizlere yardım edebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

27 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

 2. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

 3. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 4. Evimde uzun süredir bi huzursuzluk bi müsibet dolanıyordu. Evimin huzuru için vefk yaptırdım.20 gün sonra etkisini görürsün demişti hocam 15. gün etkisini görmeye başladım çok şükür huzurumuz yerinde gerçekten inanarak yaptırırsanız etki gösteriyor İsmail hoca bu konuda çok iyi Allah razı olsun ondan.

 5. Ne kadar derdim varsa dermanını buldunuz hocam hayatımı size borçluyum desem yalan olmaz.

 6. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

 7. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 8. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

 9. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 10. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.

 11. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 12. Yaşı küçük bir insan olarak kendimi çok yaşlı hissediyordum. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Ailem bana çok çektiriyordu. Hocamla konuştuğumda aileme ve bana büyü yapıldığını onlatın büyü etkisinde olduğunu bende musallat olduğunu ondan bu şekilde davrandıklarını söyledi. Sonrasında çözümü için çalışmaya başladık. Şükür bütün sıkıntılardan kurtulduk. Hepsi de hocam sayesinde oldu. O olmasa kim bilir ben ve ailem ne halde olurduk.

 13. sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

 14. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

 15. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 16. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?