Kırk Bir Dikiş Büyüsü Nedir?

Kırk bir dikiş büyüsü yapan hocalar tarafından işlem korunmaya alınmadıysa, kilit vurulmadıysa aynı sorun büyüyü yaptıran kişilerde de görülebilir.


Bu yazımda siz değerli kardeşlerime hakkında bilgi vermek istiyorum. internette araştırdığımda kırk bir dikiş büyüsü hakkında gerçeklerin bulunduğu detaylı bir yazıya ne yazık ki denk gelemedim. Bu sebepten ötürü bu yazımda konu alacağım konular ilk olarak nedir (Büyü hakkında bilgisi olmayanlar için) sonra kırk bir dikiş büyüsü nedir, kırk bir dikiş büyüsü etkileri, kırk bir dikiş büyüsü ne için kullanılır olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir anlatmaya başlayarak konumuza giriş yapalım.

Kırk Bir Dikiş Büyüsü

Kırk bir dikiş büyüsü nedir?

içerisinde çok eski tarihlere kadar dayanan kırk bir dikiş büyüsü islamiyet öncesinde ibraniler tarafından yapılan bir büyüydü. Zamanla islam’ın yaygınlaşması ve ilminin insanlar tarafından bilinir hale gelmesi bu işlemi daha güçlü bir hale getirdi ve islam’ın bir parçası haline geldi. sınıfına giren bu büyü günümüzde kırk bir dikiş büyüsü yapan hocalar tarafından yapılan ve intikam için, gönül ilişkilerini düzenlemek için kullanılır ve yapılan kişiye ruhsal, fiziksel tahribat vermek için kullanılabilir. Kara büyü dedik ancak bir yanlış anlaşılma olsun istemem. Kişiler için yapılan özel işlemlerle bu işlemde kara büyü oluşuna dair etmenler ortadan kaldırılır.

Kırk bir dikiş büyüsünün etkileri

Bu büyünün birçok farklı etkisi vardır. Sizde “şu” sıkıntı varsa kesinlikle sizde kırk bir dikiş büyüsü vardır diyemeyiz. Birçok farklı şekilde etki gösterebilmektedir ancak genel de kırk bir dikiş büyüsünün etkileri arasında sayılabilecektir. Yani uyurken dişlerin ses çıkarması, aşırı yorgunluk, uyurgezerlik, uyku düzensizliği, kabuslar görmek ve kabuslarla uyanmak, sürekli üzerinde ağırlık hissetmek, tabiri caizse enerji düşüklüğü büyü belirtisi olduğu gibi kırk bir dikiş büyüsü etkileri içerisinde sayılabilir. Kırk bir dikiş büyüsü yapan hocalar tarafından işlem korunmaya alınmadıysa, kilit vurulmadıysa aynı sorun büyüyü yaptıran kişilerde de görülebilir. Bu sebepten ötürü işinin ehli tecrübeli hocalar ile görüşmek şarttır.Belirtmekte fayda var ki sizde bu bahsettiğim sıkıntılar varsa kesinlikle üzerinizde büyü var ya da üzerinizde kırk bir dikiş büyüsü var diyemeyiz. Öncelikle bu sıkıntılarla ilgili bir doktor ile görüşmek daha faydalı olacaktır doktordan fayda alınamazsa medyumlara bu konuda bakım yaptırmak daha doğru olacaktır.

Kırk bir dikiş büyüsü ne için kullanılır

Kırk bir dikiş büyüsü yapan la görüşen kişiler genel olarak bu büyüyü intikam amacıyla kullanır. Her insanın intikam anlayışı farklı olduğu için birçok farklı intikam amacıyla kullanılır. Kişilere fiziksel ve ruhsal tahribat vermek, iki çiftin arasını bozmak ve ayırmak, kişinin erkekliğini bağlamak, maddi konuda kişiye sorunlar yaşatmak ve sıkıntıya sokmak, hastalıklar musallat etmek, kendine deliler gibi aşık edip aşkından deli etmek gibi birçok amaç için kullanılabilir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir