fbpx
İller

Medyum Hasan - Kırıkkale Medyum

KIRIKKALE MEDYUM

Sadece Kırıkkale medyum olarak incelemek yerine biraz daha genel anlamda bilgi vermek doğru olacaktır. Medyumluk insan hayatını tarih boyunca etkileyen inançlar arasında önemli bir yere sahiptir. Kırıkkale medyumları genelde muska yazarak isteklerinin yerine getirilmesini sağlamaktadır. Yazılı büyü adını taşıyan muskaya Kenzü’l-Havâs örneği verebiliriz. Eski mısır ve Mezopotamya dönemlerine kadar tarihi olan muska, hala benimde kullandığım ve en etkili yöntem olarak söyleyebileceğim büyü yapma yöntemidir.

Medyum; kendisine bahşedilen ilim ve yetenekleri kullanarak insanların mutluluğunu sağlayan paranormal yöntemlerle bunu gerçekleştiren ve perdeler arkasındaki dünyada değişiklikler yapan kişilere denilmektedir. Kişilerin mutluluğunu sağlamak derken sorun yaşadığı konularda yardımcı olup sorunun kişinin istediği gibi sonlanmasını ve bu şekilde sorunun sorun olmaktan çıkmasını sağlayarak insanlara mutluluk sağlamaktadırlar. Bunu paranormal yöntemlerle yapmaktadırlar demekle kastettiğimiz ise büyü, tılsım, muska ve vefk gibi araçları kullanmak havas ve ledün ilminden faydalanmaktır. Bu ilimlerden faydalanarak kişilerin sorunlarının çözümünde yardımcı olurlar, perdeler arkasındaki dünyada değişimi de gene bu ilimler sayesinde sağlamaktadırlar.

En İyi Kırıkkale Medyum

Hasan hoca için en iyi dedik çünkü, sadece Kırıkkale değil insanların yaşantısı boyunca bütün sıkıntıları gidermeye çalışmasıdır. Bu sıkıntılardan kurtulmak için her medyumun yaptığı farklı şeyler vardır. Sadece örnek vermek adına söylüyorum. Sevgiliniz ile aranızda bir sorun olmuştur ve ayrılmışsınızdır. Siz ayrılmak istememişsinizdir, ancak o sizden ayrılmıştır. Bu sizin için ve hayatınız için bir sorundur. Bu sorunu çözmek adına herkesin denediği ve yaptığı şeyler vardır. Bunların başarısı kişilere göre değişir dersek yanlış olmaz. Kimisi sevgilisinden ayrıldığını unutmak adına ister, kimisi kendisine yeni sevgili bulup yeni sevgilisi ile eskisini unutmaya çalışır, kimisi onunla barışmak için ona hediyeler alır, tatlı sözler söyleyip tabiri caizse yalvarır, kimisi depresyona girip kendini yemeğe, tatlıya verir. Sonuç olarak herkes sıkıntısıyla bir şekilde başa çıkmaya çalışır.

Bazen bunların gerçekten işe yaramadığını düşünen ve bunu fark eden kişiler medyum arayıp onların desteğine sığınarak sıkıntılarını gidermeye çalışırlar. Her yerde olduğu gibi Kırıkkale’de yaşayan insanlarda bu ve benzeri durumlar yaşayabilmektedir. Bu sebeple Kırıkkale Medyum araması yaparak Kırıkkale’de medyum ararlar. Özellikle Kırıkkale Medyum araması yapmak gereksiz bir çabadır. Medyumlar yaptıkları işlemler ile perdelerin arkasındaki dünyaya hükmederek kişilerin sıkıntılarını sonlandırmaktadırlar. Kişilerin yakınında olmak bir medyum için fark etmeyecektir. Medyum olan kişi için zaman, mekân ya da yer önemli değildir işinin ehli medyumlar yapacakları işlemleri her yerden yapabilirler. Bu sebeple bir medyuma ihtiyacınız var ise özellikle benim şehrimden olsun gibi bir arayış içerisine girmeniz gereksizdir.


Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Hasan Hocayı 0555 752 0075 nolu telefon arayabilirsiniz.


16 Comments

 1. Hoca gerçekten çok beyefendi bir adam helal olsun. Daha önce farklı medyum bozuntuları ile konuştum çok kaba saba davranıyorlardı.

 2. Beni bu çukurdan çıkarabilecek kimse yoktur diye düşünüyordum tâki sizinle tanışana kadar.

 3. Hoca gerçekten çok beyefendi bir adam helal olsun. Daha önce farklı medyum bozuntuları ile konuştum çok kaba saba davranıyorlardı.

 4. Hocam gerçekten de dediğiniz gibi her kapının bir anahtarı olduğu gibi her sorunu çözecek bir yolda varmış. Her kapıyı açacak anahtar doğru şeyler yapıldığında gerçekten mümkünmüş.

 5. Sorunlarımın anahtarının bir telefon uzağımda olduğunu bilseydim bunca süre beklemezdim.

 6. Allah sizi sizin gibilerle karşılaştırsın hocam. Siz gerçekten mükemmel bir insanız.

 7. Eşimle aramı bozmak için soğutma ve ayırma büyüsü yapmışlar. Eşim benden soğuduğunda zaten şüphelenmiştim. Şüphelerimi gidermek için medyum arayışına başlamıştım. Hocama da o arayış esnasında ilginç bir şekilde denk geldim. Onlarca medyum sayfası içerisinde hocamın sayfasını girip araştırmaya başladım. Aynı anda birkaç sayfayı daha araştırıyordum ve hocama başvurmaya karar verdim. Hocamla konuştuk ve izleyeceğimiz yolu bana anlattı. Sonrasında ise işleme başladık şükür bugün de sonuca ulaştık. İnternette diğer medyumlara araştırdığımda ise o medyum denilen kişilerin aslında dolandırıcı olduğunu gördüm. Haklarında onlarca şikayet vardı. Allahıma binlerce şükür olsun ki hocamla işlem yaptırmaya karar vermişim.

 8. Sizi tanımak benim için şereftir hocam. Siz eli öpülesi çok mübarek bir insansınız.

 9. Eşim beni aldatıyormuş bir arkadaşım bir eve girerken görmüş. Onu o eve kadar takip ettim. O evde onu gördükten sonra beni aldattığından emin oldum. Kendime hala şaşırıyorum o gün ona zarar vermemek için kendimi nasıl tuttum. Her neyse bunu öğrendikten sonra ondan intikam almak için domuz yağı büyüsü yaptırdım. Beter olsun pis mahlukat. Kısaca diyorum ki hocamı arayıp görüşün. Halden anlayan mükemmel bir insan kendisi. Sorununuz ne ise size yardımcı olacaktır.

 10. Eşim kumar denilen illetin pençesine düşmüştü. Bundan kurtulmanın bir yolu olmadığını düşünüyordum. Varımız yoğumuz onun kumarına gidiyordu. Bunun bir sonu olması gerekiyordu bende son çözüm olarak bir medyuma başvurmaya karar verdim. 2 3 medyumla görüştükten sonra sonunda hocam ile karşılaştım. Onlar tarafından dolandırıldığım için ilk başta hocama önyargılı yaklaştım ancak işimi yapabildi. Şimdi baş ağrısında hocama başvuruyorum. Bu kumar illetinden kurtulabileceğimizi hiç düşünmezdim.

 11. Eşim beni aldatıyormuş bir arkadaşım bir eve girerken görmüş. Onu o eve kadar takip ettim. O evde onu gördükten sonra beni aldattığından emin oldum. Kendime hala şaşırıyorum o gün ona zarar vermemek için kendimi nasıl tuttum. Her neyse bunu öğrendikten sonra ondan intikam almak için domuz yağı büyüsü yaptırdım. Beter olsun pis mahlukat. Kısaca diyorum ki hocamı arayıp görüşün. Halden anlayan mükemmel bir insan kendisi. Sorununuz ne ise size yardımcı olacaktır.

 12. Geri getirme işlemi yaptırmak amacıyla çıktım yola Allah’a şükür hocam çıktı karşıma. Geri getirme işlemimide yaptı daha önce kaybettiğim benim manevi değeri olan eşyamı da bulup geri getirtti. Allah hocamdan binlerce kez razı olsun.

 13. Ömrünü sizin gibi insanların iyiliğine mutluluğuna adayın bir insanı tanımak gerçekten büyük bir onur. İyi ki sizi tanımışım Allah sizden razı olsun.

 14. Sevdiğim bir kişi var. Bu kişi ile birlikte olmak için hangi işlemi yaptırmam doğru olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

%d blogcu bunu beğendi: