Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü yapılırken birçok önemli unsur vardır. Sadece iki kaşık bağlayım bir yere bu kaşıkları gömüyüm ile yapılan işlemin herhangi bir tesiri olmaz.


Her insan hayatı boyunca sıkıntılar çeker herkes sıkıntılarını gidermek için farklı bir yöntem dener. Kimi insan sıkıntısını gidermek için dinine sığınır ve medyumlardan destek almayı seçer medyumların yaptığı işlemler , , gibi işlemlerdir. Bugün medyumların yaptığı ancak ismi çokta bilinmeyen bir büyüden, işleminden bahsedeceğiz.

Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsünün Amacı

Kaşık büyüsü bağlama amacıyla kullanılan bir büyüdür, büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye bağlanarak ondan ayrılmaz tekrar tekrar âşık olur. Bu büyü genelde birlikte olan ve sevgili olan çiftler için yapılır. Büyü yapılan kişi büyük bir aşk ile büyü yaptıran kişiye bağlanır. Aşk büyüleri ve bağlama büyüleri arasında çokça tercih edilen bu büyüyü yaptıran kişi sayısı hiçte az değildir. Ancak kişiler yapılan büyüyü kaşık büyüsü olarak bilmezler.

Medyumlara başvuran kişiler veya olarak istekte bulunurlar. Durumu düşünüp tartan kişi için doğru büyünün ne olacağına karar verirler, bağlamak ya da aşık etmek için bu büyünün doğruluğuna karar verirlerse bu büyü kullanarak kişilerin amacına ulaşmasını sağlarlar.

?

Bu büyünün genel yapılış şeklini kabaca açıklamak gerekirse; Medyumlar bazı dualar ederek iki kaşığı birbirine bağlar ve bir yere gömerler. Kaşık büyüsü yapılırken birçok önemli unsur vardır. Zaten bu önemli unsurlar büyü için esas gerekli şeylerdir. Sadece iki kaşık bağlayım bir yere bu kaşıkları gömüyüm ile büyü işe yaramaz. Bu önemli unsurlar kaşık, (Tahta kaşık, demir kaşık) bağlanan malzeme, (ip, kuşak, bağırsak) bu malzemelerin batırıldığı sıvının içeriği, kaşıkların gömüldüğü yer, kaşıkların gömüldüğü zaman dilimi, kaşıkların baktığı yön ve kaşığa işlem yaparken, gömerken okunan dualar.

Büyü genelde kişilerin isimleri, anne isimleri gibi bilgileri kullanarak ebced hesabına uygun ve denge sağlanacak şekilde kaşığa yazılarak uygulanmaktadır. Onca önemli unsur olmasının nedeni ise bu büyünün kişileri ayırmak amacıyla da yapılıyor olmasıdır. Eğer yanlış bir işlem yapılırsa kişiler bir daha bir araya gelemez.

Kaşık Büyüsü Ayırmak Amacıyla Nasıl Yapılır?

Yukarda bahsettiğim unsurlar kaşık büyüsünde ayırma işlemi içinde geçerlidir. Değişen ufacık bir detay vardır. Bu detay sayesinde kişiler ayrılır ve bir araya gelmesi sonsuza dek engellenir. Buda kaşığın baktığı yönün ters olmasıdır. Eğer büyü iç içe bakıyorsa bağlama, aşık etme, dışa bakıyorsa ayırma amacı taşır. Tabi gene içeriğinde değişiklikler olur, yani normalde bir kişiyi birbirine bağlamak için edilen ile ayırmak için edilen dua bir değildir.

Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bu büyüyü yaptırıp bir süre sonra tekrar medyumlara başvuran ve büyünün etkisinin azaldığını söyleyen kişiler vardır. Bunun nedeni büyüyü bağlayan nesnede bir çözülme kopma ya da kaşıklar arasında oluşan boşluktur. Bu sebeple normal kişilerin bu büyüye kalkışması doğru değildir. Bir medyuma başvurarak bu büyüyü ondan istemek en doğru şey olacaktır.


2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evimde uzun süredir bi huzursuzluk bi müsibet dolanıyordu. Evimin huzuru için vefk yaptırdım.20 gün sonra etkisini görürsün demişti hocam 15. gün etkisini görmeye başladım çok şükür huzurumuz yerinde gerçekten inanarak yaptırırsanız etki gösteriyor İsmail hoca bu konuda çok iyi Allah razı olsun ondan.