Medyum İsmail AKTAŞ’a soracaklarınız mı var ?

Medyum İsmail AKTAŞ sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iletişim bilgilerini aşağıya bırakmıştır. İstediğiniz zaman bu kanallar aracılığı ile kendisine ulaşabilirsiniz.

Telefon: +90 (555) 752 0075

WhatsApp: Hocam Yardımcı Olabilirmisiniz ?

YASAL UYARI !

Site ve facebook sayfası içerisinde bulunan içerikler fikir ve sanat eserleri sayılması sebebiyle bu sitelerde yer alan içeriklerin herhangi birisi (Fotoğraf, video, müzik, yazı) herhangi bir sayfada Medyum İsmail AKTAŞ’ın bilgisi ve izni olmadan, paylaşılmasının karşılığı olarak koşulan şartlardan herhangi birisinin karşılanmaması durumunda her türlü hukuku hakka sahiptir.

8 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

  2. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

  3. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

  4. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.