İsmail AKTAŞ’a soracaklarınız mı var ?

Medyum İsmail AKTAŞ sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iletişim bilgilerini aşağıya bırakmıştır. İstediğiniz zaman bu kanallar aracılığı ile kendisine ulaşabilirsiniz.

Telefon: +90 (555) 752 0075

WhatsApp: Hocam Yardımcı Olabilirmisiniz ?

YASAL UYARI !

Site ve facebook sayfası içerisinde bulunan içerikler fikir ve sanat eserleri sayılması sebebiyle bu sitelerde yer alan içeriklerin herhangi birisi (Fotoğraf, video, müzik, yazı) herhangi bir sayfada Medyum İsmail AKTAŞ’ın bilgisi ve izni olmadan, paylaşılmasının karşılığı olarak koşulan şartlardan herhangi birisinin karşılanmaması durumunda her türlü hukuku hakka sahiptir.

10 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum İsmail hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

  2. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.

  3. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.

  4. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

  5. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

  6. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

  7. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  8. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.