Iğdır Medyum

Iğdır medyum hocaların yapmış olduğu çalışmaları ve ritüelleri bu yazımda sizlere anlatmaya çalışacağım. Hititler döneminin en meşhur medyumları Iğdır’da yaşamaktaydılar. O zamanın ruh bilimcileri ve doktorları olarak anılan Iğdır medyum hocalar, dini ayinlerin liderleri olarak anılmakta ve Allah’a adak adamaların da ruhani lider olmaktaydılar. Iğdır medyum hocaların Hititler döneminden sonra, Medler döneminde yine bir süre ruhani liderlik konumunu korumasına rağmen, zamanla olan büyü ve büyücülere karşı olan ön yargı ve korkudan dolayı varlıklarını gizli olarak sürdürmeye başlamışlardır.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü yapacak bir medyum arıyorsanız eğer Iğdır’da Cafer hoca sizlere yardımcı olacaktır. Sevdiğiniz birisi var ve size bağlansın istiyorsanız Cafer hoca kalplerinizi birbirinize bağlayarak evliliğe vardıracak çalışmalar yapmaktadır. Yılların verdiği deneyim ile 3 – 14 gün içerisinde sonuç veren, denenmiş çalışmalar yapan Cafer hoca, Iğdır’da bağlama büyüsü yapan hoca arayan kişilerin derdine çare olacaktır.

Iğdır’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

İnternet içerisinde bağlama büyüsü diye araştırdığınızda karşınıza çıkacak bir çok sayfa olacaktır. Bu işi o kadar kolaya almaktadırlar ki büyülerin hangi grupta olduğunu dahi bilmeden yazılar yazmakta insanların aklını karıştırmaktadırlar. Kırmızı büyü grubunda olan büyülere ak büyü, ak büyü grubunda olan işlemlere ise kafalarına göre kırmızı büyü, ak büyü gibi bilgiler vermektedirler. Arayıp sorsanız kendi sitelerindeki yazan yazılarla bile bilgilerini çürütebilirsiniz. Ama gerçek bağlama büyüsü yapan medyum arayışına girdiğinizde bütün hocaları incelemeniz gerçek sonuca ulaşmanız için ilk adımı atmış olmanız demektir. Iğdır medyum diyerek yaptığınız araştırmalarda sizlere gerçek ve doğru sonuca ulaştıracak en önemli nokta hocaların gerçek bilgisini değerlendirmektir. Eğer doğru hocayı bulduğunuza inanıyorsanız en azından danışarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tam olarak size uygun doğru çözümün ne olduğunu bilmesi ise size zaman kazandıracaktır.
Bizim aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, kısmet açma, evlilik büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, sabun büyüsü, ayrılık büyüsü, soğutma büyüsü, muhabbet celbi, aşk vefki gibi işlemlerde uyguladığımız büyü ise kırmızı büyüdür. Çünkü kırmızı büyü ne büyüden koruma işlemi gibidir nede kara büyü insanın hür iradesini kontrol altına alır. Bizim bu yaptığımız büyülerle insanlara sadece vesile, aracı oluruz.