Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Ayrıldığınızda tekrar birleşmek için çözüm bulamadığınız durumlarda geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşebilirsiniz.


yapan   en çok başvurulan medyumlardandır.  Geri getirme büyüsü sizden ayrılan bir kişiyi size geri getirmek ve sizinle tekrar birleşmesini sağlamak amacıyla yapılan işlemlere verilen genel isimdir.Hayat bu her şey olabilir. Sonuç olarak her şey insanlar için. Ayrılıkta insanlar için olan bir başka şeydir. insanlar birleşirler, birbirlerini severler, sonra bazı nedenlerle birbirlerinden ayrılabilirler. Ayrılık tabii ki kolay bir şey değildir. Kimi ayrılıklar vardır ki yıllarca unutulmaz ayrıldığınız kişi.

Geri Getirme Büyüsü
Geri Getirme Büyüsü

Ve kimse bir ilişkiye başlarken ben bundan ayrılacağım diye başlamaz ilişkiye. Ama sonuç olarak bir şekilde ayrılır insanlar. Ayrıldıklarında tekrar birleşmek için kendileri çözüm bulamaz ise ile görüşürler.insanlar ayrıldıkları insanları unutamaya bilirler. Bu gayet doğaldır. Onunla tekrar birlikte olmak ve eski mutlu günlerine geri dönmek isterler. Ama bir kere kişi sizden ayrılmıştır. O anda sonra yapabilecekleriniz kısıtlıdır. Sizden ayrılmış bir kişiye ne yapabilirsiniz ki zaten en fazla? Gidip boğazına bıçak dayayıp beni seveceksin, bana geri geleceksin diyemezsiniz. Bunu yapamazsınız, yapsanız dahi bu size yarar değil zarar getirecektir.

?

Kişi sizden ayrıldıktan sonra yapabileceğiniz şeylerden birisi aranızı düzeltmeye çalışmaktır. Aranızı kendi çabalarınızla düzeltemezseniz bir medyuma başvurmanız gerekir. Kişinin sizden ayrılmasının sebebi sizin kişisel hatalarınız veya onun yaptığı bir hata sebebiyle olabilir. Ancak bunların yanı sıra başka nedenlerde olabilir. Sadece farazi konuşuyorum. Sevdiğinizin çevresindeki bir kişi sevdiğinize aşıktır ve sizin ilişkiniz onun yoluna taş koyuyordur.Sizin aranızı bozmak için oda bir medyuma başvurmuş ve büyü veya benzeri bir işlem yaptırmış, bu şekilde aranızın bozulmasına sebep olmuştur.

Sevdiğinize aslı olmayan şeyler söyleyerek aklını çelmiştir veya ruhani bir varlık (üç harfliler, ) sevgilinizin aklını çelmiştir veya ona göz koymuş aşık olmuştur. Bu sebeple ilişkiniz bitmiştir. yaptıkları araştırma sonucu ayrılığın asıl nedenini tespit eder ve ayrılık sebeplerini ortadan kaldırarak sevdiğinizin size geri dönmesini sağlarlar.Bunlar geri getirme büyüsü şeklinde, geri getirme vefki şeklinde yada ilminin neredeyse her dalının kullanıldığı geri getirme tılsımıyla yapılabilir. Buna işlemi yapacak karar verir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar Farklı büyülerin farklı varyasyonlarıyla kişileri geri getirebilirler veya diğer yöntemlerde de aynı şekilde farklı varyasyonlar ile kişiyi geri getire bilirler.


2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

  2. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.