Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Ayrıldığınızda tekrar birleşmek için çözüm bulamadığınız durumlarda geri getirme büyüsü yapan hocalar ile görüşebilirsiniz.


Geri getirme büyüsü yapan hocalar en çok başvurulan büyü yapma yöntemlerinden birisidir. Geri getirme büyüsü sizden ayrılan bir kişiyi size geri getirmek ve sizinle tekrar birleşmesini sağlamak amacıyla yapılan işlemlere verilen genel isimdir.Hayat bu her şey olabilir. Sonuç olarak her şey insanlar için. Ayrılıkta insanlar için olan bir başka şeydir. insanlar birleşirler, birbirlerini severler, sonra bazı nedenlerle birbirlerinden ayrılabilirler. Ayrılık tabii ki kolay bir şey değildir. Kimi ayrılıklar vardır ki yıllarca unutulmaz ayrıldığınız kişi.

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar
Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Ve kimse bir ilişkiye başlarken ben bundan ayrılacağım diye başlamaz ilişkiye. Ama sonuç olarak bir şekilde ayrılır insanlar. Ayrıldıklarında tekrar birleşmek için kendileri çözüm bulamaz ise geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşürler.insanlar ayrıldıkları insanları unutamaya bilirler. Bu gayet doğaldır. Onunla tekrar birlikte olmak ve eski mutlu günlerine geri dönmek isterler. Ama bir kere kişi sizden ayrılmıştır. O anda sonra yapabilecekleriniz kısıtlıdır. Sizden ayrılmış bir kişiye ne yapabilirsiniz ki zaten en fazla? Gidip boğazına bıçak dayayıp beni seveceksin, bana geri geleceksin diyemezsiniz. Bunu yapamazsınız, yapsanız dahi bu size yarar değil zarar getirecektir.

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Kişi sizden ayrıldıktan sonra yapabileceğiniz şeylerden birisi aranızı düzeltmeye çalışmaktır. Aranızı kendi çabalarınızla düzeltemezseniz bir medyuma başvurmanız gerekir. Kişinin sizden ayrılmasının sebebi sizin kişisel hatalarınız veya onun yaptığı bir hata sebebiyle olabilir. Ancak bunların yanı sıra başka nedenlerde olabilir. Sadece farazi konuşuyorum. Sevdiğinizin çevresindeki bir kişi sevdiğinize aşıktır ve sizin ilişkiniz onun yoluna taş koyuyordur. Sizin aranızı bozmak için oda bir medyuma başvurmuş ve büyü veya benzeri bir işlem yaptırmış, bu şekilde aranızın bozulmasına sebep olmuştur.

Sevdiğinize aslı olmayan şeyler söyleyerek aklını çelmiştir veya ruhani bir varlık (üç harfliler, cinler) sevgilinizin aklını çelmiştir veya ona göz koymuş aşık olmuştur. Bu sebeple ilişkiniz bitmiştir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar yaptıkları araştırma sonucu ayrılığın asıl nedenini tespit eder ve ayrılık sebeplerini ortadan kaldırarak sevdiğinizin size geri dönmesini sağlarlar.Bunlar geri getirme büyüsü şeklinde, geri getirme vefki şeklinde yada havas ilminin neredeyse her dalının kullanıldığı geri getirme tılsımıyla yapılabilir. Buna işlemi yapacak medyum karar verir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar Farklı büyülerin farklı varyasyonlarıyla kişileri geri getirebilirler veya diğer yöntemlerde de aynı şekilde farklı varyasyonlar ile kişiyi geri getire bilirler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

17 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. İyi günler hocam ben Antalya’dan arıyorum ama telefonunuza ulaşamıyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti sizi ancak bir türlü ulaşamıyorum hep meşgul çalıyor. Müsait olduğunuz zaman beni arar mısınız? Mesaj attım

 2. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 3. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

 4. Merhabalar büyü işlerinden hiç anlamayan bilmeyen biriyim ilk kez bi büyü yaptırdım İsmail hocam bağlama büyüsü yaptı gerçekten çok etkili oldu sağolun hocam.

 5. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.

 6. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 7. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 8. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 9. hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

 10. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

 11. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 12. sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

 13. Karımla aramda bi soğukluk vardı boşanma evresine gelmiştik karşılıklı sakin bi konuşma bile yapamıyorduk internnette İsmail Aktaşa denk geldim biraz araştırdım güzel yorumlar vardı İsmail hocamla iletişime geçtim sağolsun çok ilgilendi içimi rahatlattı daha sonra işleme başladık işlemler kısa sürede işe yaradı etkisini gördük eşimle eski halimize döndük hocamızdan Allah razı olsun sayesinde o kötü günleri arkamızda bıraktık.

 14. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 15. Medyumlarla ilgili başından binbir türlü sıkıntı geçmiş biri olarak ilk kez bir medyumdan tam memnun kaldığımı paylaşmak istiyorum.internette çok araştırıp İsmail Aktaşı buldum. Vefk yaptırdım. işlemle ilgili tüm bilgileri neler yapacağını nasıl kullanacağını adım adım anlatıyor sorduğunuz sorulara yanıt bulabiliyorsunuz.Vefk elime ulaştıktan 20-30 gün arasında etkisini görmye başladım. İsmail Aktaş işi dediği gibi yaptı Allah kendisinden razı olsun. Eğer çalışmayı düşünenler varsa ilkmedyum.com.tr adresinden ulaşabilirler.Telefonda görüşerek çok iyi yardımcı oluyor.

 16. Merhabalar büyü işlerinden hiç anlamayan bilmeyen biriyim ilk kez bi büyü yaptırdım İsmail hocam bağlama büyüsü yaptı gerçekten çok etkili oldu sağolun hocam.