Gerçek Medyum – Gerçek Medyumlar

Gerçek medyum olup olmadığını anlamanın yolu bazen ona işleminiz hakkında sorular sormaktır Bu şekilde gerçek medyumlar sizi tatmin edecek cevaplar verecektir.


Günümüz dünyası çok acımasız ve affetmeyen bir yer. Ne yazık ki bu acımasız dünyada herkes kötülük peşinde özellikle bizim işimizde gerçek medyum olduğunuza insanlara inandırmak çok çok zor. insanlar sahtekârlar tarafından onlarca kez dolandırıldıktan sonra gerçek medyumlar arayışından vazgeçmiyor ve bir başka medyuma daha bütün umuduyla gidiyor. O kişi de medyum olduğuna inandırıyor sıkıntı içinde ve çözüm arayan kişiyi ve o kişide yaraları olan zor durumdaki bu kişilerden faydalanıyor.

Gerçek medyum - gerçek medyumlar
Gerçek Medyum – Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyum

Sonra gerçek medyum arayışı devam ediyor bu kişinin. Bulduğu, başvurduğu neredeyse herkes bu kişiyi dolandırıyor onun zayıflığından faydalanıyor. Bu durum beni çok üzse bile elimden gelen ne yazık ki bir şey olmuyor. Ancak bugün sizlere faydası olacağını düşündüğüm bir yazı yazmak istedim. Gerçek medyum arayışında olan siz kardeşlerim için gerçek medyum kimdir, gerçek medyum nasıl anlaşılır, gerçek medyum anlama yöntemlerini açıklamaya ve size gerçek medyumları birazda olsa anlatmaya çalışacağım.

Gerçek Medyumlar Kimdir

Gerçek medyum, medyum İsmail Aktaş Hoca gibi vergi levhası olan medyumlardır. Resmi ve ruhsatlı medyum ülkemizde ne yazık ki çok az dolayısıyla gerçek medyum sayısı da az ama eğer işinizin olmasını istiyorsanız ve bu uğurda uğraş veriyorsanız seçiminiz ruhsatı olan resmi medyumlardan yana olmalı.

Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır

Medyumlar birçok konuda uzmandırlar. Bunlar biyoenerji, çakra, vefk, havas ilmi, ledün ilmi, hüddam ilmi, büyü yapma, muska yapma, tılsım yapma, iksir yapma, Yıldızname bakma, fal bakma gibi birçok farklı alanda olabilir. Her alanda uzmanlık gerekmekte. Bazı konularda lisans alınamazken medyumların yaptığı bazı işlemlerde lisans alınabilmekte. Bu tür konularda medyumlardan yardım ve destek isteyeceğinizde lisanslı medyumları seçmeniz bir diğer tavsiyemdir.

Gerçek Medyum Anlama Yöntemleri

Bir medyumun gerçek olup olmadığını anlamanın yolu bazen ona işleminiz hakkında sorular sormak olup olmayacağı ile ilgili sorular sormaktır. işleminizle ilgili sorudan kastım şu bir medyuma giderek hocam siz kara büyü yapıyor musunuz? Veya spesifik olarak hocam siz papaz büyüsü (başka bir kara büyü de olabilir) yapıyor musunuz? Diye sorduğunuzda size vereceği cevaptan bu medyum gerçek mi değil mi anlayabilirsiniz. Gerekli işlemi kendi seçmesi gene gerçek medyum olduğunun göstergesidir. Bir başka gösterge medyumların olmayacak işleme olmayacak diyebilmesidir. Ne yazık ki bazı sıkıntılar çekilmelidir. O sıkıntılar Allah tarafından kişiye verilmiş sıkıntılardır o kişinin sınavıdır bu sıkıntılar. Bazen ne yapılırsa yapılsın bu sıkıntılardan kurtulamazsınız. Medyumlar bunu kişiye söyleyebiliyorsa o kişi gerçek medyumdur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir