GAZİANTEP MEDYUM

Gaziantep medyum ritüelleri olarak adaklar ve dualar bulunmaktadır. Kurban edilen adaklar Allah’ın duaların kabulüne vesile olması için kullanılmaktadır. Edilen dualar, yapılan büyülerin çeşitlerine göre değişmektedir. Büyü çeşitlerine göre değişik tanım almasına rağmen genel olarak büyü nedir sorusunun cevabı; insanların tabiat üstü gizli güçler ve nesneler kullanarak hür iradeyi etki altına alarak davranış şekillerini değiştirmeye denilir. Tesir altındaki insanların daha önce nasıl tepki vereceklerini büyü belirtileri isimli yazımda görebilirsiniz.

Büyü Nasıl Bozulur ?

Büyü bozma çalışmalarından önce size yapılan büyünün ne büyüsü olduğunu anlamak, ona göre bir çözüm üretmek gerekmektedir. Genelde çok etkili büyü ritüelleri yine aynı etkiyle karşılık verilmesi gerekiyor ki üzerinizdeki büyü bozulsun. Gaziantep medyum hocalar hala Hititler döneminden kalma büyü ritüelleri kullanmaktadırlar. Örneğin koruma büyüsü olarak domuz yağını kullanırlar. Domuz yağı büyüsü olarak adlandırılan bu işlem günümüzde kara büyü olarak’da kullanılmaktadır. Yine aynı şekilde Gaziantep medyumlar aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, muhabbet celbi, canbar büyüsü, harmura celbi, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, evlilik büyüsü, koruma büyüsü, kısmet açma gibi çalışmalar yapmaktadırlar. Her ne olursa olsun hiç bir medyumun elinde sihirli değnek yoktur ve kısa sürede işleminizi halledemezler. Genel anlamda gelen sorulardan biriside bir işlemin neden uzun sürdüğü ile alakalıdır. Bunun nedeni belli ayinler ve ritüeller sonucu büyülerin oluşması ve isteklerin duaların kabulü için farklı zamanlarda farklı işlemlerin yapılmasıdır. Bu yüzden bir işlem hemen tesir etmiyor yada geçerli olmuyordur. Medyum Cafer AYAN ile görüşmelerinizde yaptıracağınız işlemin ne kadar sürede tesir edeceğini yada nasıl tesir edeceğini sorabilir, istemiş olduğunuz cevabı alabilirsiniz.

Üzerinizdeki Büyüyü Kim Yaptı ?

Genellikle insanlar genel bakım yaptırmaya çekindiği için ön bakım istemektedirler. Ön bakım esnasında ne yazık ki büyünün kim tarafından veya neden yaptırdığı bilgisi elde edilememektedir. Büyü yapan hocalar yada büyüye başvuran insanlar başkalarını etki altına almak, yenmek veya yok etmek amacıyla yaptıkları bu büyülerin etkilerini fark ettikleri anda çözüm arayışına girmeleri gayet doğaldır. Neden olduğu sorusunu genel bakım sonrasında anlatıldığında insanlar karşı tarafa kin beslemeye başlarlar ancak bunun yerine Allah’a havale etmek daha doğru olacaktır. Size kim ne büyüsü yapmış olursa olsun, o kişi hakında gıybet yapmayın, eğer yapabiliyorsanız üzerinizdeki büyüyü bozun yada bozdurun ve size büyü yapan kişiyi Allah’a havale edin.  Gaziantep medyum arayışında olma sebebiniz eğer size yapılan büyüyü kimin yaptığını bulmaksa tavsiyem büyüyü bozdurmaya çalışmanız ve kişi hakkında kötü söz söylememeye çalışmanızdır. Çünkü her kötü söz ve düşünce kendi sahibinindir.