Evde Geri Getirme Büyüsü Yapımı

Geri getirme büyüsü yapan hocalar içerisinde bile bazıları bu büyüyü işleme koymak için sıkıntı çekerler. Bundan dolayı siz bu büyüyü hiç yapamayabilirsiniz.


Bana gelen soruları kontrol ettim ve arasından bir seçim yaptım bugün değineceğim konu evde yapımı olacak. Aslında bu konuda söylenebilecek çok şey var. Ancak konuyla ilgili konuşmaya başlamadan önce geri getirme büyüsünedir kısaca anlatmaya ve sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. Lafı daha fazla uzatmıyorum ve konuya bir an önce giriyorum.

Evde Geri Getirme Büyüsü Yapma
Evde Geri Getirme Büyüsü Yapma

Geri getirme büyüsü nedir, ne için kullanılır?

tarafından yapılmasını tavsiye ettiğim bu kişilerin gönül ilişkilerinde her konuya el atan ve ilişkinize dair her şeyi yapabilen bir büyü çeşididir. (Örnek vermek gerekirse: Bir kişiyi kendine aşık etmek, bir kişiyi kendinden veya başka birisinden ayırmak, sevdiğinle arandaki muhabbeti ve aşkı soğutmak, kendine bağlayarak başkasını sevmesini ve başkasının onu sevmesini engellemek dahil ilişkilere dair ne varsa yapabilen bir büyü çeşididir.) ismi genel kullanım amacı geri getirmek olduğu için geri getirme büyüsü olmuştur. Birçok insan medyumlara bu işlemi yaptırmak ister ancak medyumlara güvenmekte sıkıntı çekerler bu yüzden kendileri yapmak isterler ancak bu büyünün yapımı çok zordur.

Geri getirme büyüsü yapan hocalar içerisinde bazıları bile bazı durumlarda bu büyüyü işleme koymak için sıkıntı çekerler. Medyumlardan bazıları bile sıkıntı çekerken sıradan insanlar bu büyüyü hiç yapamaz. Bu yüzden ile görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.Her insan farklı olduğu için her büyünün ihtiyacı da farklıdır bu yüzden büyü kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu farklılıkları bilmeden ve düzgün bir yol haritası çizmeden büyü yapılamaz. O yüzden tekrar ediyorum büyüyü kendi başınıza yapmaya kesinlikle kalkışmayın ve bir medyumdan mutlaka ama mutlaka yardım alın.

Ortalıkta bu kadar sahtekâr varken gerçeğini nasıl ayırt edeceğiz diye sorduğunuz biliyorum bu sebepten sizlere birkaç ipucu vereceğim.

Peki, yaptırmak için ne yapmak gerek?

Her türlü işlemi yaptırmak için güvenebileceğiniz para iadesi yapan ve sertifika sahibi olan medyumlardır. Bu medyumlara gözünü kapalı güvenebilirsiniz. Eğer para iadesi yapan birisi ise bu işlemine güvendiğinden dolayıdır. Bir medyum olarak bu konuda sertifika almaksa ülkemiz için söylüyorum tam bir ölümdür. Çok fazla uğraş gerektirir bu yüzden sertifika sahibi medyumlarda diğerlerine göre sizler için bir adım önde olmalı.Hepinizin bir medyuma başvurmadan önce internette o kişi hakkında yorumlara baktığını biliyorum.

Ancak o sitelerde bulunan yorumlara güvenmemenizi tavsiye ederim. Çünkü o yorumlar ve sitelerde sahtekâr medyumların işidir. Gerçek, sahte ayırt etmeden a dan z ye tüm medyumların ismini karalayarak sizleri kendilerine yönlendirmeye çalışıyorlar. Bu sebepten bu sitelere güvenmemenizi, güvenecekseniz de gerçekten dikkatli seçmenizi tavsiye ederim.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir