Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Ayrılan sevgiliyi geri döndürme büyüsü, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacak etkili bir yoldur. Birçok farklı kaynakta göreceksinizdir ki bu işlem


Sevgililerin en büyük korkusu sevdiği kişiyi kaybetmek, başka birine yar etmektir. Her ne kadar böyle bir duruma mahal vermeseniz, engel olmaya çalışsanız da hayat bu belli olmaz her şey olabilir ve isteğiniz olamayabilir. Kimi zaman yapılan hatalar, kimi zamanda anlaşmazlıklar yolların ayrılmasına sebep olabilir. Maalesef sevdiğiniz kişi kollarınızın arasından kayıp gider. Ne yaparsanız yapın ne söylerseniz söyleyin onu geri döndüremezsiniz. Fakat bunun bir çözüm yolu vardır. işte şimdi sizi Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü hakkında bilgilendireceğim.

Ayrılan sevgiliyi geri döndürme büyüsü
Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Ayrılan Kızı Geri Döndürme

Ayrılan sevgiliyi geri getirme büyüsü, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacak etkili bir yoldur. Birçok farklı kaynakta göreceksinizdir ki bu işlem istediğiniz gelişmelere sebep olacak ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Geri getirme büyüsünü deneyen pek çok kişi de memnun kalmıştır. Oldukça rağbet gören çalışmalardan bir tanesidir.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılabilen bu büyüler oldukça etkili ve zor büyüler içerisindedir. Bilmeyen kimselerin bu büyüyü yapmaya kalkışmaması gerekir. işinin ehli medyumlarca yapıldığında onlar tarafından yapılması söylenen her şey yapıldığında, bütün şartlarına riayet edildiğinde etkisi ömürlüktür. Ayrılan sevgiliyi geri getirme büyüsü yapan hocalar büyünün yapılacağı kişinin bilgilerini, ilişkinin ve ne tür sebeplerden dolayı ayrıldığınız hakkında bilgileri alarak bakım yapar.

Bakım sonucu doğru yolu çizerek kişiye özel bu büyüyü uygular ve istenilen amaca ulaşır.Kişi için uygun işlem, zaman belirlendikten sonra ayrılma sebebine odaklanarak kişi için vefk çalışması başlatılır. Vefk, sevgilinizin ayrılma kararını yeniden gözden geçirmesini, size karşı beslediği bir kırgınlık varsa yok olmasını sağlar. Öfke, nefret, kin gibi duyguların aşk, sevgi ve muhabbete dönüşmesini sağlar. Bu değişiklikten sonra özlemler başlar ve en güzel anılar gözünde canlanır. Sonrasında ise büyü ile son düğüm atılır ve büyüyü yaptıran kişi isteğine kavuşur. Ben genelde sadece vefk yaparak bu hale getiriyorum ve kişileri isteklerine ulaştırıyorum.

Yeni Bir Süreç

Geri getirme büyüsüyapan hocalar tarafından işlem yapılıp bittikten sonra kişiler için yeni bir süreç başlayacaktır. Bu süreç biraz zorlu geçebilmekte. Sevgilinizin ilk başlardaki dengesiz davranışları olabilir. Yani size aşırı ilgi göstermesi gibi ani durumlar olabilir. Bu durum bazen kişiler için can sıkıcı olmakla birlikte zamanla alışılacaktır.

Ayrılan sevgiliyi geri getirme duası
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Ayrılan Eşi Geri Getirmek için Dua

Ayetel Kürsi ile yapılacak olan Dilek Havassıdır. Genel olarak ayrılan eşin geri gelmesi için dua niyetiyle kullanılıp çok etkili olsada farklı bir dilek içinde uygulanabilir. Ancak bir medyumdan destek almak ve onun izniyle, gözetimiyle yapmak daha doğru olacaktır.

Ayetel Kürsi ile Dilek Havassı için Hazırlıklar

Bu işlem genelde bir işlemi destekleyici nitelikte bir uygulama olup oldukça etkilidir. Bu dilek havasının okunması için geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşülmesi gerekir. Medyumlar yapacağı bakım sonucu sizler için doğru zamanın ne olduğunu söyleyecektir. Kişi için belirlenen gün kişi kendisine verilen ekstra okumalar ile havasın içeriğinde okunması gerekenleri okur ve oruca niyetlenir. Kişiye göre değişen süreç boyunca her anlamda oruç tutar. Sonrasında ise belirli gün kadar işlem sürer. işlemin sürdüğü süre zarfında gene kişi alkol, zina, küfür gibi şeylerden uzak durur ve yapılacak işleme gönülden iman eder her şeyiyle işleme bağlanarak yapması gereken okumaları yapar.

Ayetel Kürsi ile Eşi Geri Getirme Duası Uygulaması

Başlangıçta da belirttiğim gibi geri getirme büyüsü yapan medyumlar bu işlemi farklı amaçlar için kullanılabilir. Ancak genel kullanımı bir uygulamaya destek vermektir. Genelde geri getirme büyüleri için yapılan ve geri getirme işlemini destekleyen bu işlem uzun süren bir işlemdir. Medyumlar bakım sonucu kişi için doğru zaman aralığını belirler ve o zaman aralığında bu duaların okunmasını ve yapılması gerekenleri yapmasını söyler. Uzun bir dua olması sebebiyle genellikle yatsı namazından hemen sonra, yatmadan önce kişiye görev verilir. Bazı durumlarda geri getirme büyüsü yapan hocalar tarafından 6 rekât namaz kılınması tavsiye edilmektedir. Namaz 2 rekât önce 4 rekât sonra olacak şekilde iki parça halinde kılınır.

Hangi Dualar Okunur ?

Namazlarda her fatiha suresinden sonra namaz duaları dediğimiz zam-ı surelerden okur ve son olarak ayetel kürsi okunur. Son rekattan sonra selam verilir ve geri getirme büyüsü için niyet edilir sırasıyla aşağıdakiler okunur:100 istiğfar100 Kelime-i Tevhid100 Salavat-ı Şerif100 Ayetel Kürsi1381 kere Ya Hüve, Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Aliyy, Ya Azim esma kombinasyonu okunur. Bu esmalar verilen sıra ile baştan sona okunup 1. sayı sayılır. Bu şekilde baştan sona sırayla hep beraber okunarak 1381 kere okuma yapılır. Sırayla tek tek okunmaz 6 esma beraber okunur.Sonra tekrar 100 Ayetel kürsi okunur.

Tüm okunanların sevabı Peygamber Efendimiz (Sav) başta olmak üzere ailesine, ashabına, ehlibeytine, sahabelerine, sevdiklerine, tüm meleklere ve peygamberlere, salih kullara, sıddıklara, ariflere, şehitlere, evliyalara, tüm Allah dostlarının ruhlarına hediye edilir. Hediye ettikten sonra ayrılıp gitmiş olan eşin ismi söylenerek geri gelmesi için Allah a niyazda bulunulur. Secdeye kapanarak yalvarmak önemlidir. Temiz kalplilikle gözyaşı dökülebilirse, tövbe edilirse daha iyi olur. Geri getirme büyüsü desteklemek için uygulanan bu işlem oldukça etkilidir. Kalpten inanılarak yapılmalıdır.

Ayrılan sevgiliyi geri getirme
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme

Giden Eşi Geri Getirmek için En Etkili Dua

Geri getirme duaları insanları birbirlerine yeniden bağlayan, çokça okunan ve tercih edilen önemli dualardan birisidir. Bu duayı yazan medyumların söylediği şekilde eksiksiz doğru bir şekilde okunduğunda hayırlı durumlara vesile olduğu açık ve net bir şekilde gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kullanacak olduğunuz çevirgel duası sayesinde sevdiğiniz insanların size geri dönmesine sağlayacaksınız ve eskisinden daha büyük bir aşk ile yaşantınıza devam edeceksiniz. Sebep ne olursa olsun hangi sebeplerden dolayı ayrılmış olurlarsa olsun ayrılmış kişiler için her türlü tekrar birleşme geri getirme duası yapan medyumların yazdığı bu dua ile mümkün hale gelebilmektedir.

Geri getirme duası okumadan önce yapılması gerekenler

Özellikle giden eşi geri getirme duası okunmadan öncesinde, sonrasında ve okunduğu esnada mutlaka yapılması gereken bazı ritüeller mevcuttur. Bunlar her kişi için farklılık gösterir çünkü herkes aynı bünyeye sahip olmadığı gibi birebir aynı sorunlara da sahip değildir. Bu sebepten ötürü nasıl doktorlar hastalara farklı dozlarda ilaç veriyorsa medyumlarda sorun yaşayanların sorunlarının çözümleri için uygulanacak ritüellerde farklılıklar yaratırlar.

Medyum ismail Aktaş gibi geri getirme duası yapan hocalar bu duanın okunduğu zamanlar için sizlere abdestli olmanızı, iyi niyetle okumanızı, özel günlerde abdest almadan besmelesiz okumanızı söyleyecektir ancak söylenilen gün kadar söylendiği şekilde okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi gene işinin ehli medyumca size söylenecektir çünkü kişiden kişiye bu süre farklılık göstermektedir ancak ne olursa olsun, isterse duanın edildiği kişi geri gelsin duanın okunması kesinlikle söylenilen gün kadar doğru ve istenilen şekilde devam etmelidir.

Geri Getirme Duaları

Geri getirme duaları kur’an da bulunan bazı ayetleri de içerisinde barındırır ve kişinin ameline ulaşması için bunları da okuması gerekir. Geri getirme duası yapan medyumların yazdığı dualarda kişiden kişiye duanın içeriğindeki sözler farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı duanın ne olduğunu neler söylediğini tam olarak söylemem doğru olmaz. Ancak kurandan okunacak sureler, ayetler şöyledir; 3 ayeti kerime 3 esma bunun yanı sıra kişiye göre değişen ayetlerde mevcuttur.Geri getirme duaları insanları birbirlerine yeniden bağlayan, çokça okunan ve tercih edilen önemli dualardan birisidir.

Kullanacak olduğunuz bu dua sayesinde sevdiğiniz insanların size geri dönmesine sağlayacaksınız ve eskisinden de mutlu bir yaşam devam ettireceksiniz. Hangi sebepten dolayı ayrılmış olurlarsanız olun ayrıldığınız kişi ile aranızın düzelmesi için, geri getirme duası yapan medyumların yazdığı çözümünüz olacaktır. Özellikle gözü dışarıda olan erkeklerin yeniden ailesine bağlanması sağlar. Anne babasına lafını dinlemeyenlerin lafını dinlemesini ve aile evine geri gelmesine, istenilmeyen kişi ile birlikteliğinin sona ermesine sağlayabilmektedir. Bu gibi birçok sorunun çözümü bu dua ile mümkündür.

Geri Getirme Duası Okumadan Önce Yapılması Gerekenler

Özellikle giden eşi geri getirme duası okunmadan öncesinde, sonrasında ve okunduğu esnada mutlaka yapılması gereken bazı ritüeller mevcuttur. Bunlar her kişi için farklılık gösterir çünkü herkes aynı bünyeye sahip olmadığı gibi birebir aynı sorunlara da sahip değildir. Bu sebepten ötürü nasıl doktorlar hastalara farklı dozlarda ilaç veriyorsa medyumlarda sorun yaşayanların sorunlarının çözümleri için uygulanacak ritüellerde farklılıklar yaratırlar.

Söylenilen gün kadar söylendiği şekilde okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi gene işinin ehli medyumca size söylenecektir çünkü kişiden kişiye bu süre farklılık göstermektedir. Ne olursa olsun, isterse duanın edildiği kişi geri gelsin okunmayı kesinlikle söylenilen gün kadar doğru ve istenilen şekilde devam etmelidir.

Geri Getirme Duaları

Geri getirme duaları kur’an da bulunan bazı ayetleri de içerisinde barındırır ve kişinin ameline ulaşması için bunları da okuması gerekir. Geri getirme duası yapan medyumların yazdığı dualarda kişiden kişiye duanın içeriğindeki sözler farklılık gösterdiği için duanın ne olduğunu neler söylediğini tam olarak söylemem doğru olmaz. Ancak kurandan okunacak sureler, ayetler şöyledir; 3 ayeti kerime 3 esma bunun yanı sıra kişiye göre değişen ayetlerde mevcuttur.

Ayrılan sevgiliyi geri getirme ritüeli
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli

Ayrılan Erkeği Geri Getirme

Ayrılan erkeği geri getirme duası halk arasında çevirgel duası olarak da bilinmektedir. Bu dua etkili sonuçlar ortaya çıkaran bir dua olarak bilinmekte ve bolca kullanılmaktadır. Birçok kadın kendisinden uzaklaşan eşi ya da sevgilisini bu dua sayesinde yeniden kendilerine dönmelerini sağlayabiliyor. Bu dua eski kitaplar da çevirgil duası olarak da adlandırılıyor. Nedene ise duanın işlemesini ve kişinin gelmesini sağlayan varlıklara sesleniliş şeklidir. “Çevirgil’e dua ettim eşim bana geldi” diyen insanlar zamanlar bunu çevirgel olarak söylemeye başlamışlardır. Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan bu dua sayesinde birçok kişi sevdiğine yeniden kavuşmuştur ve hala kavuşmaktadır.

Erkeği Geri Getirme Duasının Özellikleri

Çevirgel duası yapan hocalar tarafından kişilere özel olarak ebced hesaplaması ve havas ilminin yardımı ile yapılan bu duanın faziletleri ve özellikleri oldukça çoktur. Evliler ve sevgililer arasında duygusal bağ bozulan, kırılan, sekmeye uğrayanlar için yapılan bir duadır. En çok hanım kardeşlerimiz tarafından bu duaya başvurulsa da sadece kadınların değil aynı zamanda erkeklerin de okuyabileceği bir duadır. Aynı zamanda evi terk eden çocuklar ya da sevilen bir arkadaşın yeniden dönüşünü sağlaması açısından da oldukça kullanışlıdır. Birçok kişi çevirgel duası yapan medyumlar diye internette arattığında bu dua hakkında yanlış bilgilere rastlıyor. Bu duanın aslında olmadığı, uydurulduğu, son yıllarda ortaya çıkarıldığı söylense de yüzyıllardır birçok işinin ehli kişice kullanıldığı bilinen bir gerçektir. Dua okumadan önce abdest alınması doğru olacaktır.

Çevirgel Duasının Mucizevi Özelliği Nerede Geliyor?

Çevirgel duası yazan medyumlar tarafından kişiye özel yapılan bu dua diğer bağlama geri getirme dualarından daha etkili hale getiren en önemli özellik duanın edildiği varlıklardır. Dua bu varlıklar sayesinde işler ve kişinin isteğini yerine getirir. Bu duadan kutsal kitapların tamamında bahsedilmektedir. Aynı zamanda bazı büyük peygamberler de bu duanın ismini söylemişlerdir. Çevirgel duası yazan hocalar bu dua okunup bittikten sonra kuranı kerimden birkaç dua daha okumak tesirini artıran önemli etmenlerden demektedir. Duanın sözlerini ezberlemek zor olduğundan bu sözleri bir kağıda okuyarak okumak da mümkündür. Ancak telaffuza özellikle üst düzey dikkat edilmelidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.