Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Ayrılan sevgiliyi geri döndürme büyüsü, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacak etkili bir yoldur. Birçok farklı kaynakta göreceksinizdir ki bu işlem


Sevgililerin en büyük korkusu sevdiği kişiyi kaybetmek, başka birine yar etmektir. Her ne kadar böyle bir duruma mahal vermeseniz, engel olmaya çalışsanız da hayat bu belli olmaz her şey olabilir ve isteğiniz olamayabilir. Kimi zaman yapılan hatalar, kimi zamanda anlaşmazlıklar yolların ayrılmasına sebep olabilir. Maalesef sevdiğiniz kişi kollarınızın arasından kayıp gider. Ne yaparsanız yapın ne söylerseniz söyleyin onu geri döndüremezsiniz. Fakat bunun bir çözüm yolu vardır. işte şimdi sizi Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü hakkında bilgilendireceğim.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü
Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Ayrılan Kızı Geri Döndürme

Ayrılan sevgiliyi geri getirme büyüsü, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacak etkili bir yoldur. Birçok farklı kaynakta göreceksinizdir ki bu işlem istediğiniz gelişmelere sebep olacak ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Geri getirme büyüsünü deneyen pek çok kişi de memnun kalmıştır. Oldukça rağbet gören çalışmalardan bir tanesidir.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılabilen bu büyüler oldukça etkili ve zor büyüler içerisindedir. Bilmeyen kimselerin bu büyüyü yapmaya kalkışmaması gerekir. işinin ehli medyumlarca yapıldığında onlar tarafından yapılması söylenen her şey yapıldığında, bütün şartlarına riayet edildiğinde etkisi ömürlüktür. Ayrılan sevgiliyi geri getirme büyüsü yapan hocalar büyünün yapılacağı kişinin bilgilerini, ilişkinin ve ne tür sebeplerden dolayı ayrıldığınız hakkında bilgileri alarak bakım yapar.

Bakım sonucu doğru yolu çizerek kişiye özel bu büyüyü uygular ve istenilen amaca ulaşır.Kişi için uygun işlem, zaman belirlendikten sonra ayrılma sebebine odaklanarak kişi için vefk çalışması başlatılır. Vefk, sevgilinizin ayrılma kararını yeniden gözden geçirmesini, size karşı beslediği bir kırgınlık varsa yok olmasını sağlar. Öfke, nefret, kin gibi duyguların aşk, sevgi ve muhabbete dönüşmesini sağlar. Bu değişiklikten sonra özlemler başlar ve en güzel anılar gözünde canlanır. Sonrasında ise büyü ile son düğüm atılır ve büyüyü yaptıran kişi isteğine kavuşur. Ben genelde sadece vefk yaparak bu hale getiriyorum ve kişileri isteklerine ulaştırıyorum.

Yeni Bir Süreç

Geri getirme büyüsüyapan hocalar tarafından işlem yapılıp bittikten sonra kişiler için yeni bir süreç başlayacaktır. Bu süreç biraz zorlu geçebilmekte. Sevgilinizin ilk başlardaki dengesiz davranışları olabilir. Yani size aşırı ilgi göstermesi gibi ani durumlar olabilir. Bu durum bazen kişiler için can sıkıcı olmakla birlikte zamanla alışılacaktır.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Duası
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Ayrılan Eşi Geri Getirmek için Dua

Ayetel Kürsi ile yapılacak olan Dilek Havassıdır. Genel olarak ayrılan eşin geri gelmesi için dua niyetiyle kullanılıp çok etkili olsada farklı bir dilek içinde uygulanabilir. Ancak bir medyumdan destek almak ve onun izniyle, gözetimiyle yapmak daha doğru olacaktır.

Ayetel Kürsi ile Dilek Havassı için Hazırlıklar

Bu işlem genelde bir işlemi destekleyici nitelikte bir uygulama olup oldukça etkilidir. Bu dilek havasının okunması için geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşülmesi gerekir. Medyumlar yapacağı bakım sonucu sizler için doğru zamanın ne olduğunu söyleyecektir. Kişi için belirlenen gün kişi kendisine verilen ekstra okumalar ile havasın içeriğinde okunması gerekenleri okur ve oruca niyetlenir. Kişiye göre değişen süreç boyunca her anlamda oruç tutar. Sonrasında ise belirli gün kadar işlem sürer. işlemin sürdüğü süre zarfında gene kişi alkol, zina, küfür gibi şeylerden uzak durur ve yapılacak işleme gönülden iman eder her şeyiyle işleme bağlanarak yapması gereken okumaları yapar.

Ayetel Kürsi ile Eşi Geri Getirme Duası Uygulaması

Başlangıçta da belirttiğim gibi geri getirme büyüsü yapan medyumlar bu işlemi farklı amaçlar için kullanılabilir. Ancak genel kullanımı bir uygulamaya destek vermektir. Genelde geri getirme büyüleri için yapılan ve geri getirme işlemini destekleyen bu işlem uzun süren bir işlemdir. Medyumlar bakım sonucu kişi için doğru zaman aralığını belirler ve o zaman aralığında bu duaların okunmasını ve yapılması gerekenleri yapmasını söyler. Uzun bir dua olması sebebiyle genellikle yatsı namazından hemen sonra, yatmadan önce kişiye görev verilir. Bazı durumlarda geri getirme büyüsü yapan hocalar tarafından 6 rekât namaz kılınması tavsiye edilmektedir. Namaz 2 rekât önce 4 rekât sonra olacak şekilde iki parça halinde kılınır.

Hangi Dualar Okunur ?

Namazlarda her fatiha suresinden sonra namaz duaları dediğimiz zam-ı surelerden okur ve son olarak ayetel kürsi okunur. Son rekattan sonra selam verilir ve geri getirme büyüsü için niyet edilir sırasıyla aşağıdakiler okunur:100 istiğfar100 Kelime-i Tevhid100 Salavat-ı Şerif100 Ayetel Kürsi1381 kere Ya Hüve, Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Aliyy, Ya Azim esma kombinasyonu okunur. Bu esmalar verilen sıra ile baştan sona okunup 1. sayı sayılır. Bu şekilde baştan sona sırayla hep beraber okunarak 1381 kere okuma yapılır. Sırayla tek tek okunmaz 6 esma beraber okunur.Sonra tekrar 100 Ayetel kürsi okunur.

Tüm okunanların sevabı Peygamber Efendimiz (Sav) başta olmak üzere ailesine, ashabına, ehlibeytine, sahabelerine, sevdiklerine, tüm meleklere ve peygamberlere, salih kullara, sıddıklara, ariflere, şehitlere, evliyalara, tüm Allah dostlarının ruhlarına hediye edilir. Hediye ettikten sonra ayrılıp gitmiş olan eşin ismi söylenerek geri gelmesi için Allah a niyazda bulunulur. Secdeye kapanarak yalvarmak önemlidir. Temiz kalplilikle gözyaşı dökülebilirse, tövbe edilirse daha iyi olur. Geri getirme büyüsü desteklemek için uygulanan bu işlem oldukça etkilidir. Kalpten inanılarak yapılmalıdır.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme

Giden Eşi Geri Getirmek için En Etkili Dua

Geri getirme duaları insanları birbirlerine yeniden bağlayan, çokça okunan ve tercih edilen önemli dualardan birisidir. Bu duayı yazan medyumların söylediği şekilde eksiksiz doğru bir şekilde okunduğunda hayırlı durumlara vesile olduğu açık ve net bir şekilde gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kullanacak olduğunuz çevirgel duası sayesinde sevdiğiniz insanların size geri dönmesine sağlayacaksınız ve eskisinden daha büyük bir aşk ile yaşantınıza devam edeceksiniz. Sebep ne olursa olsun hangi sebeplerden dolayı ayrılmış olurlarsa olsun ayrılmış kişiler için her türlü tekrar birleşme geri getirme duası yapan medyumların yazdığı bu dua ile mümkün hale gelebilmektedir.

Geri getirme duası okumadan önce yapılması gerekenler

Özellikle giden eşi geri getirme duası okunmadan öncesinde, sonrasında ve okunduğu esnada mutlaka yapılması gereken bazı ritüeller mevcuttur. Bunlar her kişi için farklılık gösterir çünkü herkes aynı bünyeye sahip olmadığı gibi birebir aynı sorunlara da sahip değildir. Bu sebepten ötürü nasıl doktorlar hastalara farklı dozlarda ilaç veriyorsa medyumlarda sorun yaşayanların sorunlarının çözümleri için uygulanacak ritüellerde farklılıklar yaratırlar.

Medyum ismail Aktaş gibi geri getirme duası yapan hocalar bu duanın okunduğu zamanlar için sizlere abdestli olmanızı, iyi niyetle okumanızı, özel günlerde abdest almadan besmelesiz okumanızı söyleyecektir ancak söylenilen gün kadar söylendiği şekilde okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi gene işinin ehli medyumca size söylenecektir çünkü kişiden kişiye bu süre farklılık göstermektedir ancak ne olursa olsun, isterse duanın edildiği kişi geri gelsin duanın okunması kesinlikle söylenilen gün kadar doğru ve istenilen şekilde devam etmelidir.

Geri Getirme Duaları

Geri getirme duaları kur’an da bulunan bazı ayetleri de içerisinde barındırır ve kişinin ameline ulaşması için bunları da okuması gerekir. Geri getirme duası yapan medyumların yazdığı dualarda kişiden kişiye duanın içeriğindeki sözler farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı duanın ne olduğunu neler söylediğini tam olarak söylemem doğru olmaz. Ancak kurandan okunacak sureler, ayetler şöyledir; 3 ayeti kerime 3 esma bunun yanı sıra kişiye göre değişen ayetlerde mevcuttur.Geri getirme duaları insanları birbirlerine yeniden bağlayan, çokça okunan ve tercih edilen önemli dualardan birisidir.

Kullanacak olduğunuz bu dua sayesinde sevdiğiniz insanların size geri dönmesine sağlayacaksınız ve eskisinden de mutlu bir yaşam devam ettireceksiniz. Hangi sebepten dolayı ayrılmış olurlarsanız olun ayrıldığınız kişi ile aranızın düzelmesi için, geri getirme duası yapan medyumların yazdığı çözümünüz olacaktır. Özellikle gözü dışarıda olan erkeklerin yeniden ailesine bağlanması sağlar. Anne babasına lafını dinlemeyenlerin lafını dinlemesini ve aile evine geri gelmesine, istenilmeyen kişi ile birlikteliğinin sona ermesine sağlayabilmektedir. Bu gibi birçok sorunun çözümü bu dua ile mümkündür.

Geri Getirme Duası Okumadan Önce Yapılması Gerekenler

Özellikle giden eşi geri getirme duası okunmadan öncesinde, sonrasında ve okunduğu esnada mutlaka yapılması gereken bazı ritüeller mevcuttur. Bunlar her kişi için farklılık gösterir çünkü herkes aynı bünyeye sahip olmadığı gibi birebir aynı sorunlara da sahip değildir. Bu sebepten ötürü nasıl doktorlar hastalara farklı dozlarda ilaç veriyorsa medyumlarda sorun yaşayanların sorunlarının çözümleri için uygulanacak ritüellerde farklılıklar yaratırlar.

Söylenilen gün kadar söylendiği şekilde okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi gene işinin ehli medyumca size söylenecektir çünkü kişiden kişiye bu süre farklılık göstermektedir. Ne olursa olsun, isterse duanın edildiği kişi geri gelsin okunmayı kesinlikle söylenilen gün kadar doğru ve istenilen şekilde devam etmelidir.

Geri Getirme Duaları

Geri getirme duaları kur’an da bulunan bazı ayetleri de içerisinde barındırır ve kişinin ameline ulaşması için bunları da okuması gerekir. Geri getirme duası yapan medyumların yazdığı dualarda kişiden kişiye duanın içeriğindeki sözler farklılık gösterdiği için duanın ne olduğunu neler söylediğini tam olarak söylemem doğru olmaz. Ancak kurandan okunacak sureler, ayetler şöyledir; 3 ayeti kerime 3 esma bunun yanı sıra kişiye göre değişen ayetlerde mevcuttur.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli

Ayrılan Erkeği Geri Getirme

Ayrılan erkeği geri getirme duası halk arasında çevirgel duası olarak da bilinmektedir. Bu dua etkili sonuçlar ortaya çıkaran bir dua olarak bilinmekte ve bolca kullanılmaktadır. Birçok kadın kendisinden uzaklaşan eşi ya da sevgilisini bu dua sayesinde yeniden kendilerine dönmelerini sağlayabiliyor. Bu dua eski kitaplar da çevirgil duası olarak da adlandırılıyor. Nedene ise duanın işlemesini ve kişinin gelmesini sağlayan varlıklara sesleniliş şeklidir. “Çevirgil’e dua ettim eşim bana geldi” diyen insanlar zamanlar bunu çevirgel olarak söylemeye başlamışlardır. Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan bu dua sayesinde birçok kişi sevdiğine yeniden kavuşmuştur ve hala kavuşmaktadır.

Erkeği Geri Getirme Duasının Özellikleri

Çevirgel duası yapan hocalar tarafından kişilere özel olarak ebced hesaplaması ve havas ilminin yardımı ile yapılan bu duanın faziletleri ve özellikleri oldukça çoktur. Evliler ve sevgililer arasında duygusal bağ bozulan, kırılan, sekmeye uğrayanlar için yapılan bir duadır. En çok hanım kardeşlerimiz tarafından bu duaya başvurulsa da sadece kadınların değil aynı zamanda erkeklerin de okuyabileceği bir duadır. Aynı zamanda evi terk eden çocuklar ya da sevilen bir arkadaşın yeniden dönüşünü sağlaması açısından da oldukça kullanışlıdır. Birçok kişi çevirgel duası yapan medyumlar diye internette arattığında bu dua hakkında yanlış bilgilere rastlıyor. Bu duanın aslında olmadığı, uydurulduğu, son yıllarda ortaya çıkarıldığı söylense de yüzyıllardır birçok işinin ehli kişice kullanıldığı bilinen bir gerçektir. Dua okumadan önce abdest alınması doğru olacaktır.

Çevirgel Duasının Mucizevi Özelliği Nerede Geliyor?

Çevirgel duası yazan medyumlar tarafından kişiye özel yapılan bu dua diğer bağlama geri getirme dualarından daha etkili hale getiren en önemli özellik duanın edildiği varlıklardır. Dua bu varlıklar sayesinde işler ve kişinin isteğini yerine getirir. Bu duadan kutsal kitapların tamamında bahsedilmektedir. Aynı zamanda bazı büyük peygamberler de bu duanın ismini söylemişlerdir. Çevirgel duası yazan hocalar bu dua okunup bittikten sonra kuranı kerimden birkaç dua daha okumak tesirini artıran önemli etmenlerden demektedir. Duanın sözlerini ezberlemek zor olduğundan bu sözleri bir kağıda okuyarak okumak da mümkündür. Ancak telaffuza özellikle üst düzey dikkat edilmelidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

71 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 2. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 3. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 4. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 5. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.

 6. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 7. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 8. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Yaşı küçük bir insan olarak kendimi çok yaşlı hissediyordum. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Ailem bana çok çektiriyordu. Hocamla konuştuğumda aileme ve bana büyü yapıldığını onlatın büyü etkisinde olduğunu bende musallat olduğunu ondan bu şekilde davrandıklarını söyledi. Sonrasında çözümü için çalışmaya başladık. Şükür bütün sıkıntılardan kurtulduk. Hepsi de hocam sayesinde oldu. O olmasa kim bilir ben ve ailem ne halde olurduk.

 10. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 11. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 12. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

 13. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 14. hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

 15. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 16. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 17. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

 18. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 19. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 20. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 21. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.

 22. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 23. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 24. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 25. Kendim ve ailem adına çok teşekkür ederim hocam. Siz olmasanız büyü amacına ulaşırdı.

 26. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 27. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 28. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

 29. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 30. Kendim ve ailem adına çok teşekkür ederim hocam. Siz olmasanız büyü amacına ulaşırdı.

 31. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 32. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

 33. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 34. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 35. Evimde uzun süredir bi huzursuzluk bi müsibet dolanıyordu. Evimin huzuru için vefk yaptırdım.20 gün sonra etkisini görürsün demişti hocam 15. gün etkisini görmeye başladım çok şükür huzurumuz yerinde gerçekten inanarak yaptırırsanız etki gösteriyor İsmail hoca bu konuda çok iyi Allah razı olsun ondan.

 36. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

 37. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

 38. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

 39. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 40. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 41. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 42. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 43. Sevdiğimin sevgisini siz olmasanız kazanamazdım hocam. Allah sizden bir değil bin kez razı olsun.

 44. Ne kadar derdim varsa dermanını buldunuz hocam hayatımı size borçluyum desem yalan olmaz.

 45. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

 46. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 47. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 48. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

 49. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 50. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

 51. hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

 52. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 53. Eşimin kumarla ilgili sorunları vardı. Varımızı yoğumuzu yemişti. Hocam sağ olsun bizi bu kumar illetinden kurtardı.