Erzincan Medyum

Erzincan medyum hocaların yazmış oldukları muskaların dertlere çare olmadığı durumlarda internet üzerinden arayış içerisinde olmanız çok normal bir davranıştır. İnternet üzerinde güvenilir medyum bulmanız biraz zor olsa da bunu ilmi bilgisinden yada resmi ruhsatlı medyum olmasından anlayabilirsiniz. Erzincan medyum arayışında olduğunuzda sizlere güvenilir medyum bulmanın adımlarını anlatacağım.

Erzincan medyum hocalara büyü yapma için başvuracağınız zaman ilk olarak ilmi bilgisini ölçmenizi tavsiye ederim. Çünkü ilmi bilgisi olmayıp bu işi yapan hocalar bulunmaktadır. O yüzden Erzincan medyum arayışında olduğunuzda güvenilir medyum bulmanız sizin için daha doğru olacaktır. Her zaman resmi ruhsatlı medyum olmasına gerek yok. Gerçekten ilmi bilgisi sizin işlemlerinizi sıkıntınızı çözmeye yeterlimi buna bakın. Çünkü problemlerinizi zamana ve mekana bağımlı olarak değil rahmani medyum çalışmaları ile çözülecektir.

Erzincan Büyü Yapan Hocalar

Erzincan’lıların büyük bir çoğunluğu ayinleri arasında bulunan kurban sunakları, Allah’a olan inançlarını simgelemektedirler. Ancak geçmişte ortaçağ Erzincanlı insanların panteonunun en tepesinde simgeledikleri yüce varlığa adaklar direk olarak takdim edilmez, adak kesme esnasında onun adı anılmazdı. Zira bu inandıkları yaratıcı o zamanın Erzincan medyum hocaları tarafından adeta Eliade’nin tanımladığı bir üstün güç olarak anılmaktaydı.

Büyü Nasıl Bozulur ?

Büyü bozma çalışmalarından önce size yapılan büyünün ne büyüsü olduğunu anlamak, ona göre bir çözüm üretmek gerekmektedir. Genelde çok etkili büyü ritüelleri yine aynı etkiyle karşılık verilmesi gerekiyor ki üzerinizdeki büyü bozulsun. Erzincan medyum hocalar hala Hititler döneminden kalma büyü ritüelleri kullanmaktadırlar. Örneğin koruma büyüsü olarak domuz yağını kullanırlar. Domuz yağı büyüsü olarak adlandırılan bu işlem günümüzde kara büyü olarak’da kullanılmaktadır. Yine aynı şekilde Erzincan medyumlar aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, muhabbet celbi, canbar büyüsü, harmura celbi, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, evlilik büyüsü, koruma büyüsü, kısmet açma gibi çalışmalar yapmaktadırlar. Her ne olursa olsun hiç bir medyumun elinde sihirli değnek yoktur ve kısa sürede işleminizi halledemezler. Genel anlamda gelen sorulardan biriside bir işlemin neden uzun sürdüğü ile alakalıdır. Bunun nedeni belli ayinler ve ritüeller sonucu büyülerin oluşması ve isteklerin duaların kabulü için farklı zamanlarda farklı işlemlerin yapılmasıdır. Bu yüzden bir işlem hemen tesir etmiyor yada geçerli olmuyordur. Medyum Cafer AYAN ile görüşmelerinizde yaptıracağınız işlemin ne kadar sürede tesir edeceğini yada nasıl tesir edeceğini sorabilir, istemiş olduğunuz cevabı alabilirsiniz.