En Tehlikeli Büyü Kitabı – Necronomicon

Necronomicon esasen bir kitaptır. Ancak kitabı doğru şekilde yorumlayıp doğru bölgelerine erişenler için akıl almaz bir bilgi hazinesi bir güç kaynağıdır.


Necronomicon kara büyü ve gizli ilimler kitabı olarak milattan sonra 700 lü yıllarda yazılmış ve 906 sayfadan oluşmaktadır. Kitabı okuyanın gelecekten bilgilere ulaşabildiği ancak herkesin içerisinde ki bilgileri sindiremeyeceği, kaldıramayacağı bilinmektedir. Kitap hakkında size söyleyebileceğim şeyler kısıtlı zira dünya henüz buna hazır değil. Çünkü bu kitabı ele geçirmiş okumuş anlamış 20’nin üzerinde insan ya delirmiş ya da hipnoz olmuş şekilde hayatına devam etmiştir. Bunlar sadece kayıtlı bilgilerdir.

Necronomicon
Necronomicon

Necronomicon Nedir ?

Necronomicon esasen bir kitaptır. Ancak kitabı doğru şekilde yorumlayıp doğru bölgelerine erişenler için akıl almaz bir bilgi hazinesi bir güç kaynağıdır. Kitabın aslı ilk etapta insan sırt derisi üzerine yazılmıştır, daha sonra rahipler tarafından kopyalanmıştır. Kitabın aslının yakıldığı söylenmekte ancak bazı kaynaklara göre Hitlerin eline geçtiği ancak kullanamadığı hakkında duyumlar vardır ve ayrıca kitabın kopyalarından biride British museum de koruma altındadır. Fakat bu kitabın sayfalarının bazılarının eksik olduğu, bu eksik sayfalarının kökü çok eskilere dayalı ailelerde babadan oğla geçtiği bilinmektedir.

Bir nevi el verme gibi bu sayfalar nesilden nesile aktarılmakta, baba oğluna ilk etapta Rabb bilincini aşılamakta, daha sonra da elinde ki nüshaların gücünü evladına naklederek vermekte, gücü nasıl doğru kullanacağını anlatmaktadır.Aslen ailem Arap ırkından olup 500 yıl önce ilk iran da bu kitabın nüshalarına erişmiş o zaman büyük büyük dedelerimiz kullanırlarken hatalar yapıp yıldırmışlardır. Ancak zaman içerisinde kitabın nüshaları içindeki sırra mazhar olup babadan oğla nakledilmiştir. Tıpkı babamın bana yaptığı gibi.

Ne Kadar Güçlüdür ?

inanın öyle güçlü ki 30 yıldır hala tam manası ile doğru şekilde kullanmayı öğrenebilmiş değilim. Yani nüshaların tüm sırlarına hala vakıf olamadım ancak tabi her nesil değiştiğinde üzerinde ki bilgiler artmaktadır. Bende şu an oğluma nakletmekte ve onu yetiştirmeye çalışmaktayım. Diğer yandan da hala çözemediğim kısımlarını çözmeye çalışmaktayım.

Necronomicon ile Büyü Yapmak

Bu kitap çok ciddi büyü bilgileri içermektedir. Yapılan büyüler tabi ki sizin kullanım amacınıza göre türü değişmektedir ancak tahmin edildiği üzere genel anlamda kara büyü amacı güdülerek yazılmıştır. içerisindeki bilgiler ilmi konuda çok büyük bir bilgi birikimi içermesine rağmen okuyan ve bu güce sahip olamayacak güçsüz insanların delirmesine neden olabilecek bir kitaptır.

Bundan dolayı eline alan herkes okuyamayacak bir büyü bilgileri birikimidir. içerisinde büyülerin etkileri, büyü yapımı, büyü duası gibi bilgiler bulabileceğiniz bu kitabın kopyaları çok zor şartlar altında elinize geçebilir, ama bu bilgilere sahip olacak güçte değilseniz kesinlikle okumamanızı tavsiye ederim.Öncelikle Allahın izniyle sonra da çok çalışmakla bu kitabın çok azda olsa bir kısmının sırrına vakıf olabildim ve yeri geldiği zaman bu güçten faydalanmaktayım. Kendisi ile bire bir iletişim içinde bulunduğum kimseler bunu bilirler.

Ölüleri Dirilten Kitap

Ayrıca uyarmak gerekir ki kitap çok güçlü büyüler içermektedir ve bundan dolayı da gizli güçleri kullanırken çok dikkat etmek gerekir. Unutmamak gerekir ki kitabın diğer adı ölüleri uyandırma kitabıdır. Şunu bilin ki kitabı okuyanların bir çoğu gizemli bir şekilde ölmüştür ya da delirmiştir. Biz soy olarak sadece bir kaç sayfaya sahibiz ancak ona rağmen benimde soyumda nedeni bilinmeyen intiharlar ani ve sırlı ölümler mevcuttur.

Soyumuz da bu kitap nakledilirken ilk önce çocuğumuzun iman gücünü yükseltiriz ki haşa Rabbine şirk koşmasın. Çünkü bu kitap çok güçlü bir büyü kitabıdır. Ayrıca her çocuğa bu ilmi bildirmeyiz, anlatmayız. Aile içerisinde bile bir sırdır bu ki bir diğerine anlatıp zarar vermesin diye.Değerli kardeşlerim size kitap hakkında nakledebileceklerim bu kadar. Dediğim gibi kitap değil sadece kitabın bir kaç sayfası ile ilme tabii oldum ve tamamının nerede olduğu bilememekteyim.Not: Kullanılan görsel temsili olup, ulaşılmaması gerektiği bilincinde olduğum için yayınlamamaktayım.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

  2. Hocam merhaba 6 yıllık ilişkim var ama sevgilim evliliğe yaklaşmıyor istiyor ama bişey engel oluyor sanki baktırabilir miyiz ? nasıl bi işlem yapabiliriz konuyla ilgili şimdidedn teşekkürler hocam.