EDİRNE MEDYUM

Edirne medyum ile alakalı bir arama yaptıysanız eğer, sizlere uzman medyum Cafer AYAN yardımcı olacaktır. Uzun yıllarca almış olduğu eğitimler ve yaptığı araştırmalar ile kendisine has yöntemler geliştirmiş, diğer medyumların önüne geçmiştir. Uyguladığı yöntemlerle geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü, adet kanı büyüsü, kaşık büyüsü, canbar büyüsü, göz bağlama büyüsü, nohut büyüsü, koruyucu vefkler, ceviz büyüsü, huzur Vefkleri, şans büyüsü ve tırnak büyüsü gibi işlemler başta olmak üzere ilmi ile bir çok derdinize çare olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Siz de derdinizi sıkıntınızı anlattığınızda size özel çözümler üretecek ve dertlerinize çare olacaktır.

Edirne Gerçek Medyum

Edirne medyum arayan kişiler Cafer hocaya 0554 127 81 60 numaralı telefondan 7/24 hocamız müsait olduğu sürece ulaşabilir, dertlerini anlatabilirler. Sizlerin dertlerini dinleyen Cafer hoca, ilk olarak hangi ilim ile derdinize çare olacağını bakar. Cinlerle, havas ilmi ile yada vefk yazarak kara büyü, geri getirme büyüsü, sabun büyüsü, domuz yağı büyüsü, cin musallatı ve bütün sıkıntılarınızı, dertlerini giderecektir. Bulduğu çözümler garantili çözümler olduğu için garantili medyum olarak anılmaktadır. Sizlerde sıkılmadan yada çekinmeden hemen arayabilir, derdinize derman olmasını isteyebilirsiniz.

Etkili Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğiniz insan sizi terk ettiyse medyum Cafer hocanın yapacağı işlemler neticesinde sevgiliniz size geri dönecektir. Sevgilinin geri dönmesi işlemi için verilen dua çok etkili bir duadır. Güvenilir medyum arayanların başvurduğu Cafer hoca, etkili geri getirme büyüsü ile sizlerin derdine derman olmaktadır. Edirne garantili medyum arayışı içerisindeyseniz etkili geri getirme büyüsü için yapılan garantili işlemler sizlerin sıkıntılarını giderecektir. Edirne’de medyum olarak aradığınızda karşınıza çıkan Cafer hoca giden sevgiliyi etkili geri getirme büyüsü ile sizlere dönmesini, kalplerinizin bağlanmasını sağlayacaktır.

Büyülerden Korunma Yöntemleri

Yeni doğan bebeğin ve annenin korunması için yine Edirne medyum hocaların uyguladıkları yöntemlerden biriside kırklı kadınların ziyarete gelmemesidir. Loğusa döneminde olan 156 kadından sadece altı tanesi koruma amaçlı işlemler yaptırmaktadırlar. Ancak loğusalık dönemi en çok dikkat edilmesi gereken dönemlerden birisidir. Yine medyumların en çok karşılaştıkları korunma yöntemlerinden biriside kurban adamaktır. Bu kurban törenleri ve sunaklar, yüzyıllar boyunca Edirne medyumların kullandıkları ritüellerden birisidir. Sırf büyüden korunmak ve adak için keçi yetiştiriciliği yapılmaktaydı. Kutsal sayılan bu adaklara loğusa kadınların yaklaşmamaları gerekmekteydi. Kurban sunulan kümes hayvanları ise büyüden korunmak için değil derdi sıkıntısı olanların yaptıkları birer ayindi.