Domuz Yağı Büyüsü Nedir

Domuz yağı büyüsü yapan hocalar bu büyüde şeytani cinler ile kişiye oldukça tehlikeli durumlara sokarlar. Kişinin işinden ayrılması sevdikleri


Bu yazıda Aktaş Hoca siz değerli kardeşlerimize hakkında bilmeniz gerekenleri aktarmaya çalışacak. Lafı uzatmadan konumuza girelim isterseniz.

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Nedir

Kara içerisinde en çok uygulananlar arasında bu gelmektedir. islama ve Yahudiliğe göre tüketilmesi haram olan domuzun vücudundan çıkarılan yağından elde edilerek yapılmaktadır. Yapımında bir aksilik yaşanmadıysa ve doğru hazırlandıysa oldukça tehlikeli bir büyü çeşididir. insanı ve duruma göre ailesini ölüme götürecek kadar etkisinin olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Domuz yağı büyüsü yapan hocalar bu büyüde şeytani ile kişiye oldukça tehlikeli durumlara sokarlar. Kişinin işinden ayrılması sevdikleri ile arasının bozulması, büyük kazalar geçirmesi, büyük hastalıklara tutulması gibi birçok şeye sebebiyet verir ve genellikle intikam amacı güdülerek yapılır. Kara büyüler içerisinde yer alması sebebiyle de bozmak oldukça zordur.

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulabilir?

Bu büyü sınıfında yer aldığı için bozulması oldukça sıkıntılıdır bu sebepten ötürü domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını vermek oldukça zordur. Çünkü büyünün yapıldığı kişiye göre, yapılış amacına göre bu farklılık gösterebilmektedir. Fakat bozulması imkansız değildir. Allah’ın izni ile bu konuda da elimizden geleni yapıyoruz ve bu büyü yüzünden sıkıntı yaşayan kardeşlerimize yardımcı oluyoruz. Bu büyünün bozulması için işini bilen domuz yağı büyüsü yapan bulunmalı ve ona bozdurulmalıdır. Çünkü hastalığın dermanından ancak doktor anlar. Bozulması için ise birçok farklı basamak vardır. Büyüyü bozacak medyumun bu basamaklardan inmesi ve kişiyi sonucu ulaştırması gerekir.

Domuz yağı büyüsünü bozmak için en doğru çözüm

Elbette internet üzerinden araştırarak da bilgi sahibi olup, domuz yağı büyüsünü bozmak için girişimlerde bulunmanız mümkün. Ancak ben bunu tavsiye etmiyorum. Çünkü bu gibi durumlarda kaş yapayım derken göz çıkarma dediğimiz şey yapılıyor. Kişi büyü bozduğuna inanarak büyüyü daha beter hale getirip kendisine musallat şansını arttırıyor musallat var ise musallat olanların sayısını arttırıyor. ilim irfan sahibi, tecrübeli ve bunu tamamen iyi niyetle yapan bir medyum bulup onlardan destek alarak bu illetten kurtulabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir