Derin Hocalar

Derin hocalar Allah tarafından bazı özel yetenekler bahşedilen, bu özel yetenekler ve bilgileri ile sıkıntıları olan insanlara yardım edip


Medyum ya da derin hocalar Allah tarafından bazı özel yetenekler bahşedilen, bu özel yetenekler ve bilgileri ile sıkıntıları olan insanlara yardım edip sıkıntılarını gideren kişilere verilen isimdir. Medyumlar bazı yeteneklerini doğuştan kazanırken bazı yetenekleri el alarak, bazı şeyleri ise okuyarak öğrenir ve bilgi ile işleme koyarlar.

Derin hocalar
Derin Hocalar

Derin Hocalar

Medyum hocalar gözlerindeki perde Allah’ın izni ile kaldırılmış 3. gözleri açık kalpleri açık ve her ihtimali görebilen kişilerdir. Bu yeteneklerini, bu görü yeteneklerini Allaha borçlulardır. Bu yetenekler nasıl Allah tarafından bahşedilmiş ise gene onun tarafından alınabilir. Şayet Allah yüce yaratıcı ve tek gerçek hakimimizdir.Doğuştan gelen yeteneklerden bazıları Ledün ilmi ve havas ilim adı altında geçmektedir. Ledün ilminin tamamı bir kişiye teslim edilemeyecek kadar keskin, kuvvetli ve tehlikelidir. Ledün ilminin tamamına hakim olan tek canlı ve Allah’ın kulu onun elçisi ve peygamberi olan, evrenin yaratılma sebebi olan, Hz. Muhammed (S.A.V) dir.

Medyumların Kalp Gözü Açıktır

Peygamber efendimiz dışında bu yeteneğe sahip olan kişiler sadece belirli bir kısmına sahip olabilirler.Bunlardan bilinen en yüksek yüzde %6 dır. Ledün ilminin %1’i ile bile bu yüzdeye sahip insanlar bir denizdeki damla sayısını bile söyleyebilirler. Ledün ilmine yine çok yüksek bir yüzde ile sahip olan diğer peygamber Hızır aleyhisselamdır. Ledün ilmi dışında büyü ve vefk işlemlerinin yapımında da kullanılan havas ilmine de sahip olan büyü yapan medyumlar, kişilerin hangi alanda ne sıkıntı çektiklerine bakmaksızın kişilerin her türlü sıkıntısını giderebilmektedirler.

Medyum yeteneklerini ve bilgilerini kullanarak 3 harfliler olmak üzere farklı türden canlılara hükmetmektedirler. Bilgileri ve bazı özel okuma taktikleri ile kuranın gizli olan bilgisini kullanıp sizlere de yardım edebilirler. Ancak günümüzde bazı sebeplerden dolayı medyumlar modern falcılar gibi anılmaktadırlar. Kahve falı, tarot falı, su falı gibi farklı fal türleri ile insanların geleceğine bakan insanlar ile medyumlar aynı değildir. Farklı iki kategoridirler medyumlar geleceği bu aletlere ihtiyaç duymadan da görebilirler. Ancak bu onları falcı yapmaz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir