Cinlerin Geleceği Bilmesi

Tüm müslümanların en az aklına bir kez gelmiştir bu soru. Çünkü kim istemez ki geleceği bilmeyi ?Cinler geleceği bilir mi ? Cinlerin geleceği bilmesi için


Dinimizde çokça geçen ancak bize öğretilenler, bildiklerimiz sebebiyle çokça kurcalamadığımız, bu konudaki merakımızı hep gerilere attığımız bir konu olan cinlerden ve konusundan bahsedeceğim. ilk olarak ve ne yaparlar ne gibi yeterlilikleri vardır anlatmaya çalışacağım, sonrasında cinlerin geleceği bilmesi doğru mudur, uydurma mıdır, geleceği biliyorlarsa nasıl bildiklerini anlatmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

Cinlerin Geleceği Bilmesi
Cinlerin Geleceği Bilmesi

Cin Nedir?

Yaratılışları insanlardan eskiye dayanan ve yaşam şekilleri insanların yaşam şekline benzese de bazı özellikleri bakımından insanlardan üstün varlıklara verilen isimdir. insanlardan daha uzun süre yaşayan bu varlıklar bizler ile aynı dünyada yaşarlar, sadece biz insanlar sıradan bakışlar ile onları göremeyiz, gözümüzdeki perdeler sebebiyle göremediğimiz bu canlılar insanlar gibi yaşarlar ve ölürler, yaşam süreleri insan ömrünün kat ve kat fazlasıdır. Cinler de insanlar gibi yaşamsal sistemleri vardır. Yani insanlar gibi tüketim yaparlar. Acıkırlar yemek yer, içecek içerler, tuvaletleri gelir tuvaletlerini yaparlar kısaca insanın yaşama şeklinden çokta farklı değildir. Ateşten yaratılmış olmaları ve insanlar ile olan kavgalarından dolayı insanlar ile bir arada yaşamazlar.

Cinlerin İnsanlardan Üstün Oldukları Konular

Cinler normalde insanların yapamadığı bazı şeyleri yapabilmektedirler. Bunlar insanları etki altına almak, yüksek hızlarda seyahat etmek, herhangi bir insanın ya da nesnenin şekline girmek diyebiliriz. Bunlar cinlerin yapabildiği en basit üç örnektir, bunların yanı sıra birçok farklı yeteneğe sahiptirler.

Cinlerin Geleceği Bilmesi

Cinlerin gayb’ı ve geleceği bildiği yönünde bazı yanlış görüşler vardır. Hocalar geleceği görmezler, gelecek dediğimiz şey daha doğrusu gayb dediğimiz şey insanın bilemediği, idrak edemediği şeylerdir. Cinler bu konularda bilgi sahibi oldukları için geleceği biliyormuş gözüyle bakılır. Bazı falcılar gelecekten bilgi verdiklerini söylerler ancak bu doğru değildir, geleceği cinler yardımıyla gördüğünü söyleyen bazı falcılarda vardır ki bu kişilerde yalan söylemektedirler. Medyumların geleceği görmesi ise farklı bir durumdur. Hüddam ilmine sahip kişiler cinleri yöneterek bilgilerinden ve cinlerin tecrübelerinden faydalanırlar.

Cinlerin akıl ve mantık olarak insanlardan üstün olduğu su götürmez bir gerçektir, bu sebeple olayları idrak etme seviyeleri insanlara göre daha yüksektir. bazı olasılıkları cinler ile tartışarak bu olasılığın olması durumunda gelecekte neler olabileceğini tahmin eder, bu olasılığın oluşturacağı sonuçları hesaplayabilirler. Ama bir cin kişiye gelip senin geleceğinde böyle olacak diyemez. Bunu bir kişinin gerçekleşecek olan bir olayı görmesi gibi düşünebiliriz. iki aracın aynı şeritte aynı hızda birbirine durmadan geldiğini gören birisi nasıl o iki aracın kaza yapacağını tahmin edip söyleyebiliyorsa cinleri kullanarak bilgi almakta aynıdır. Bu gayb’ı bilmek, geleceği bilmek değildir.


7 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evimde uzun süredir bi huzursuzluk bi müsibet dolanıyordu. Evimin huzuru için vefk yaptırdım.20 gün sonra etkisini görürsün demişti hocam 15. gün etkisini görmeye başladım çok şükür huzurumuz yerinde gerçekten inanarak yaptırırsanız etki gösteriyor İsmail hoca bu konuda çok iyi Allah razı olsun ondan.

  2. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

  3. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

  4. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

  5. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

  6. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın