Celb nedir?

Celb kelime anlamı olarak çağırmak davet etmektir. Havas ilmine dayanan ve havas ilminin mihenk taşlarından biri olan celb vefk, muska dahil olmak üzere


Celb hakkında konuşmak istediğimde birçok kardeşim celbin ne olduğunu bilmediğini ve daha önce duymadığını söyledi. Bende bu sebepten ötürü sizlere celb hakkında bilgi vermem gerektiğini düşündüm.internette araştırma yaptığımda bu işlem hakkında ne yazık ki yeterli bilgi verilmiyor ancak ben bu yazımda celb nedir yapmak günah mı, büyü müdür ve nasıl yapılır konularını sizlere alt başlıklar halinde anlatmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

Celb nedir?
Celb nedir?

Celb nedir?

Kelime anlamı olarak çağırmak davet etmektir. Havas ilmine dayanan ve havas ilminin mihenk taşlarından biri olan celb vefk, muska dahil olmak üzere havas ilmi ile yapılabilecek her tür işlemi yapmamızı sağlamaktadır (Aşk ve bağlama için, muhabbet için, geri getirme için ve evlilik için yapılabilinir. Bunların yanı sıra aşk vefki, bağlama vefki, geri getirme vefki gibi vefk çeşitleri de merkez alınarak yapılmaktadır).Genel olarak birisini ya da bir şeyi çağırmak için kullanılan ve bu anlamı taşıyan işlemleri gönül ilişkileri ile yapılması amaçlanan her şeyi yapmak için başvurulması gereken yegâne işlemlerdendir.

Ancak bu işlemin sizin için doğru olup olmayacağına celp yapan medyumlar karar vermelidir. Çünkü hastalığı aynı olsa da insanlara farklı ilaçlar, farklı dozda verilmektedir. Kişinin amacı içinde farklı işlemler farklı şekillerde verilmektedir. Güçlü bir işlem olması nedeniyle insanların üzerinde oluşturacağı etkiler ve potansiyelin olan büyük sorunlara neden olabileceği düşüncesiyle pek başvurulmayan bu işlemdir genelde acil olması gereken durumlarda kullanılır. Daha uzun bir sürece yayarak bu işlemin yapılması tavsiyemdir. Bir iş acil olsun diye yaptırmak sorunlara sebebiyet verebilir. Allah’a şükür ben yaptığım işlemlerde böyle bir sorun yaşamadım ancak diğer celp yapan medyumlar yaşayabilir.

Yapmak günah mı?

Havas temel ve esas alınarak yapılan bir işlem olduğu için günah değildir. Havasın genel işleme şekli dua üzerinedir diyebiliriz. Yani havas güçlü dua etme yöntemlerini insanlara öğretir. Muska, tılsım, vefk ve celb bu konuda insanlara katkı sağlar. Kısaca güçlü dua şeklidir diyebiliriz. Allahtan bir şeyler istemek, ona dua etmekte tabi ki günah değildir.

Büyü müdür?

Hayır, celb, medyumlar tarafından yapılıyor diye günah olmaz. Sonuçta kara büyü değildir. insanların aklında bir algı var. Medyumların yaptığı bir işlem varsa bu günahtır diye. Öyle bir şey yok arkadaşlar. Medyumların her yaptıkları günah değildir. Kimse 3 5 kuruş için başka birisinin mutluluğu için öteki dünyasını riske atmaz. Siz bir medyuma ne amaçla başvurursanız başvurun. O medyum gerçek bir medyumsa yapılacak işlemin günahsız olanını kullanacaktır.

Nasıl yapılır?

Bu büyüyü yapan hocalar tarafından kişiye özel olarak yapılır bilgileri ve yapılış amacına göre farklılık gösteren sadece yapıldığı kişiler için etkindir. Yani bir tarifi görüp kendiniz için yapmaya kalkmayın ya da başkası için yapılmış celbi alıp kendiniz için kullanmaya kalkmayın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

11 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

  2. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

  3. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

  4. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

  5. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

  6. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

  7. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

  8. Merhabalar büyü işlerinden hiç anlamayan bilmeyen biriyim ilk kez bi büyü yaptırdım İsmail hocam bağlama büyüsü yaptı gerçekten çok etkili oldu sağolun hocam.