Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü malzemeleri ve yapımı hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz ancak yapmak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilirr.


ismi belki de en az bilinen bağlama ve aşık etme büyüsüdür. sayesinde onca insan amacına ulaşmıştır. Bu büyünün ismi çok bilinmese de en kuvvetli aşk büyülerinden biridir.Medyumların bu büyüyü tercih etmesinde ki ana neden büyünün çok güçlü oluşudur. Birçok büyüye nazaran etki kapasitesi de yüksektir. Aşık olan bir kişi aşkından vazgeçemiyor ise ve ne yaparsa yapsın amacına ulaşamıyorsa bir medyuma başvurması kaçınılmazdır.

Canbar Büyüsü
Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü yapan hakkında yardım ister ve yaptığı çalışma sonucu canbar büyüsünün en doğru tercih olduğuna karar verir.Aşırı detay gerektiren bir olduğundan her yapımı farklıdır. Yani içeriğinde belirli maddeler vardır ve bazı dualar vardır. Ancak bunların miktarı kullanım sırası ya da kullanılan malzeme bir şekilde farklılık göster. Bu da canbar büyüsünün çeşitlenmesindeki ana nedendir. Amaç olarak genelde bağlama ve aşık etme için kullanılsa da farklı amaçlarda da kullanılır.

CANBAR BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Örneğin kişiyi ayırma konusunda da kullanılır, aşık etmek içinde. Canbar büyüsü, büyü renk sınıflarından kırmızı büyü kapsamındadır. Bazı yapım tarzları ve kullanım alanları vardır. Bunlar bulunduğu statüyü değiştirir ve yapabilir. Canbar büyüsünün içeriğinde bazı oynamalar ile köpek büyüsü olarak kullanılabilir. Köpek büyüsünden kabaca bahsedecek olursak kişiyi kendine bir köpekmişçesine bağlar.Bu büyü hakkında diğer yazılarımızı da okursanız gerçekten ne kadar kuvvetli bir büyü olduğunu görürsünüz. internette canbar büyüsünün malzemeleri ve yapımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ama o konuda söylemeden geçemeyeceğim oradaki malzemelere inanmayın gerçek malzemeler olsalar dahi miktarları yanlıştır. Hadi oda doğru olsun yanlıştır. Çünkü canbar büyüsü yapan medyumlar duayı kişilere özel olarak yazmaktalar. Yani size verilen oradaki dua hiçbir işe yaramayacaktır. Ebced hesabı ile size özel olarak yazılan dua olmadan hiçbir malzeme etkisini göstermez. Bu işlemi yaparsanız başınıza ruhani canlılarla derde sokabilirsiniz. Canbar büyüsü yapan hocalar o duaları ve büyü kullanımını kendi ilimleri ile yapıyorlar. Bu ilmi bilmeden bu işe kalkışmak sizin için büyük tehlikelere sebep olacaktır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir