Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü malzemeleri ve yapımı hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz ancak yapmak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilirr.


Canbar büyüsü ismi belki de en az bilinen bağlama ve aşık etme büyüsüdür. Bu büyüyü yapan hocalar sayesinde onca insan amacına ulaşmıştır. Bu büyünün ismi çok bilinmese de en kuvvetli aşk büyülerinden biridir.Medyumların bu büyüyü tercih etmesinde ki ana neden büyünün çok güçlü oluşudur. Birçok büyüye nazaran etki kapasitesi de yüksektir. Aşık olan bir kişi aşkından vazgeçemiyor ise ve ne yaparsa yapsın amacına ulaşamıyorsa bir medyuma başvurması kaçınılmazdır.

Canbar büyüsü
Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü yapan medyumlar hakkında yardım ister ve medyum yaptığı çalışma sonucu canbar büyüsünün en doğru tercih olduğuna karar verir.Aşırı detay gerektiren bir büyü olduğundan her yapımı farklıdır. Yani içeriğinde belirli maddeler vardır ve bazı dualar vardır. Ancak bunların miktarı kullanım sırası ya da kullanılan malzeme bir şekilde farklılık göster. Bu da bu büyüyü çeşitlenmesindeki ana nedendir. Amaç olarak genelde bağlama ve aşık etme için kullanılsa da farklı amaçlarda da kullanılır.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Örneğin kişiyi ayırma konusunda da kullanılır, aşık etmek içinde. Bu işlem büyü renk sınıflarından kırmızı büyü kapsamındadır. Bazı yapım tarzları ve kullanım alanları vardır. Bunlar bulunduğu statüyü değiştirir ve kara büyü yapabilir. Canbar büyüsünün içeriğinde bazı oynamalar ile köpek büyüsü olarak kullanılabilir. Köpek büyüsünden kabaca bahsedecek olursak kişiyi kendine bir köpekmişçesine bağlar.Bu büyü hakkında diğer yazılarımızı da okursanız gerçekten ne kadar kuvvetli bir büyü olduğunu görürsünüz. internette büyü malzemeleri ve yapımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ama o konuda söylemeden geçemeyeceğim oradaki malzemelere inanmayın gerçek malzemeler olsalar dahi miktarları yanlıştır. Hadi oda doğru olsun dua yanlıştır. Çünkü canbar büyüsü yapan medyumlar duayı kişilere özel olarak yazmaktalar. Yani size verilen oradaki dua hiçbir işe yaramayacaktır. Ebced hesabı ile size özel olarak yazılan dua olmadan hiçbir malzeme etkisini göstermez. Bu işlemi yaparsanız başınıza ruhani canlılarla derde sokabilirsiniz. Bu ilmi bilmeden bu işe kalkışmak sizin için büyük tehlikelere sebep olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.