fbpx
Gizli ilimler

Medyum Hasan - Büyü Yapan Medyum

Günümüz şartları sebebiyle insanlar birçok sıkıntı yaşamakta bu sıkıntılarından çözümü farklı yollarla aramaktalar. Bazı insanlar sorunları ile yüzleşirken kimisi sorunlarından kaçmayı yeğler. Herkes bir şekilde sorun yaşar ve dediğim gibi her insanın sorunlar ile başa çıkma şekli farklıdır. Kimi kişiler ise dinlerine sığınarak sorunlarından arınmak ve kurtulmak isterler. Kimisi dua eder, kimisi tespih çeker, kimisi adak adar, kimisi ise büyü, muska, tılsım, iksir, vefk gibi yöntemlere başvururlar. Burada devreye medyumlar girer ancak insanlar medyumlara güvenemediği ve düzgün medyum bulamadığı için büyü yapan medyum aramaya başlarlar. Bu konuda sizlere yardım etmeye çalışacağım ve büyü yapan medyum arayışınıza son vermeye çalışacağım.

Öncelikle hepinizi anlıyorum ki bu dönemde medyum bulmak medyumlara güvenmek oldukça güç. Çünkü son zamanlarda ortaya medyumluk denen bir piyasa çıkmış ve bu piyasa sahte medyumlar ile doldurulmuş durumda. Doğal olarak o kadar seçenek olunca insan hangisine güveneceğini kimi seçeceğini bilemiyor ve büyü yapan medyum diye arayışa girip gene sahte medyumların açtığı medyum yorum sayfalarında düzgün medyum aramaya girişiyorlar. Diğer rakiplerini piyasadan atmak için bu tür yöntemlerle ismini karalayıp kişiye çamur atarak kendi pazar paylarını arttırmaya ve insanları daha çok dolandırmaya çalışıyorlar. Ben siz değerli kardeşlerimin böyle bir şey yaşamasını hiç istemem.

Günümüz koşullarında para kazanmak oldukça zor olduğu için kimsenin parasını çöpe atmasını istemem. İnsanlar asgari maaş alıp bununla evlerini geçindirmekte, üstüne para biriktirmekte, sonra bir kişi çıkıp yaşadığın sorunları bitireceğim deyince inanıp elindeki, avcundakini her şeyini ona vermekte. Elindekini avcundakini bütün biriktirdiğini tek bir laf üzerinden feda etmekte. Bu Allah’tan korkmaz kuldan utanmazları Allah’a havale etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden ve siz değerli kardeşlerimize Allah’tan sabır diliyorum.

Büyü yapan medyum nereden bulabilirim?

Büyü yapan medyum bulsanız dahi ona tam kalbiniz ile güvenmeniz oldukça zordur. Bu sebepten sertifikalı medyumları bulmanız ve işlemlerinizi onlara yaptırmanız gereken en doğrusu olacaktır. Bu medyumların sayfalarındaki yorumlara bakarak başarılarını görebilirsiniz. Kendi çevrenizden aldığınız tavsiyeler ile medyumlara başvurabilirsiniz. Bunların yanı sıra para iadesi yapan medyumlarla çalışmanız sizler için en mantıklı ve iyisi olacaktır. Bu taktikler dışında büyü yapan medyum bulmak için pek bir taktik ve yöntem ne yazık ki yok. Bahsettiğim tavsiyeleri dikkate alarak bulduğunuz medyumlardan yarar göreceğinizi düşünmekteyim. Diğer türlü denk geldiğiniz medyumlar sizler için biraz soru işareti oluşturmalıdır. Ancak söylediğimi kesinlikle yanlış anlamayın. Sertifikası olmayıp üst düzey medyumluk yapan nice insan bulunmakta bu sektörde. Kendisi bazı sebeplerde dolayı sertifika alamamış ancak üst düzey bilgiye sahip medyumlar vardır. Lütfen söylediklerim yanlış anlaşılmasın.


Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Hasan Hocayı 0555 752 0075 nolu telefon arayabilirsiniz.


9 Comments

  1. mazlum. sonucu burda bildirirsen cok sevinirm. sanirim Hasan hocanin numarasi burada Mevcut. ben birde Hasan hocanin numarasini arastirmakdayim.

  2. Hoca ile iş yaptıran var mı? Birisi bilgi verebilir mi yardımcı olsun lütfen.

  3. arkadaşlar medyum Hasan^la Çalışmaya başladım ben bir bilginiz varmı oo hoca hakkında çalışan varmı

  4. Büyü fiyatları ne minivalde oluyor işlem yaptırmış arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

  5. Kendine medyum diyen medyum bozuntusu şarlatanlar sebebiyle ilk olarak hocama ön yargılı yaklaşmıştım. Kendisiyle konuşup biraz araştırdıktan sonra kendisi ile çalışmaya karar verdim. Zaten medyum araştırmam ve işlem yaptırmam için son şansım hocamdı. Eğer hocama da yaptırdığı işlem tutmasaydı artık benim için medyum araştırma ve işlem yaptırma defteri kapanacaktı. İyiki de siz karşıma çıkmışsınız. Onca dolandırılmama rağmen size bulup işlem yaptırdığım için mutluyum hocam.

  6. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

  7. Sizi tanımak benim için şereftir hocam. Siz eli öpülesi çok mübarek bir insansınız.

  8. Eşim kumar denilen illetin pençesine düşmüştü. Bundan kurtulmanın bir yolu olmadığını düşünüyordum. Varımız yoğumuz onun kumarına gidiyordu. Bunun bir sonu olması gerekiyordu bende son çözüm olarak bir medyuma başvurmaya karar verdim. 2 3 medyumla görüştükten sonra sonunda hocam ile karşılaştım. Onlar tarafından dolandırıldığım için ilk başta hocama önyargılı yaklaştım ancak işimi yapabildi. Şimdi baş ağrısında hocama başvuruyorum. Bu kumar illetinden kurtulabileceğimizi hiç düşünmezdim.

  9. Sabun büyüsü yaptırmayı istiyorum ama bana geri dönmesinden korkuyorum. Acaba yaptırsam bana ters teper mi günahı çok mudur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: