fbpx
Buyu

Medyum Hasan - Büyü Nedir ?

Kara Büyü

Adından da anlaşılacağı gibi pek iyi niyetli olmÇELİK kişiler tarafından yaptırılan, yapılışı ve sonuçları oldukça ağır olan, bozması da zor olan bu büyülerde büyü ilminin engin bilgilerine sahip medyumlardan destek almanız gerekmektedir. Son derece etkili olan bu büyünün bozulması da oldukça zordur.

Kara büyüler genellikle kötü niyetli kişilerce yapılmaktadır, bunu yapan kişilere geri tepme olasılığı büyüyü yapan medyumun deneyimine göre değişmektedir. Eğer ki kara büyü yaptırmak istiyorsanız yaptıracağınız medyumun deneyimlerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kara büyülerin sonuçları gerek maddi gerekse manevi olsun zararı kaçınılmazdır. Hastalığa, iflasa bazen ölüme sebebiyet verebilmektedir. Kara büyülerde asıl amaç büyü yapılan kişiye zarar vermektir. Bu kişinin düzenli bir ilişkisi varsa bu ilişkiyi bozmak, güzel bir evliliği varsa bu yuvayı yıkmak veya sağlıklı bir kişiyse onu sağlığından etmek gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Çeşitli ritüeller doğrultusunda medyumun uygulayacağı bazı işlemler ile kara büyü yapılabilir.

Peki kara büyünün çeşitleri nelerdir?

Çeşitleri saymakla bitmeyen kara büyüde kişinin ayağının bir taşa takılıp düşmesi üzerine bile bir büyü çeşidi bulunmaktadır. Evet yanlış okumadınız, bu kadar küçük ve ufak nüanslar bile kara büyüyle yapılabiliyor.

Evlilik Bozma

Genellikle kara büyünün en sıklıkta kullanım alanı, mutlu giden bir evliliği bozmayla gerçekleştirilmektedir. En çok yapılan büyü çeşidi budur. Tabii bunu yaptıran kişinin bu evlilikte taraf olan iki kişiden birine aşık olması veya bu evliliği kıskanması büyük bir nedendir. Bu büyüye başvuran kişiler genelde medyum yardımıyla hazırlanmış bir muskayla ve beraberinde evliliğini bozmak istediği kişilerin evine ölü toprağı serperek yapmaktadırlar.

İlerleyen süreçte sizlere büyü yapılmış bir genç çiftin kahve falında çıkan sembolden bahsedeceğiz.

Bereket Bozma, Bereketi Kurutma

Bunu yaptıran kişiler karşısındaki insanın zenginliğine göz dikmiş, onun parasını değil de mutsuzluğunu isteyen kişilerce yapılmaktadır. Bu kişiler genelde ortaklığı bozulmuş kişiler olabilmektedir.

Hasta Etme, Hasta Ederek Mutsuz Etme

Bu tür büyülere maruz kalan kişiler genelde sağlıklı iken beklenmedik bir anda sağlığında iyiye gitmeyen şeyler olabilmektedir.  Kalp hastalıkları, zehirlenme, idrar kanlanması vs. pek çok belirti kara büyünün habercisidir. Kara büyüye maruz kalan kişi öncelikli olarak bu işin ehli bir uzman doktora, tıbbın çare bulamadığı noktadaysa alanında uzmanlaşmış bir medyuma görünmesi gerekmektedir. Nitekim sonuçları pek iç açıcı olmamaktadır.

Kısmet Kapama

Bu tür kara büyüye maruz kalmış bir kişi hayatından her şey normal ve tekdüze ancak iyi bir şekilde giderken, her şeyi bir anda ters gitmeye başlar. İyi giden bir ilişkinin bitmesi ve sonrasında hayatına kimsenin girememesi vs pek çok belirti, kısmet kapama büyüsünün habercisidir. Bu konunun çözümü için yine işinde uzmanlaşmış bir medyuma başvurmak, gerekmektedir.

Cinsel İlişkiye Girememe

Evet yanlış duymadınız, kara büyünün belki de Anadolu’da en yaygın olan şeklidir. Bu büyü genelde erkek üzerinde kullanılmaktadır. Bu büyüyü yaptıran kişi de bu evliliğin olmasını istemeyen, olsa dahi züriyetin devam etmesini istemeyen kişilerdir.  Büyüye maruz kalan kişilerde cinsel isteksizlik, mide bulantısı, adapte olamama gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Kişinin Ölümüne Sebep Olan Kara Büyüler

Bu tür büyüler genelde işinde ustalaşmış medyumlar tarafından yapılmaktadır. Dönüşü olmÇELİK bir yol olan bu büyüde kişinin aniden veya yavaş bir şekilde ölmesine sebep olmaktadır.

Büyü Yapılan Kişinin Psikolojisini Bozma

Bu tür büyülerde büyüyü yaptıran kişi büyü yapılan kişinin akıl sağlığının bozulmasını hedefler. Bu ve buna benzer büyüler de yine işinin ehli medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü bu işlemler sırasında doğaüstü varlıklardan yardım alan medyum kendisini oldukça riskli bir işe sokmaktadır. Bu işlem genelde medyumun kötü niyetli cinlerle iletişime geçmesiyle gerçekleşmektedir.


Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Hasan Hocayı 0555 752 0075 nolu telefon arayabilirsiniz.


14 Comments

  1. Hocaya işlem yaptırmayı düşünüyorum da işlem yaptıran varsa sürecin nasıl işlediğini anlatabilecek kimse var mı?

  2. Sevgilimden ayrıldım ama 2.5 aydır aklımdan çıkmıyor hangi işlemi yaparsam tekrar bir araya geliriz?

  3. Onu bunu bilmem ben. Onca hocaya gittik parasını alan engelledi. Hocam işinin ehli bir insan olduğu için kısa sürede sonuca ulaştırdı bizi.

  4. Eşimin başka bir kadınla birlikte olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İlk olarak ne yapacağımı bilemedim. Onu bu işten çevirip kendime mi bağlamalıydım evime geri mi döndermeliydim yoksa intikam almalıydım uzun bir sürüncemede kaldım sonunda anladım ki bu ilişki eskisi gibi asla olamayacak bende intikam almaya karar verdim. Şimdi peşimden kuyruk olmuş bir şekilde köpek gibi pişman tekrar birlikte olmak için yalvarıyor ama ben onu asla affetmeyeceğim.

  5. Allah kimseye dermansız dert vermez lafı gerçekten doğruymuş benim bu derdimin dermanı yoktur diye düşünüyordum halbuki derdimin dermanı bir telefon uzaktaymış.

  6. Eşime yapılan soğutma büyüsü sebebiyle benden ayrılmayı düşünüyormuş. Normalde aklıma böyle bir sebep gelmezdi ama bir arkadaşım eşim ile ilişkimi bildiği ve öncesinde hocam ile çalıştığı için hocama başvurmamda sorun olmayacağını söyledi. Hocam ile görüşmem sonucunda işlem ortaya çıktı ve sorunu çözdük ve artık eski günlerdeki gibi mutlu bir evliliğimiz var

  7. İnternette yaptığı araştırmada yapacağım işlemin mezarlığa gömüldüğü yazıyordu gerçekten öyle mi? Eğer öyleyse ben o işlemi yaptıramam korkarım.

  8. Hocanın telefon numarası ne arkadaşlar bir sıkıntı hakkında kendisiyle konuşacağımda.

  9. Hocam derdim büyük bunu çözsen çözsen sen çözersin yardımına muhtacım hocam yardımcı olur musunuz?

  10. Beni sevdiğime kavuşturdunuz hocam. Sevdikleriniz iki alemde de hep yanınızda olsun inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: