Büyü Bozma Yöntemleri

işinin ehli uzman medyum hangi durum ve koşul olduğu fark etmeksizin her türlü büyü bozma işlemini gerçekleştirir. Büyü Bozma Yöntemleri işlemlere göre değişir


Büyü bozma işlemi, size yapılan bir büyünün bozulmasını ya da yapılan büyünün etkilerini tersine çevirmenizi sağlayan işlemlere verilen genel isimdir. Bu işlem için ilk olarak hangi sıkıntıları çektiğiniz tespit edilmeli. Sonrasında bu sıkıntıların kaynağının gerçekten büyü olduğundan emin olmalı sonrasında ise hangi büyü ile bu sıkıntıları yaşamanızı sağladığı tespit edilir.

Büyü Bozma Yöntemleri
Büyü Bozma Yöntemleri

Tespit edilen büyü ile ilgili gerekli tedavi ne ise medyum tarafından o işlem yapılır ve büyü bozma işlemi gerçekleşmiş olur.Kimi durumlarda yapılan büyü işlemini terse çevirmek için büyünün etkisini terse çeviren işlemler yapılır. Yani büyü sahibine geri döner. Bazı durumlarda gene büyü etkisi ters çevrilir ve size yapılan büyünün beklendiği şekilde gerçekleşmesi değil tam tersi etki yapması sağlanmış olur. Medyumların yapılan işlemi ve diğer şeyleri bulmaya çalıştığı işlem bakım olarak geçmektedir.Yapılan bakım ile kişinin her türlü sıkıntısının kaynağı tespit edilir. Bu işlem her büyü için aynı değildir.

Büyü başlığı altında bahsettiğim gibi farklı büyü renkleri farklı büyü türleri her amaç için kullanılabilecek birçok farklı büyü olduğundan bahsetmiştim. Büyü bozma işleminin zorluğu ve farklılığı da buradan gelmektedir.Yani kişi size kara büyünün alt sınıflarından olan bir büyü ile aşk büyüsü yapmıştır. Bu büyü için yapılacak büyü bozma işlemi farklı kırmızı büyünün alt sınıflarından olan bir büyü ile yapılan aşk büyüsünün bozulması çok çok farklı olabilmektedir. Ama işinin ehli uzman bir medyum için hangi durum ve koşul olduğu fark etmez her türlü büyü bozma işlemini gerçekleştirir.

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma işleminin farklılığı birçok şeye göre değiştiği için size nasıl büyü bozulduğundan bahsetmeyeceğiz. Ancak büyü bozmada genel olarak gerçekleşen şeylerden bahsedebiliriz. Fiziksel olarak bir rahatlama hissedersiniz. Büyünün büyük yada küçük olması, hangi amaçla yapıldığı fark etmeksizin üzerinizde bir ağırlık olacaktır. Bu ağırlık büyünün büyüklüğüne göre değişmektedir.

Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız hemen uzman bir medyum ile görüşerek Büyü Bozma işlemi yaptırmak istediğinizi belirtiniz. Eğer üzerinizde bir ağırlık yoksa ve yine hayatınızın normal seyrinden çıktığını fark ettiyseniz bu durum Kırmızı Büyü grubuna giren bir büyü ile yapılmış olabilir.Her iki durumda da büyünün bozulmasını sağlayacak medyumlardan destek alabilirsiniz. Üzerinizdeki baskının, ağırlığın nedeni ise çoğu durumda büyünün gerçekleşmesini sağlayan şey ruhani varlıklardır. Medyum yaptığı işlemler ile bu ruhani varlıkları sizinle iletişime geçmesini hedeflerler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

10 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

  2. Medyumlarla ilgili başından binbir türlü sıkıntı geçmiş biri olarak ilk kez bir medyumdan tam memnun kaldığımı paylaşmak istiyorum.internette çok araştırıp İsmail Aktaşı buldum. Vefk yaptırdım. işlemle ilgili tüm bilgileri neler yapacağını nasıl kullanacağını adım adım anlatıyor sorduğunuz sorulara yanıt bulabiliyorsunuz.Vefk elime ulaştıktan 20-30 gün arasında etkisini görmye başladım. İsmail Aktaş işi dediği gibi yaptı Allah kendisinden razı olsun. Eğer çalışmayı düşünenler varsa ilkmedyum.com.tr adresinden ulaşabilirler.Telefonda görüşerek çok iyi yardımcı oluyor.

  3. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

  4. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

  5. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

  6. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

  7. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

  8. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.