Büyü Belirtileri ve Çözümleri

Gece uyuyama fazla uyuma az uyuma gibi şeyler büyü belirtileri olabilir. Şayet kişi uyurken istemsizce dişlerini gıcırdatıyorsa bu büyü belirtisi olabilir.


Bu yazımda siz değerli kardeşlerime büyü belirtileri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Çünkü bu konuda bana birçok soru gelmekte. Konuyu internette araştırdığımda yeterli bilginin olmadığını görünce de fark ettim ki iş başa düşüyor. Bu konuya geçmeden önce büyü nedir, kimler tarafından yapılır, büyü yapmak için ne bilmek gerekir gibi soruları kısaca cevaplandırmak istiyorum.

Büyü Belirtileri
Büyü Belirtileri

Büyüler ve Çeşitleri

Genel olarak medyumlar tarafından yapılan ve kişilerin ulaşmak istediği şeylere ulaşmasını sağlayan işlemlerden bir kısmına verilen isimdir. 3 ana başlıkta büyüler vardır. Kara büyü, ak büyü ve kırmızı büyü. Bu renkler kullanıldıkları alanlar, kullandığı varlıklara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin bir kişi aşk büyüsü istiyordur bu kişinin isteği üzerine yapılan işlemde bu aşkın nasıl bir aşk olması isteniyorsa ona uygun olarak kullanılacak varlıklar kara büyü ile etki altına alınıyor olabilir.insanlar genelde kendi çabalarıyla da olsa ulaşamadıkları şeyler için medyumlara başvurup büyü isterler.

Bunlar iş yerinden terfi almak, aşık etme işlemi, bir kişinin dilini bağlamak, evlilik gibi kendi çabalarıyla tamamen etki edemedikleri başkalarının iradesine kaldıkları durumlarda kullanırlar. Büyü belirtileri de yapılan işleme, kişiye, içinde kullanılan malzemelere, hangi varlık ile yapıldığına ve hangi büyü ile yapıldığına kadar birçok etmene kadar farklılık gösterebilir.

Kimler büyü yapabilir ?

Sadece islam dini değil birçok farklı dinde büyü vardır. Büyü yapmak için bütün büyüleri tanımak bilmek gerekir. Yani neredeyse her dinde yetkinliğe sahip olmak gerekir. Birçok ilim ve bilgi birikimi gerektirir. Bunları taşıyan Medyum ismail Aktaş gibi medyumlar, hocalar büyü yapabilirler. Büyü yapmak için bilinmesi gereken en önemli şeylerden birisi ebced ilmidir. Her büyünün olmazsa olmazı ebced hesabıdır. Geri kalan bilgiler büyüden büyüye göre değişir. Kimisi için Havas bilmek gerekir kimisi için ledün bilmek gerekir kimi büyü içinse Hüddam ilmi bilmek gerekir. Az öncede belirttiğim gibi büyü belirtileri büyüden büyüye göre değişmektedir.

Nasıl Fark Edilir ?

Genel olarak büyünün olduğunun belirtisi olan bazı durumlar vardır. Sizde ya da çevrenizde büyü olduğunu düşündüğünüz kişilerde bu büyü belirtileri var mı dikkat edin. Eğer bu belirtilerden biri ya da birkaçını taşıyorsa o kişide büyü olma ihtimali vardır. Uyku bozukluğu büyü belirtileri içerisinde en önemlilerden birisidir. Gece uyuyama fazla uyuma az uyuma gibi şeyler büyü belirtisi olabilir. Şayet kişi uyurken istemsizce dişlerini gıcırdatıyorsa bu büyü belirtisi olabilir. Rüyasından sürekli olarak belirli bir hayvanı görüyorsa genel olarak kedi, köpek ve yılan görülür bu da gene büyü belirtisidir. Üstünden atılamayan sürekli yorgunluk.

Akşamları gelen daralma hissi gibi belirtiler üzerinizde büyü olduğunun göstergesi olabilir. Bu gibi durumlar yaşıyorsanız bir medyumlar konuşarak bakım yaptırmanızda fayda vardır. Ancak üzerinizde bu belirtilerin olması sizde kesinlikle büyü olduğu anlamına gelmez. Bir doktorla konuşulup sonuca varılmazsa medyumlardan destek almak daha doğru olacaktır.

Büyünün gelişimi ve büyüler hakkında ne kadar bilgi vermeye çalışıyor olsam da yeterli olmayacaktır. Çünkü büyülerin bir çok çeşidi, yapım şekli ve duası vardır. Her ilim sahibi bunu kendisine göre ayarlayabilir ama büyü belirtileri herkeste aynı olmasa bile genel geçer bazı ortak yönleri vardır. Bu ortak yönleri bu yazımda açıklamaya çalışacağım. ilk olarak insanlar neden büyüye başvururlar bunu açıklayalım.

Büyüye Neden Başvurulur ?

Bazen hayatınız istediğiniz gibi gitmeyebilir, aşk acısı, şansızlıklar, kavgalar veya hastalıklar hayatınızı çekilemez hale getirebilir. Böyle bir durumda bir arayış içerisinde olmanız gayet doğaldır. Büyüler insanlığın ilk varoluşundan beri bulunmakta ve hastaları iyileştirmede, Allaha adakta bulunurken dini ritüellerde bulunmaktaydılar. Medyumların yüzlerce farklı ismi oldu, kimi zaman büyücü denildi, kimi zaman cadı, kimi zaman psişik. Ama ülkemizde medyumların çoğu din adamıdır. Yüzlerce farklı büyü çeşidi vardır, hem yapılış şekliyle hemde kullanılan tılsımla adına göre değişebilir.

Sabun büyüsü kötü amaçlar için kullanıldığı düşünülebilinir ancak yapılacak farklı bir işlemle sabun büyüsü çok etkili bir bereket büyüsü olarak kullanılır. Burada dikkat edilmesi gereken durum siz büyüye başvurduğunuzda derdinize sıkıntınıza en uygun, en işe yarar yöntemi bularak uygulamaktır.

Büyü Etkileri

Yüzün üzerinde farklı büyü belirtisi bulunmaktadır ancak en çok ve en sık karşılaşılan, insanların normal olarak baktığı ancak büyüden bir haber olduğu için umursamadığı ilk yirmi adet belirtiyi anlatacağım.

 1. Büyü yapılan kişiler kapalı alanda bulunduklarında içleri sıkılır ve daralır.
 2. Kulaklarda uğultu olabilir ve bazen birisi sizi çağırıyor yada isminizi seslendiriyor olabilir.
 3. Sinirlerinize hakim olamaz ve öfkenizi kontrol edemezsiniz. Çok basit olayları büyütür ve kavga konusu yapabilirsiniz.
 4. Hayatınızda ufak bir olumsuz durum olsa dahi bu olayı büyütür, hayatınızın ne kadar kötü olduğunu söylersiniz.
 5. Birilerinin yada bir şeyin sizi takip ettiği hissine kapılırsınız
 6. Uyku düzeniniz tamamen değişir, uyuyamamaya başlar yada gece çok geç saatlerde uykuya dalarsınız. Uyuya kalıp tekrar uyandığınızda da tekrar uyuyamazsınız.
 7. Ellerinize hakim olamamaya başlar, sürekli ellerin bir şeyler ile meşgul olması yine büyü belirtilerinden birisidir. Çünkü eller kişiden bağımsız olarak hareket etmeye başlar.

13 Maddede Büyü Belirtileri

 1. Konuşma zorluğu çekmek yada kekelemekte yine büyü belirtilerinden birisidir. Büyü yapılan kişiler hayattan yavaş yavaş kendilerini soyutladıkları için birisiyle konuşmaya başladığında heyecanlanır ve kekelemeye başlar.
 2. Unutkanlık yine büyü yapılan kişilerde had safhada görülür.
 3. Evcil hayvanların farklı davranışlarını evcil hayvan sahipleri net olarak görebilirler. Eskiden dizinin dibinden ayrılmayan hayvan büyü yapılmasından sonra yanına çok fazla yaklaşmak istemez. Eğer büyü eve yapıldıysa huzursuz olmaya veya durduk yere ağlamaya başlar.
 4. Kuran-ı Kerim okunan yerde içine bir ağırlık çöküyorsa yine büyüye mağruz kalmış olabilirsiniz.
 5. Saçınızla gereğinden fazla oynamak yada durduk yere saç çekmekte büyü belirtilerinden birisidir. Bu durum yine ellere hakim olamamaktan dolayıdır. Çünkü elleriniz sürekli hareket halinde olacaktır.
 6. Rüyanızda yaşlı insanlar yada kalabalık ortamlar görüyorsanız buda büyü belirtileri olabilir. Yada bazı büyü çeşitlerinde yırtıcı hayvanların saldırısına maruz kaldığınızı görebilirsiniz.
 7. Ellere hakim olamamaktan dolayı yine yazınızda ciddi bir bozukluk görürsünüz. Eskiye nazaran çok daha kötü bir yazı stiliniz olur.
 8. Eskiden büyü şüphesi olan insanlar suya üfler ve ne kadar kuvvetli üflediği ölçülürdü. Gözle görülür bir şekilde fark olan kişilerde büyü olduğu fark edilirdi. Çünkü büyü yapılan kişilerin nefesi güçsüzleşir.
 9. Haddinden fazla temizlik yapmaya çalışılması yada temiz bir ortamın tekrar temizlenmesi, temizlik takıntısı yine büyü sebeplerinden birisidir.
 10. Büyüye maruz kalmış kişiler aynaya baktıklarında eskisinden daha farklı görebilirler. Bu durumu sadece büyüye maruz kalmış kişi fark edebilir.
 11. Yine mekana yapılan büyülerde farklı bir koku oluşabilir. O ortamda içiniz sıkılır ve çok kasvetli gelebilir.
 12. Kişi hakkında çok basit bir eleştiri kavga konusu olabilir. Bunun nedeni büyüye maruz kalan kişinin kibir sahibi olmasından dolayıdır.
 13. Ayakkabılara bakarak yine büyü olup olmadığı anlaşılır. Ayakkabılığın dağınık olması yada yeni alınan ayakkabının darmadağın olması büyü belirtilerinden bir tanesidir.
Büyü Çözümleri
Büyü Çözümleri

Pek çok farklı büyü çeşidi vardır. Ayrıca aynı büyü, farklı yöntemlerle de yapılabilir. Bu büyü yapan hocalar tarafından belirlenir ve kişiye göre farklılık gösterir. Bu yüzden belirtileri büyünün çeşidine ve yapılan yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Yine de genel olarak büyü belirtileri iki sınıfa ayrılır. ilki, iyi niyetle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin etkileri kişiye herhangi bir zarar vermez. Bazı durumlarda bu belirtilerin bariz olarak görünmemesi istenebilir. Benim tavsiyemde bu yönde. Çünkü kişilerin bu ani değişiklikleri ve gösterdiği belirtiler kişilerin üzerinde büyü olduğuna dair şüphelenmesine sebep verebilir.

Bu da bir medyumdan destek alarak büyüyü bozdurmasına sebep olabilir. Tamda bu yüzden dolayı ben belirtilerin bariz belli olmaması için koruma ve kilit işlemi yapıyorum. iyi niyetli büyülerde kişilerde görülebilecek kötü belirti yalnızca üzerinde biriken enerjiden dolayı birtakım halsizlikler oluşması olacaktır. Diğeri ise kötü niyetle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin belirtileri ise psikolojik rahatsızlıkların yanı sıra kişiye ciddi zararlar verebilmektedir.

iyi Niyetle Yapılan Büyülerin Belirtileri

Aşk, bağlama, geri getirme gibi büyülerin etkisinde olan kişi sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiyi düşünür. Her ne kadar kendisini başka işlerle oyalamaya çalışsa da başarılı olamaz. ikinci safhada, artık o kişi sürekli olarak rüyalarına girmeye başlar. Yine kendini halsiz, yorgun ve o kişi yanında olmadan mutsuz hisseder. Sonrasında ise ona ulaşmak, yeniden bir araya gelebilmek için planlar kurar ve büyü yapan medyumların yaptığı büyü sebebiyle iletişime geçmek ister. Son safhada ise artık iplerini o kişinin eline bırakır. Kısaca iyi niyetle yapılan büyülerin etkileri pek fazla değildir ve büyünün çeşitlerine göre değişir.

istenmeyen bir davranışta bulunuyor olabilirsiniz. Bazen de kendinizde tasvip etmediğiniz adımlar da atmış olabilirsiniz. Eğer bu duruma bazı fiziksel ve psikolojik unsurlar eşlik ediyorsa üzerinizde büyü olma riski yüksektir. iyi bir medyum hoca ile irtibata geçerek büyüyü bozdurmak mümkündür. Hayatımızda karşılaştığımız ardı arkası bitmez sorunların sebebi etkili bir büyüden kaynaklanıyor, bir musallattan kaynaklanıyor olabilir. Bu büyüyü bozdurmak ise hayatınızın yeniden eskisi gibi olmasını sağlayabilir. Karşılaştığımız tüm sorunların sebebi büyü olacak diye bir kural yoktur.

Büyü Belirtileri Nelerdir
Büyü Belirtileri Nelerdir

Kötü Niyetle Yapılan Büyülerin Belirtileri

Kötü niyetle yapılan büyülerin büyü belirtileri oldukça ağırdır ve sonuçlar oldukça büyüktür. ilk olarak büyünün etkisinde olan kişi, tıbben çözülemeyen ağrılar hissetmeye başlar. Uykusuzluk baş gösterir ve uyuduğu zaman rüyaları birer kabusa dönüşür. Kabuslarında sürekli olarak; akrep, yılan, ölü fare, domuz, çakal gibi hayvanlar görebilir. ikinci safhada ise, sürekli olarak gitmek istediği ya da görüşmek istediği insanlardan uzaklaşır. Yalnız kalmak ister. Kimi zaman takip edildiği hissine kapılır.

Uykusunda dişlerini gıcırdatır, ezan seslerinden rahatsızlık duyar, uyurgezerlik yaşayabilir.Ayırma büyüsü gibi büyülerin etkisi altında ise, sevgilisinden ya da eşinden uzaklaşmaya başlar. Ona karşı cinsel isteği ve arzuları tamamen körelmiştir. Fakat başka birine karşı açlık isteği de artmaktadır. Yani kişide sevdiğini aldatma isteği uyandırır. Kısmet kapama büyüsü gibi büyülerin belirtileri ise daha farklıdır. Kişinin önüne çok güzel kısmetler çıksa da bir türlü ısınamaz ve neredeyse elinin tersi ile iter. Ayrıca kişi kendisi bu kısmeti istiyor olsa da bir şekilde bozulur.

Büyünün Kişi Üzerinde Belirtileri

Büyü kendini ilk başta bozulan uyku düzeniyle göstermeye başlar. Eğer büyü ismail Aktaş gibi uzman birisi tarafından yapılmıyorsa ve korumaya alınmıyorsa geceleri uyuyamamak büyü işaretlerinden ilki olabilir. Uykuya daldıktan sonra farklı kötü rüyalar görmek, kedi köpek gibi varlıklarla muhatap olmak da belirtiler arasında sayılabilir. Genellikle kendini uykular ve rüyalarla gösteren büyü, aynı rüyayı defalarca görme gibi konularda da kendini göstermektedir.

Uyku esnasında dişleri gıcırdatmak, uyurgezerlik gibi etkileri olan büyülerde vardır. Daha halsiz, yorgun, sinirli hallere bürünmek mümkündür. Boyun, baş, sırt, bel ağrıları yaşanması ve bunların sebebinin saptanamaması da belirtiler arasındadır. iyi anlaşan eşlerin bir anda birbirinden nefret etmesi, birine aşırı bağlanma, cinsel yaklaşımda bulunamayan eşler, kısmeti çıktığı halde evlenemeyen kimseler üzerlerinde büyü olma ihtimali olan kişilerdir. Bu şekilde büyü belirtileri ile üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Büyü Bozdurmanın Uygulamaları

Kendisine veya bir yakınına büyü yapıldığını düşünen kişi iyi bir medyum hocalar ile iletişime geçmelidir. Belli kriterlere önem vererek çalışan ve güven veren bir medyum ile anlaşarak rahatlıkla büyü bozdurma işlemi yapılabilir. Öncelikle büyünün türü belirlenecektir. Ne konuda büyü yapıldığı belirlenecektir. Bu aşamadan sonra ise gerekli uygulamalar yapılarak büyü bozulacaktır. Kişiye özel olarak yapılan büyü bozma çalışmaları duruma göre vefk ile yapılabilmektedir. Çivi çiviyi söker mantığıyla vefk gibi işlemler yapılarak büyüden kurtulma durumları mevcuttur. Kimi zaman ise özel mürekkep ile hazırlanan muska büyünün bozulması için kullanılabilir.

Büyü Nasıl Anlaşılır
Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle üzerinizde büyü olup olmadığını anlamanın birkaç yolu ve belirtisinden bahsedelim. Böylece Üzerimde büyü var mı? Büyü olduğu nasıl anlaşılır? Sorularına bir ışık tutmuş oluruz. Eğer üzerinizde herhangi bir büyü varsa, öncelikle gece uykularınız düzensizleşir. Günümüzde pek çok insan uyku problemleri yaşamaktadır. Fakat üzerinde büyü olan kişinin gece korkmaya başlaması, ışık açık olarak uyumaya çalışması ve uyku esnasında ani uyanma durumları, diş gıcırdatma gibi durumlar görülür. Ayrıca gördüğü rüyalar anlamını kaybeder.

ileri safhalarda ise gaipten sesler duymak, tek bir kişiye aşırı bağlanma ve bu bağlanmaya bir başına kalındığında anlam verememek, son anda evlilikten vazgeçmek ya da evlendikten sonra anlaşamamak, cinsel yaklaşımlardan kaçınmak, piyasada gayet iyi olan bir işte kazanç düşüklüğü, her şeyin ters gitmesi büyü belirtileri arasındadır. Eğer işlemi yapan medyum yeterince bilgili ve birikimli değilse kişiye koruma yapmayı es geçeceği için bu belirtiler fark edilebilmektedir. işinin ehli medyumlarca yapıldığında büyü belirtileri bu derece yoğun değildir ve anlaşılamaz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Eğer sizde büyü belirtileri varsa ve büyüyü bozdurmak istiyorsanız bir medyumla görüşmeniz şarttır. işinin ehli olan büyü yapan hocalar ile iletişime geçerek üzerinizde ne konuda işlem olduğunu öğrenebilir, bu işlemin bozulması konusunda yardım alabilirsiniz. Büyü yapmak uzmanlık isteyen bir olaydır. Bu yüzden bozulabilmesi içinde, uzman bir medyum gerekmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

62 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 2. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 3. İyi günler hocam ben Antalya’dan arıyorum ama telefonunuza ulaşamıyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti sizi ancak bir türlü ulaşamıyorum hep meşgul çalıyor. Müsait olduğunuz zaman beni arar mısınız? Mesaj attım

 4. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

 5. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

 6. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 7. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 8. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

 9. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 10. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 11. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 12. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 13. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 14. İyi günler hocam ben Antalya’dan arıyorum ama telefonunuza ulaşamıyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti sizi ancak bir türlü ulaşamıyorum hep meşgul çalıyor. Müsait olduğunuz zaman beni arar mısınız? Mesaj attım

 15. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 16. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.

 17. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 18. Ailemin dağılması için büyü yapmış bazıları. Bundan şüphelenince hocam ile iletişim kurdum. Onu yardımları ile büyünün etkilerinden kurtulduk çok şükür.

 19. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

 20. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.

 21. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

 22. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

 23. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 24. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

 25. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.

 26. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 27. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 28. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

 29. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 30. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 31. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 32. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

 33. Karımla aramda bi soğukluk vardı boşanma evresine gelmiştik karşılıklı sakin bi konuşma bile yapamıyorduk internnette İsmail Aktaşa denk geldim biraz araştırdım güzel yorumlar vardı İsmail hocamla iletişime geçtim sağolsun çok ilgilendi içimi rahatlattı daha sonra işleme başladık işlemler kısa sürede işe yaradı etkisini gördük eşimle eski halimize döndük hocamızdan Allah razı olsun sayesinde o kötü günleri arkamızda bıraktık.

 34. Merhabalar ailecek maddi sıkıntılar içindeydik tam durumu düzeltiyoruz tekrar sorun oluyordu aile gelirinin artırılması için yapılan bereket büyüsü konusunda Ispartada Abdullah hocayı çok övdüler gittik bi dünya para verdik durum kötüydü elimizdekindende olduk.Sonra İsmail Aktaş hocayı buldukbereket büyüsü yaptı ve hemen etki gösterdi çok şükür rahata erdik Allah razı olsun. hoca var hocaa varr.

 35. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 36. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 37. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 38. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 39. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 40. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 41. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

 42. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

 43. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

 44. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.

 45. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?