BÜYÜ BELİRTİLERİ

Bu yazımda siz değerli kardeşlerime büyü belirtileri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Çünkü bu konuda bana birçok soru gelmekte. Konuyu internette araştırdığımda yeterli bilginin olmadığını görünce de fark ettim ki iş başa düşüyor. Bu konuya geçmeden önce büyü nedir, kimler tarafından yapılır, büyü yapmak için ne bilmek gerekir gibi soruları kısaca cevaplandırmak istiyorum.

Büyü nedir?

Genel olarak medyumlar tarafından yapılan ve kişilerin ulaşmak istediği şeylere ulaşmasını sağlayan işlemlerden bir kısmına verilen isimdir. 3 ana başlıkta büyüler vardır. Kara büyü, ak büyü ve kırmızı büyü. Bu renkler kullanıldıkları alanlar, kullandığı varlıklara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin bir kişi aşk büyüsü istiyordur bu kişinin isteği üzerine yapılan işlemde bu aşkın nasıl bir aşk olması isteniyorsa ona uygun olarak kullanılacak varlıklar kara büyü ile etki altına alınıyor olabilir.İnsanlar genelde kendi çabalarıyla da olsa ulaşamadıkları şeyler için medyumlara başvurup büyü isterler. Bunlar iş yerinden terfi almak, aşık etme işlemi, bir kişinin dilini bağlamak, evlilik gibi kendi çabalarıyla tamamen etki edemedikleri başkalarının iradesine kaldıkları durumlarda kullanırlar. Büyü belirtileri de yapılan işleme, kişiye, içinde kullanılan malzemelere, hangi varlık ile yapıldığına ve hangi büyü ile yapıldığına kadar birçok etmene kadar farklılık gösterebilir.

Kimler büyü yapabilir?

Sadece İslam dini değil birçok farklı dinde büyü vardır. Büyü yapmak için bütün büyüleri tanımak bilmek gerekir. Yani neredeyse her dinde yetkinliğe sahip olmak gerekir. Birçok ilim ve bilgi birikimi gerektirir. Bunları taşıyan Medyum İsmail Aktaş gibi medyumlar, hocalar büyü yapabilirler. Büyü yapmak için bilinmesi gereken en önemli şeylerden birisi ebced ilmidir. Her büyünün olmazsa olmazı ebced hesabıdır.Geri kalan bilgiler büyüden büyüye göre değişir. Kimisi için Havas bilmek gerekir kimisi için ledün bilmek gerekir kimi büyü içinse Hüddam ilmi bilmek gerekir. Az öncede belirttiğim gibi büyü belirtileri büyüden büyüye göre değişmektedir. Ancak genel olarak büyünün olduğunun belirtisi olan bazı durumlar vardır. Sizde ya da çevrenizde büyü olduğunu düşündüğünüz kişilerde bu büyü belirtileri var mı dikkat edin. Eğer bu belirtilerden biri ya da birkaçını taşıyorsa o kişide büyü olma ihtimali vardır. Uyku bozukluğu büyü belirtileri içerisinde en önemlilerden birisidir. Gece uyuyama fazla uyuma az uyuma gibi şeyler büyü belirtisi olabilir. Şayet kişi uyurken istemsizce dişlerini gıcırdatıyorsa bu büyü belirtisi olabilir. Rüyasından sürekli olarak belirli bir hayvanı görüyorsa genel olarak kedi, köpek ve yılan görülür bu da gene büyü belirtisidir. Üstünden atılamayan sürekli yorgunluk. Akşamları gelen daralma hissi gibi belirtiler üzerinizde büyü olduğunun göstergesi olabilir. Bu gibi durumlar yaşıyorsanız bir medyumlar konuşarak bakım yaptırmanızda fayda vardır. Ancak üzerinizde bu belirtilerin olması sizde kesinlikle büyü olduğu anlamına gelmez. Bir doktorla konuşulup sonuca varılmazsa medyumlardan destek almak daha doğru olacaktır.