BATMAN MEDYUM

Hayatınızın her döneminde bazı sıkıntılarla karşılaşmanız en olası durumlardan birisidir. Bu durumlarda gücünüzü olabildiğince toparlayarak derman aramanız ise en yapılması gereken harekettir. Aşk acısı çekiyorsanız aşk büyüsü, giden sevgilinin geri gelmesini istiyorsanız geri getirme büyüsü, kısmetiniz kapalıysa iş, şans ve kısmet açma, akrabalarınız yada iş arkadaşlarınız ile aranızın düzelmesini istiyorsanız şirinlik büyüsü, sevgilinizin size daha bağlı olmasını istiyorsanız bağlama büyüsü yapılarak dertleriniz sıkıntılarınız giderilir. Batman medyum denildiğinde karşınıza çıkan Cafer hoca sizlere aşk ve harmura celbi, aşk celbi, aşk büyüsü, muhabbet celbi, bağlama büyüsü, muhabbet artırma, kısmet açma, şirinlik büyüsü, evlilik büyüsü, geri getirme büyüsü, aşık etme büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü, bereket büyüsü, kilit büyüsü, sabun büyüsü, kaşık büyüsü, büyü bozma konularında sıkıntılarınızı gidermek için bulunmaktadır.

Büyülerden Korunma Yöntemleri

Yeni doğan bebeğin ve annenin korunması için yine Batman medyum hocaların uyguladıkları yöntemlerden biriside kırklı kadınların ziyarete gelmemesidir. Loğusa döneminde olan 156 kadından sadece altı tanesi koruma amaçlı işlemler yaptırmaktadırlar. Ancak loğusalık dönemi en çok dikkat edilmesi gereken dönemlerden birisidir. Yine medyumların en çok karşılaştıkları korunma yöntemlerinden biriside kurban adamaktır. Bu kurban törenleri ve sunaklar, yüzyıllar boyunca Selçuk medyumların kullandıkları ritüellerden birisidir. Sırf büyüden korunmak ve adak için keçi yetiştiriciliği yapılmaktaydı. Kutsal sayılan bu adaklara loğusa kadınların yaklaşmamaları gerekmekteydi. Kurban sunulan kümes hayvanları ise büyüden korunmak için değil derdi sıkıntısı olanların yaptıkları birer ayindi.

Geri Getirme Büyüsü – Giden Sevgilinin Geri Gelmesi

Geri getirme işlemi için yazılan vefkler sizlerin derdini giderecektir. Genelde havas ilmi ile vefk ilmi karıştırılmaktadır ancak ikisi tamamen birbirinden farklı ilimlerdir. Vefk ilmi ile kişiye yapılan işlemler ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Havas ilmi yazımdan havas ilmi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Eğer sevgiliniz gittiyse ve geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorsanız medyum Cafer AYAN sizlerin derdine gerçek çözümdür. Batman medyum ararken en fazla yaşanan problemlerden biriside güven problemi. İnsanlar medyum arayışına girdiğinde güvenilir medyum bulma konusunda problem yaşanmaktadır. Bunun çözümü ilmi bilgisine bakmak ve varsa sitesindeki yazıları incelemek sizlere en azından medyumlar hakkında bilgi verecektir.