fbpx
Buyu

Medyum Hasan - Bağlama Büyüsü

İnsanlar zaman zaman birlikte olduğu insanlardan uzaklaşmak istemektedir. Bu durumun uzaklaşmak istemeyen taraf için çok ağrılı bir süreç olduğu kesindir. Bazen bu uzaklaşma süresi o kadar çok uzuyor ki ayrılıkla bile sonuçlandığı oluyor. Ayrılık aşamasından sonra girilecek depresyon ve psikolojik travma çok kötü nedenler doğurmaktadır.

Bağlama Büyüsü Hangi Renk Grubundadır ?

O yüzden bağlama büyüsü yine Kırmızı Büyü çeşitleri arasındadır. Çünkü yapılan büyü bir kişinin hayatını kurtarabilecek cinstendir. Birlikte olduğunuz kişi sizden bir anda anlamsızca uzaklaşırsa bunun nedenini öğrenmek istemek sizin en doğal hakkınızdır. İlk başlarda gece geç saatlerde eve geç gelen, ailesi ile sürekli tartışmaları ve daha birçok belirti kişinin bağlanma sıkıntı yaşadığının bir belirtisidir. O andan sonra sizin elinizden bir şey gelmez.

Yapabilecekleri tek şey ne zaman bitecek geri dönecek mi olur. Bu konuda onları durdurmak için ellerinde bir şey olmadığında yapabildikleri tek şey beklemektir. İlk olarak şunu belirtelim beklemekle bir yere varılamaz. Eğer siz ipleri elinize almazsanız birlikteliğiniz sona bile erebilir. Bunu kendi çabalarınızla yapamıyorsanız bağlama büyüsünü kullanabilirsiniz. Bağlama büyüsü kişiyi size bağlar. Çoğu insan bağlama büyüsünü kişinin evinden barkından gitmemesi için yapar.

Ancak bağlama büyüsünü farklı amaçlarla kullananlarda vardır. Ne gibi derseniz bağlama büyüsü olarak adlandırdığımız büyüyü, aşk büyüsüne çevirip kişileri aşık etmek için kullanılabilir. Bu da zaten bağlama büyüsünün amacıdır. Bağlanılacak kişiyi size daha güçlü bir şekilde aşık ederek o kişinin sizin olmasını sağlar. Sizi aldatmış kişiden intikam amaçlı kullanılabilir.

Nasıl diye sorabilirsiniz. Sizi aldatan eşinizi bir şekilde yakalamışsınızdır ve ona bağlama büyüsü yaparsınız, sonra onun sizi aldattığını bildiğinizi söylersiniz ve ayrılmak istediğinizi söylersiniz. Bu şekilde intikam almış olursunuz. Bunların yanı sıra bağlama büyüsü çiftleri ayırmak için de kullanılır. Bir kişi eşinizi kendisine bağlayarak sizden uzaklaştırmaya aranızı bozmaya ve ayrılmaya sürükleyebilir. Eğer eşinizin sizden uzaklaştığını ailesinden, evinden uzaklaştığını düşünüyorsanız nedeni bu da olabilir.

Bunu da unutmamak gerek, yani kişi size olan bağlılığını yitirmiş ve başkasına bağlanmaya başlamıştır. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey gene bir medyuma başvurmaktır. Medyum durumu analiz eder ve eğer bir bağlama büyüsü varsa kişinin üstünde bu bağlama büyüsünü bozmayı hedefler.


Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Hasan Hocayı 0555 752 0075 nolu telefon arayabilirsiniz.


35 Comments

 1. Artık her derdimde hocama koşuyorum. O da Allah razı olsun beni hiç çevirmiyor. Başım ağrısa kapısını çalıyorum o da elinden ne geliyorsa fazlasını yapıyor. Ona ne kadar dua etsem azdır hakkını ödeyemem.

 2. Hocam derdim büyük bunu çözsen çözsen sen çözersin yardımına muhtacım hocam yardımcı olur musunuz?

 3. Hocam yardımcı olur musunuz? Whatsapptan yazdım ama henüz cevap vermediniz.

 4. Evde bulduğum ilginç muskaların anlamını çözmeye çalışırken ne işe yaradığını anlamakla zaman harcarken hocam ile karşılaştım. Muskaların etkisini yok etmek için yapılması gerekenleri yaptıktan sonrasında sevdiğimi geri getirmek için kullandım sonra kayıp bir eşyamı bulmak için hocamla iletişime geçtim. Şimdi başım ağrısa hocama başvuruyorum. Siz olmasanız bunca sorunun üstünden nasıl gelirdim bilmiyorum.

 5. Bakalım birde bu hocayı deneyeceğim diğer 5 medyumdan bir şey çıkmadı inşallah bu hocada amacıma ulaşırım.

 6. Ömrünü sizin gibi insanların iyiliğine mutluluğuna adayın bir insanı tanımak gerçekten büyük bir onur. İyi ki sizi tanımışım Allah sizden razı olsun.

 7. Aşk büyüsünü en iyi yapan hoca Hasan hocadır arkadaşlar. Başkalarını araştırıp boşuna vaktinizi harcamayın.

 8. Sabun büyüsü yaptırmayı istiyorum ama bana geri dönmesinden korkuyorum. Acaba yaptırsam bana ters teper mi günahı çok mudur?

 9. Sevdiğim bir kişi var. Bu kişi ile birlikte olmak için hangi işlemi yaptırmam doğru olur?

 10. Hocam yardımcı olur musunuz? Whatsapptan yazdım ama henüz cevap vermediniz.

 11. Valla onca medyuma gittim onca işleme göz attım en mantıklısı hocam ile çalışıp vefk yaptırmak geldi. Rahmani olduğu için sizlere de tavsiyem vefk yaptırmanız. Benim işim oldu artık çok mutluyum.

 12. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 13. Bakalım birde bu hocayı deneyeceğim diğer 5 medyumdan bir şey çıkmadı inşallah bu hocada amacıma ulaşırım.

 14. Evliliğe bir türlü ailemi ikna edemiyordum. Hocam ile konuşup gerekli süreci takip ettik süreç sonunda amacıma ulaştım ve ailemi evliliğe ikna edebildim. Benim bunu elde etmem 2.5 3 aya yakın sürdü. Hocam ile konuştuğumda yapılan işlemin her kişi için değiştiğini ve herkes için sürenin değişebileceğini söyledi ama gönlümü ferah tutup inanırsam olacağını söyledi. Dediği gibi gölümü ferah tutup hocamın dediklerini harfi harfine yerine getirdim istediğime ulaştım.

 15. Evliliğe bir türlü ailemi ikna edemiyordum. Hocam ile konuşup gerekli süreci takip ettik süreç sonunda amacıma ulaştım ve ailemi evliliğe ikna edebildim. Benim bunu elde etmem 2.5 3 aya yakın sürdü. Hocam ile konuştuğumda yapılan işlemin her kişi için değiştiğini ve herkes için sürenin değişebileceğini söyledi ama gönlümü ferah tutup inanırsam olacağını söyledi. Dediği gibi gölümü ferah tutup hocamın dediklerini harfi harfine yerine getirdim istediğime ulaştım.

 16. Sizce hangi büyüyü yaptırmalıyım? Ceviz büyüsü mü kaşık büyüsü mü?

 17. Beni bu çukurdan çıkarabilecek kimse yoktur diye düşünüyordum tâki sizinle tanışana kadar.

 18. Eşimi beden soğutmak için işlem yapmışlardı bende uzun süre araştırma sonucu hocamı buldum ilk olarak eşimin üzerindeki korumayı kaldırıp işlemi bozdu sonrasında eşimi şirinlik büyüsü yaparak eşimle benim aramı düzeltti. Artık eşim ile mutlu bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz.

 19. Doğru düzgün bir medyum yok mu işinin gerçekten ehli olan birisi yok mu diye ararken size denk geldim. İyi ki karşıma çıkmışsınız hocam.

 20. Eğer bu yazımı okuyan bir kişi varsa diyorum ki düşünmeden hocamı arasın. Derdin neyse emin ol çözümü hocamda vardır. Düşünme kardeşim direk ara hocamı.

 21. Hoca ile yüz yüze görüşebiliyor muyuz? Nerede ikamet ediyor bileniniz var mı?

 22. Hocaya işlem yaptırmayı düşünüyorum da işlem yaptıran varsa sürecin nasıl işlediğini anlatabilecek kimse var mı?

 23. Onu bunu bilmem ben. Onca hocaya gittik parasını alan engelledi. Hocam işinin ehli bir insan olduğu için kısa sürede sonuca ulaştırdı bizi.

 24. Hocamla çalışmaya başladım bana 41 gün süre verdi. 41 gün sonra işlemin biteceğini ve 21 gün içerisinde de yaptığının işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 62. Günün son saatlerinde amacıma ulaştım. Ben tamamen umudumu kaybetmiş ve tekrar dolandırıldığımı düşünürken siz beni haksız çıkardınız.

 25. Ben işlem yaptırmaktan biraz çekiniyorum açıkçası. Hocam ile görüştüm bana inanırsam olacağını söyledi. Ben gerçekten olacağına inanıyorum ama merak ettiğim bir şey var yapılan işlemler ömürlük mü? Yani bozulma ihtimali var mı?

 26. Onlarca kişinin işi varken benim işimi de aldı ve şans eseri yüz yüze geldik hocamla. Şükür ki işim oldu şimdi çok mutluyum.

 27. Hocam sen çok mübarek bir insansın. Senin o mübarek ellerini ne kadar öpsem azdır.

 28. Hoca gerçekten çok beyefendi bir adam helal olsun. Daha önce farklı medyum bozuntuları ile konuştum çok kaba saba davranıyorlardı.

 29. Hocam yardımcı olur musunuz? Whatsapptan yazdım ama henüz cevap vermediniz.

 30. Ömrünü sizin gibi insanların iyiliğine mutluluğuna adayın bir insanı tanımak gerçekten büyük bir onur. İyi ki sizi tanımışım Allah sizden razı olsun.

 31. Artık her derdimde hocama koşuyorum. O da Allah razı olsun beni hiç çevirmiyor. Başım ağrısa kapısını çalıyorum o da elinden ne geliyorsa fazlasını yapıyor. Ona ne kadar dua etsem azdır hakkını ödeyemem.

 32. Hayatımda sizin gibi insana hiç rastlamadım hocam. Vallahi ben bu işten umudumu kesmişken siz bana o kapıları tekrar açtınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: