Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu bir çok kişinin aradığı cevaptır. Ben gerekli bilgiler versem dahi bu bilgiler olmadan işe yaramaz.


Bana gelen soruları kontrol ettiğimde en çok karşılaştığım sorulardan bir tanesi bağlama büyüsü nasıl yapılır oluyor. Sorunlar ile sınandığımız hayatımızda hepimizin farklı sorunları oluyor kimisi varlığı, kimisi yokluğuyla sınanırken kimisi aşkı ve gönlü ile sınanıyor. Bu imtihanların Allah tarafından bizlere verildiğini unutmamak gerek ve hiçbir şekilde isyan etmemek gerek. Yoksa imtihandan geçemeyiz ve sonumuz cehennem olur alimallah. Bu yüzden hep sabır etmek gerek, sıkıntımız her ne olursa olsun.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu sorunlardan kurtulmak için insanlar farklı şeyler denerler. Yokluk ile imtihan edilen yokluğu en aza indirgemek için didinir çalışır. Varlığı ile sınanan varlığını paylaşarak kendini mutlu eder, rahatlar ve o şekilde sınavdan geçer. Peki, gönlü ile sınanan ne yapar? Gönlü ile sınanan ne didinip çalışıp varlık edinmeye çalışmakla sıkıntısını yok eder ya da azaltır veya varlığını paylaşarak sıkıntısını azaltıp yok eder. Gönlü ile sınanan unutmaya çalışır, uzaklaşmaya çalışır ama sonunda fark edeceklerdir ki dönüp dolaşıp geldikleri yer aynıdır. Bu yüzden fazla bir seçim hakları yoktur bağlama büyüsü yaptırmak isterler.Ancak günümüzde medyumluk öyle bir hale gelmiştir ki ortaya medyumum diye çıkanlar insanları hayatlarından bezdirmiştir.

Bu sebeple insanların hiçbir şekilde medyumlara inancı ve güveni kalmamıştır. Gene medyumlara bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler vardır ve daha önce medyumlara denemiş ve birçok konuda ağzı yanmıştır. Sütten ağzı yananın yoğurdu üfleyerek yemesi misali bu kişiler de medyumlara karşı yargılı ve mesafeli yaklaşırlar. Sahtekâr medyumlar yüzünden diğer medyumlara karşı da bir ön yargı olduğu için medyuma işlem yaptıracak kişiler internet yorumlarına bakıyorlar. Ancak bilmedikleri bir şey var ki bu yorumların gene sahte medyumlar tarafından oluşturulmuş olduğu. Bu sahte medyumlar medyumluğu bir iş sektörü olarak görüyorlar ve kendi tabirleriyle Pazar paylarını arttırmak için her türlü kötülüğü ve adiliği yapıyorlar.

Çamur at izi kalsın mantığı ile ilerleyerek iyi kötü demeden tüm medyumlara çamur atıyorlar. Şimdi asıl konumuza gelelim bağlama büyüsü nasıl yapılır hakkında birkaç bir şey dedikten sonra makalemizi sonlandıralım.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu konuda siz değerli okurlarıma bilgi veremeyeceğim çünkü bağlama büyüsü yapmak büyük ilim ve bilgi isteyen bir konudur. Ben gerekli bilgiler versem dahi bu bilgiler olmadan işe yaramaz. Üstelik birde bu büyü tek başına ve bilgisizce yapılması en tehlikeli büyülerden birisidir. Sizlere bağlama büyüsü nasıl yapılır anlatmak yerine bu büyüyü yapan medyumları nasıl seçmeniz gerektiği ile ilgili tüyo verebilirim.

Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü yapan birçok medyum ve medyum olduğunu iddia eden insan güruhu vardır. Bunlar içerisinden seçim hakkınızı para iadesi yapan ve sertifikası olan medyumlardan yana kullanmanızı tavsiye ederim. Para iadesi demek yapacağı işleme olan büyük güvenin temsilidir. Sertifika ise Türkiye Devleti tarafından kolay kolay alınabilen bir belge değil.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

27 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 2. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 3. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 4. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 5. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 6. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.

 7. Merhabalar büyü işlerinden hiç anlamayan bilmeyen biriyim ilk kez bi büyü yaptırdım İsmail hocam bağlama büyüsü yaptı gerçekten çok etkili oldu sağolun hocam.

 8. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 9. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 10. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 11. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 12. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 13. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.

 14. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

 15. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 16. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 17. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 18. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

 19. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

 20. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

 21. Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum İsmail hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

 22. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.