Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü bir çok kişi tarafından kara büyü olarak bilinse de bu büyüde yine kırmızı büyü kategorisindedir. Peki ayırma büyüsü nasıl yapılır ?


Ayırma Büyüsü olarak bilinen işlemi ve hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazımızda kaleme alacağız. Ayırma Büyüsü olarak tek başına ve ayrı bir büyü bulunmamaktadır. Bu büyü farklı büyüler kullanılarak yapılan bir çeşit bağlama, yeniden âşık etme, barıştırma ve aşk büyüsüdür. Durumdan haberdar olan ve bilgili medyum arası bozulan aileler ve kişiler için genelde bu işlemi yapmaktadırlar. Örnek vererek gidecek olursak bir çift birbirini sevmiş ve evlenmiştim yıllar boyunca ilişkilerini devam ettirmiştir. Ama taraflardan birisi sonunda sıkılıp kişiyi başkası ile aldatmaya başlamıştır. Bunun tespitini yaptığı zaman karşı taraf aldatan tarafın yeni sevgilisi ile ayrılması için bu büyüyü kullanabilmektedirler.

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsünün Etkisi

Bu işlem yapıldıktan sonra tarafların ne yapacağı kişilere kalmıştır. isteğe bağlı olarak kişiler medyumların yardımı ile bir araya getirilebilir. Ama bu durumlar yaşandıktan sonra kişinin aldatan tarafa güveni ve sevgisi ne durumda olur bilemeyeceğimiz için bir şey diyemiyoruz. Ancak aldatılan taraf aldatan tarafın sevgilisi ile ayrılmasını bir medyum yardımı ile sağlar ve işin daha kesin olmasını isterse kendisine bağlama büyüsü de yaptırarak evliliğini, ilişkisini ve mutluluğunu daha da garanti altına alabilirler. Bazı durumlarda medyumlar aldatılan kişiye bağlama büyüsü yaparak aldatan kişiyi aldattığı kişiden ayırabilir buda bir tür ayırma büyüsüdür.

Bunların yanı sıra kişiler uzun yıllar bir ilişki sürdürebilirler bunun sonucu olarak ilişkiden sıkılarak ilişki kurduğu kişiden ayrılmak isteyebilir. Ancak bu kişiye ayrılmak istediğini söyleyemediği onu kırmak istemediği için ayrılmak istediğini söyleyemez ve o kişiyi kendinden soğutmak ve ayrılmak için ayrılma büyüsüne başvurabilir. Bu konuda da kişilere yardımlar yapabilmektedirler.Ayırma ve ayrılma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa bir medyuma başvurabilirsiniz. Konusunda uzman ve bilgili medyumlar size yardım etmekten sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Ayırma büyüsü bir çok kişi tarafından kara büyü olarak bilinse de bu büyüde yine kırmızı büyü kategorisindedir.

Nedir Bu Büyü ?

Ayırma büyüsü yapan medyumlar tarafından kişilere özel olarak hazırlanan ve kişilerin arasını bozmayı amaçlayan, iki kişiyi ayıran ve birbirine düşüren işlemlere verilen addır.

Çünkü yazımın üst kısımlarında da bahsettiğim gibi belki ayrılmak istiyor olabilirsiniz ancak çevrenizdekiler, aileniz yada birlikte olduğunuz kişi sizden ayrılmak istemiyordur. Bir cehennem hayatı sürseniz dahi mecburen bu duruma katlanıyor olabilirsiniz. Siz cehennem hayatından çıkmak istediğiniz için bu büyüye başvuruyorsunuz, o yüzden bu büyü kara büyü olarak değil kırmızı büyü olarak uygulanır.

Kolayca Yapılabilinir mi ?

Böyle bir ayırma büyüsü ne yazık ki yoktur. Bu büyüler hem yapımı hem bozulması bakımından en zorlayıcı büyülerdendir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu konu çok farklılık göstermektedir. Bu büyünün yapılamasını isteyen, büyüyü yapan ve büyünün yapıldığı kişiler dahil olmak üzere birçok farklılık gösterir. Bu farklılıkları belirleyen kişi ayırma büyüsü yapan medyumlardır. Ancak bu seçimi kendi kafalarına göre yapmazlar. Kişilere yaptıları bakım sonucu buna karar verirler. Kimi zaman normalde geri getirme büyüsü olan büyüleri değiştirerek ayırma büyüsü haline getirilebilir. Sadece bununla da kalmaz. Birçok farklı etmen büyünün nasıl yapılacağını etkiler.

Ayırma büyüsü yapmaya başlamadan önce gerçekten bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir ilim sahibi değilseniz, daha önce bu tür işlemler yapmadıysanız yada nasıl yapıldığı hakkında hiç bir fikriniz yoksa kesinlikle uygulamaya başlamayınız aksi takdirde bu durum hüsranla ve kötü bir durumla sonuçlanabilir.

 1. ilk olarak kendinizi koruma vefki ile koruma altına almanız gerekmektedir. Yoksa daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.
 2. Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillâhirrahmanirrahim
 3. Bütün işlemlerde Safran mürekkebi kullanmanız gerekmektedir.
 4. Eşinizin ismini ebced hesabı ile bir kağıda yazın.
 5. Çıkan hesabı alfabeye göre çapraz vefk yazın

Aşağıda söyleyeceğim duaları sırası ile okuyunuz.

 1. Bakara suresi 49. ayeti 4 kez okuyun – 5 gün boyunca devam edecek
 2. Ali-imran suresi 114, 120, 140 ayetleri 21 kez okuyun – 4 gün boyunca devam edecek
 3. Bakara suresi 206, 201 ve 286. ayetleri 99 kez okuyun – 3 gün boyunca devam edecek
 4. Celcelutiye duasını okuyun – 14 gün boyunca işlemin başlandığı günden bittiği güne kadar devam edecek
 5. ârbas ihtela itetset mel âm ilîvet ib ekuibbenu es ekinyeb ev înyeb ukârif âzâh elâk bunu ebced hesabıyla çıkardığınız kağıda arapça olarak yazın.

Ayırma Çeşitleri

Ayırma büyüsü hakkında çok fazla soru geldiğini fark ettim. internette araştırma yaptığımda yeterli ve doğru bilginin olmadığını fark ettim bunun üzerine böyle bir yazı yazmam gerektiğine kanaat getirdim. Bu yazımda siz değerli kardeşlerime bu büyü hakkında bilinmesi gereken birçok şeyi anlatmaya çalışacağım bazı kısımlar çok detaylı olarak anlatacağım bazı kısımlar ise üstün körü geçeceğim. Bunun nedeni ise bu büyüyü yapmaya kalkabilecek insanların mevcudiyetinden çekinmemdir. Bu yazımda ele alacağım konular ayırma büyüsü nedir, ayırma büyüsü belirtileri, ayırma büyüsü nasıl yapılır, kolay yapılan ayırma büyüsü olacak. Ancak öncesinde büyü hakkında bilgisi olmayanların varlığını göz önünde bulundurarak sizlere büyü nedir anlatmaya ve büyü hakkında hiç bilgisi olmayan kişilere büyünün ne olduğunu anlatmaya çalışacağım. Lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konumuza giriş yapalım.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Bu büyü de ayırma büyüsü yapan hocalar tarafından yapıldığında diğer büyülerin etkilerinden farklı etkiler göstermez. Sadece bu etkilere ek birkaç farklı etki görülmektedir. Ancak kişiler üzerinde kilit ve koruma varsa etkiler fark edilmeyebilir. Peki hem diğer büyülerde hem ayırma büyüsünde görülen etkiler nelerdir diye soracak olursanız uyku düzensizliği, kabuslarla uyanma, uyurgezerlik, ezandan ve dini duyguları kabartan şeylerden (ilahi, hadis, ayet gibi) rahatsız olmak ayırma büyüsü etkileri arasında sayılabilir. Bunların yanı sıra arası iyi olan iki kişinin (Karı-Koca, iki yakın arkadaş, sevgili gibi) aralarının açılması sebepsiz kavgalar ve ayrılık bu büyünün belirtisi olabilir. Bu gibi durumlara dikkat edilmeli ve bir medyuma başvurulmalıdır.

Ayırma Büyüsü Belirtileri
Ayırma Büyüsü Belirtileri

Bu büyünün yapıldığı kişiler birbirlerini çok sevdikleri halde katlanamamaya başlarlar. Ben kendi büyülerim için konuşayım bu büyüyü ben yaptığımda büyüyü yaptığım kişi durumun farkına varmaz ancak büyü yapılan ve ayrılması sağlanan kişi bunu fark edebilir. Ben yaptığım işlem ile bununda önüne elimden geldiğince geçmeye çalışmaktayım. Ancak bazen kişilere verdiğimiz görevler layığıyla yapılmıyor bu sebepten dolayı işlemde güçsüzlük, bozulma, fark edilme gibi durumlar oluyor. Ben bu sebepten ötürü her işlem yaptığım kardeşime diyorum ki bana inan, güven, gönlünü ferah tut yoksa olmaz.

Yine de kimi zaman bu fark edilip karşı işlemlerle benim yaptığım ile diğer kişinin yaptırdığı işlem çarpışıyor. Allah’a şükür bu tür durumlarda bile başarı ile sorundan sıyrılmayı başarıyoruz.Ayırma büyüsü yapan medyumların yaptığı bu işlem sayesinde kişilerin birbirlerine karşı ilk olarak cinsel istekleri biter. Birbirlerine karşı söyledikleri her şey bir iğne gibi batmaya başlar. Aralarındaki sevgi nefrete dönüşür, didişmeler çoğalır. Yalnızca birbirlerine karşı değil, ailelerine karşı da sert tavır sergiledikleri durumlar olmaktadır. Hatta kimi zaman bu büyü yapılırken bu şekilde olmasını isteyenlerde olmaktadır. Yani ayırma büyüsü ile ailesinden de ayır bu kişiyi diye istek gelebiliyor.

Nasıl Bozulur ?

Sadece Ayırma büyüsü yapan hocalar tarafından bozulabilir. Bozma işlemi oldukça meşakkatlidir. ilk olarak büyüyü bozacak medyum bakım yapar ve büyünün kim tarafından yapıldığını tespit eder. Daha sonrasında bu büyünün hangi yöntemle yapıldığı araştırılır. Sonrasında ise bozmak için hangi işlemler olacağını söyler kişiye görevler verir uzun bir süre bozulma işlemi gerçekleştikten sonra büyünün etkilerini tamamen silmek ve terse çevirmek için geri getirme için işlem yapılır.Ayırma büyüsü bozma işlemi tecrübe sahibi olan ayırma büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde istenilen amaca ulaşılamaz. Sabırlı olmak bu işte kilit noktalardan birisidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

36 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 2. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 3. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

 4. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

 5. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

 6. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 7. Karımla aramda bi soğukluk vardı boşanma evresine gelmiştik karşılıklı sakin bi konuşma bile yapamıyorduk internnette İsmail Aktaşa denk geldim biraz araştırdım güzel yorumlar vardı İsmail hocamla iletişime geçtim sağolsun çok ilgilendi içimi rahatlattı daha sonra işleme başladık işlemler kısa sürede işe yaradı etkisini gördük eşimle eski halimize döndük hocamızdan Allah razı olsun sayesinde o kötü günleri arkamızda bıraktık.

 8. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

 9. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

 10. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 11. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 12. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

 13. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 14. hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim

 15. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

 16. Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum İsmail hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

 17. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

 18. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 19. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

 20. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 21. Eşimin kumarla ilgili sorunları vardı. Varımızı yoğumuzu yemişti. Hocam sağ olsun bizi bu kumar illetinden kurtardı.

 22. Eşimi bana geri getirdiniz ya hocam. Bana cennetleri verdiniz. İnşallah cennetlerde sizin olur.

 23. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 24. Sevdiğimin sevgisini siz olmasanız kazanamazdım hocam. Allah sizden bir değil bin kez razı olsun.

 25. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

 26. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.