Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk büyüsü yapımı hususunda aklınıza takılan bir çok soru işaretini gidermiş bulunmaktayım. Diğer sorularınız için yorum yapabilirsiniz.


Aşk büyüsü yapımı eski kadim topluluklardan bu yana en çok başvurulan büyü olması sebebiyle oldukça farklılaşmış ve derinleşmiş bir büyü ilmidir. Özellikle internetin yaygınlaşmasıyla çok sayıda yalan bilgiyle kirletilmiş bir ilimdir. Bu ilmin gerçeğine ulaşmak her insana nasip olmaz ve kötü amaçla kullanılabilme ihtimali göz önünde bulundurulursa nasip olmamalıdır.

Aşk Büyüsü Yapımı
Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk büyüsü yapacak kişi mutlaka gerekli vefk bilgisine sahip, bade sahibi ve önemli bir hocadan el alarak bu ilmi öğrenmiş olmalıdır. Çünkü büyü ilmi diğer ilimler gibi kitaplardan okuyarak, birilerinden duyularak yerine getirilebilecek bir ilim değildir. Aşk büyüsü yapımı konusununda diğer her büyü gibi yapana, yaptırana ve yapılana etkileri vardır. Bu etkilerin en zararsız hale gelmesi için mutlaka bilen birisi tarafından yapılmalıdır.Aşk büyüsünü yapan medyum hocanın geçmişi ve mümkünse yaptığı işler iyi bilinmelidir. Büyü ilmine vakıf olduğunu söyleyen herkes her zaman doğruyu maalesef söylemiyor günümüzde.

Aşk Büyüsü Yapacak Kişinin Özellikleri

Aşk büyüsü yapan medyum büyü yaptıran kişinin hem istekliliğini anlamak hem ulaşması zor malzemelere ulaşmak için hem de ayırdığı vakit ve bilgisi için karşılığında maddi bir şey istemek zorundadır. Bu çok eski kadim toplumlarda da böyleydi. Bazı büyüler karşılığı tavuk, değerli taş, çuval pirinç gibi şeyler verilirdi. Günümüzde bunu insanların hayalleriyle, duygularıyla oynamak için kullanan şarlatanlar maalesef mevcuttur. Bu gibi insanlara çok dikkat edilerek aşk büyüsü yapacak medyum bulunmalıdır.

Aşk Büyüsü Yapımı Günah mı ?

Sadece aşk büyüsü için değil tüm büyüler için en çok sorulan soru budur. Eğer yapılış amacı kötü değilse ve kötücüllerle işbirliği içermezse caiz olduğu bilinmektedir. Öyle ki Osmanlı zamanında padişahların dahi başvurduğu bir işlemdir büyü.Aşk büyüsü de sevenleri kavuşturmak, dinimizce farz sayılan evliliğe hizmet etmek gibi kutsal amaçlarla yapılmaktadır. Bu nedenle caiz ve zararsız bir işlemdir. Fakat pek tabii özellikle dikkat edilmesi gereken husus kötücüllerden zarar görmemektir.

Aşk Büyüsü Musallata Sebep Olabilir mi ?

Musallat vakalarıyla da benim gibi medyumlar oldukça sık karşılaşmaktayız. Bu gibi durumların oluşması aslında sanıldığı kadar kolay olmamakla birlikte bilgisizce yapılan büyülerde maalesef karşılaştığımız bir durumdur.Aşk büyüsünde aşk büyüsü yapan hocalar veya yapılan kişiye musallat olunması durumu genelde bu kişilerin itikakında bozukluk olmasından kaynaklanır. Çünkü itikakı eksik olan kişilere yardım amaçlı gönderilen cinlerle alemler arası bir kapı da açılır. Bu kapıdan kötücüllerin o kişiye ulaşması kolaylaşır.

u tarz durumlarla karşılaşılmaması için bilen bir medyuma uygulama yaptırılmalı ve medyum eğer gerek görüp o kişiye bazı ödevler verirse mutlaka bunlara uyulmalıdır. Ödevlere uyulduğu halde musallat gibi bir durumdan şüphe ediliyorsa da hemen uzman ve güvenilir aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşülmelidir.

Aşk Büyüsü Duası
Aşk Büyüsü Duası

Aşk Büyüsü Yapanlar

Aşk büyüsü, insanların medyumlara yüzyıllardır en çok başvurma sebebidir. Öyle ki en çok çeşidi olan ve nesillerdir bizlere aktarılan kadim büyü kitaplarında en çok yer kaplayan büyü konusu aşktır. Bunun sebebi de aşkın tek bir insana bağlı olmayan derinlikli bir duygu durumu olmasıdır. Ve insanın var oluşunun temeli olan aile kavramının da temelinde aşk duygusunun yatmasıdır.

Bu nedenle insanların hayatında aşk bu denli büyük bir yer kaplamaktadır.Fakat bu kadar önemli bir konuda büyü yapmak içinde gerekli geçerliliğe sahip olunmalıdır. Aşk büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmayan yada hiçbir temele oturmayan adına büyü denen uygulamalarla hiç bir yere varılamaz. Hatta istenilen sonuçların tam tersi olabileceği gibi tasalluta dahi sebep olunabilmektedir.

Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocaların Özellikleri

Aşk büyüsü uygulamalarını yapabilmek için yapılacak büyünün türü çok önemlidir. Öyle ki ak büyü dediğimiz daha iyi amaçlarla yapılan ve temiz araçlarla yapılan ve iyicil cinlerden yardım alınarak yapılan büyüler mevcuttur. Fakat sanki bu tarz büyüleri yapmanın hiçbir sıkıntısı olamazmış gibi yansıtılmakta ve pek çok gencimiz kulaktan dolma bilgilerle bu tip büyüleri yapmayı deneyerek kendi hayatlarını büyük sıkıntılara sokmuştur.Fakat kırmızı ve kara büyü olarak da aşk büyüleri vardır. Ve bu tür büyüler direk kişinin bilincine müdahale içerdiği için oldukça dikkatli yapılmalıdır. Öyle ki yanlış yapılması sonucu aşık edilecek kişinin akli dengesini tehlikeye atabilir, beden bütünlüğüne zarar verebilirsiniz. Bu sebeple ısrarla siz denemeyin ve mutlaka işinde uzman aşk büyüsü yapan hocalar ile çalışın diyoruz.

Aşk Büyüsü Yapanlar Ve Beden Ötesilikleri

Öncelikle bir aşk büyüsü yapanlar arasında olmak ve uygulamanın kesin sonuç verebilmesi için bedensiz varlıklardan yani cinlerden yardım almak gerekmektedir. Ve bildiğimiz dünyanın dışından olan bu varlıkların yardımına başvurmak her beşer için uygun bir yol değildir. Çünkü tıpkı biz insanlar gibi onlarında nefsi ve sınavı vardır kısacası; bazıları iyilik için bizlere yardım ederken bazıları eğlenmek için ve kötülük için bizlerle iletişime geçer. Bu nedenle onlardan nasıl ve hangi noktalarda yardım alması gerektiğini aşk büyüsü yapan hocalar tarafından yapılması oldukça elzem bir meseledir.

Uygulamalar sırasında yapılacak tılsım ve dualar herkeste (tam uygulasa dahi) geçerli olmayacaktır. Çünkü halk arasında el verme ya da bade alma olarak bilinen bir yolla benim gibi insanlara bu yetenek diğer insanlara yardım edebilmemiz için yüzyıllardır verilmektedir. Bir nevi aşk büyüsü yapan medyum olmak bedensiz varlıklar ve maddi varlıklar arasında köprü kurmak onların birbirlerine yardım edebilmelerini sağlamak için vardır. Bu nedenle bu tarz konular bilen birine bırakılmalıdır.

Aşk Büyüsü Yapılışı
Aşk Büyüsü Yapılışı

Kırmızı Mum ile Aşık Etmek

Aşık etme büyüsü yapan medyumlar ilk olarak kendisi için bir yol belirlemelidir. Mesela mumun ne kokusunda olacağı, ipinin neden yapılacağı, ipin ne renk olacağı, mumun ne renk olacağı gibi şeyleri belirler. Sonrasında bu mumun içeriğindeki yağ için hangi hayvan kullanılacağını, bu hayvanın hangi organı ile ne yapılacağını belirler. Duruma göre büyünün yapılacağı kişilerin ismi muma yazılır duruma göre anne ismi yazılır bazı durumlarda farklı bilgiler yazılır. Bu şekilde büyü için bir yol haritası çizilir.

Bundan sonrasında ise okumalar ve çevirmeler başlar. Büyüyü yapan kişi kimi zaman mumu yakarak bu okumaları yapar kimi zaman her duayı okuyuşunda mumu bıçakla keser kimi zaman okumalar günler sürdüğü için bitmiş mumdan yeniden mum yapar. Bunlar aşık etme büyüsü yapan medyumlar tarafından belirlenen ve değişiklik gösteren etmenlerdir.

Kırk Bir Dikiş Büyüsü ile Aşık Etmek

Bu da gene aşık etme büyüsü yapan hocalar tarafından belirlenen çerçevelerde değişikliğe uğramaktadır. Ben sizlere rastgele bir versiyonunun yapılışını kabaca anlatmaya çalışacağım. ilk olarak bir pamuk ipliği bulmanız gerekmektedir. 45 Santim uzunluğunda olması yeterlidir. ipliğine bir düğüm yaptıktan sonra çok sıkmadan dudağa yakınlaştırmanız ve bir Fatiha suresi okumanız gerekmektedir Daha sonra 11 defa art arda sevdiğiniz bireyin adını mırıldanarak “O ismin kalbini kendime bağladım” sözünü demelisiniz.

Bilinçsiz ve kusursuz yapmanız durumunda net netice verme olasılığı gerektiğince yüksek bir büyü çeşididir.Bu büyüler evde yapılan kolay büyüler sınıfında gibi gözükebilir fakat ne kadar kolay gözükse de mutlaka uzman bir medyumdan yardım istemek gerekir. Büyüler ilim gerektiren konulardır. Kesinlikle basit değildir. Başından sonuna kadar büyük tecrübe gerektiren uygulamalardır. Evde yapılan kolay büyüler olarak aratma yaptığınızda karşınıza birçok büyü çeşidi çıkabilir fakat asla kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

19 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

 2. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 3. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 4. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 5. Yaşı küçük bir insan olarak kendimi çok yaşlı hissediyordum. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Ailem bana çok çektiriyordu. Hocamla konuştuğumda aileme ve bana büyü yapıldığını onlatın büyü etkisinde olduğunu bende musallat olduğunu ondan bu şekilde davrandıklarını söyledi. Sonrasında çözümü için çalışmaya başladık. Şükür bütün sıkıntılardan kurtulduk. Hepsi de hocam sayesinde oldu. O olmasa kim bilir ben ve ailem ne halde olurduk.

 6. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

 7. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 8. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 9. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 10. Hocam merhaba 6 yıllık ilişkim var ama sevgilim evliliğe yaklaşmıyor istiyor ama bişey engel oluyor sanki baktırabilir miyiz ? nasıl bi işlem yapabiliriz konuyla ilgili şimdidedn teşekkürler hocam.

 11. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.

 12. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

 13. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 14. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 15. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

 16. Sevdiğimin sevgisini siz olmasanız kazanamazdım hocam. Allah sizden bir değil bin kez razı olsun.

 17. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.