Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Gönül ilişkileri konusunda sıkıntı yaşayan kişi evde aşk büyüsü nasıl yapılır aramaya başlar. Çünkü bilir ki kendisi cüzi iradesiyle bir şeye etki edemez.


Ömrü boyunca sınanan ve sınava tutulan insanoğlunun sınavı ve bu sınava verdiği tepki daima değişmiştir. Kimisinin sınavı sevdikleridir, kimisinin varlığı ile sınanır kimisi yokluğuyla, kimisi yaşayanlarla sınanır kimisi ölümlerle ama herkes bir şekilde sınanır. Kimi zamansa insanlar gönülleri ile sınanırlar. Gönül ilişkileri ile sınanan insanlar birçok farklı şey denerler. Ama dinine bağlı olanların seçeceği yol aşk büyüsüdür. Çünkü sıkıntının Allahtan geldiğini bilen kişi gene çözümün Allahtan geldiğini bilir. Derdi olanlar evde aşk büyüsü nasıl yapılır diye aramaktadır.

İster kadın, ister erkek olsun, herkes sevgiye ihtiyaç duyar. Kadınlar daha çok kendilerine kol kanat olacak bir erkek isterken, erkekler ise hayatını düzenleyen, süsleyen, güvenilir, huzur veren ve bakımlı bir eş hayal etmektedir. Büyük umutlarla kurulan evlilikler zamanla yıkılmanın eşiğine kadar gelebilir. Eşler arasındaki aşkın yerini ise başka kötü duygular alabilir ve aldatma, ilgisiz davranma gibi durumlar ortaya çıkabilir. işte aşık etme büyüsü yapan medyumlar da tam bu noktada hayatınıza giriyor. İlişkilerinde sorun yaşayan kişiler bu büyü yardımıyla bulundukları durumdan kurtulabilir ve eski mutlu günlerine geri dönebilirler.

Yapılan bakım sonucu medyumlar kişilere uygun aşık etme büyüsünü tespit edip ona uygun şekilde hareket ederler. Çok sevdiğiniz o insanın size yürekten bağlanmasını, siz ne hissediyor iseniz onun da aynı duygular içinde olmasını istiyor olabilirsiniz. Bu durumda sizin için bir medyuma başvurmak ve bu büyüyü yaptırmak en doğru seçim olacaktır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Nedir ?

Bu sorumuza cevap vermeden önce aşk nedir ona bakmak gerek. Aşk nedir diye sorduğumuz vakit hepimizin cevabı farklıdır. “Dünyanın en güçlü duygusu”, “Vücutta oluşan bir çeşit kimyasal tepkime” gibi. Bunların hepsi de doğrudur. Aşk en güçlü duygulardan birisidir. Bazen başka güçlü bir duygu bu duyguyu ateşler ve aşk o şekilde ortaya çıkar, bazense sadece göz göze gelmek bu ateşi başlatır. Ayrıca diğeri de doğrudur yani aşk bir çeşit kimyasal tepkimedir. Bu kimyasal tepkime sonucu aşık oluruz insanlara veya insanlar bize aşık olur. Bu tepkime bazen bizde gerçekleşirken karşı tarafta gerçekleşmez buda aşkımızın karşılıksız ve havada kalmasına neden olur. Aşk büyüsü yapan hocalar da devreye işte tam burada girerler.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Gönül ilişkileri konusunda sıkıntı yaşayan kişi aşk büyüsü nasıl yapılır aramaya başlar. Çünkü bilir ki kendisi cüzi iradesiyle bir şeye etki edemez ve değiştiremez. O da mecburen büyü ile kendi isteğini yerine getirir. Ancak özellikle son zamanlarda yaşanan dolandırıcı medyumlar nedeniyle kim kime güveneceğini bilemez hale geldi. Kendisine medyumum diyen ortaya atlayan ve konu hakkında hiçbir fikri olmayan kişiler sizlerin açıklarından yararlanarak sizleri kendi ağlarına düşürmektedirler. insanoğlunun sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yemesi gibi bir alışkanlığı vardır işte tamda bu sebepten ötürü bir kere dolandırıldıktan sonra insanların medyumlara karşı inancı kalmamaktadır.

Bu makaleyi asıl yazış sebebim de aslında tamamen bu. Siz değerli kardeşlerimin aşk büyüsü nasıl yapılır arayışına son vermek ve elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak.

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Yaptıkları büyüler sayesinde kişilerin aşk hayatı bir düzene girer normalde kendi çabalarıyla insanlara düşündüremeyeceği şeyi bu büyü sayesinde düşündürür. Sadece aşık etmek için değil gönül ilişkileri ile ilgili olan her konuda bu büyü kullanılabilir. Ancak bu büyüyü kullanmak isteyen kişiler medyumlara güvenemez ve kendilerince nasıl yapıldığını araştırırlar. Bu kesinlikle yanlış bir davranıştır. İnternet üzerinde birçok tarif ve anlatım bulunmaktadır, Evet ancak bu kaynaklarda yer alan bilgiler yalan ve yanlış bilgilerle doludur. Üstelik bu işlemler sadece tek bir şekilde yapılabilen işlemler değillerdir. İçeriği kişiden kişiye göre irili ufaklı farklılıklarla doludur.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır – Büyü Yapımı

Büyü yapımı hassas bir konu olduğu için yapılabilecek ufacık bir hata bile büyük sıkıntılara sebebiyet verecektir. Bu yüzden aşk büyüsü nasıl yapılır diye arama yapınca dikkali olmanız gerekmtektedir. Ayrıca bu büyünün yapımı için ilim ve bilgi sahibi olmak en az birkaç kez bu büyüyü yapmış olmak gerek. Yoksa kişinin yaptıkları bir işe yaramaz. Tam tersine kendisine ve çevresindekilere sıkıntılar oluşturur. Burada kişiye sadece bir seçenek kalır o da aşk büyüsü yapan medyumlara güvenmek. Ancak ortam bu şekildeyken kimi seçmek gerek insanlar doğal olarak bilemiyorlar. Bu konuda kimlere güvenebilirsiniz hızlıca sayacak olursak sertifikası olan medyumlar, para iadesi yapan medyumlar diyebiliriz.

Bunların yanı sıra internette birçok farklı sitede yer alan medyum yorumlarına aldırış etmemek gerek. Çünkü çamur at izi kalsın düşüncesiyle dolandırıcı medyumlar gerçek medyumlara çamur atmakta haklarında kötü şeyler söylemektedirler ki kendi pazar payları artsın. Bu sebeple o tür sayfalara tamah etmemenizi tavsiye ederim.

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır konusuna bugün değinip bilgi vermeye çalışacağım. Konu evde aşk büyüsü yapımı ile ilgili olacak ancak bu konuya değinmeden önce aşk büyüsü nedir kısaca anlatarak siz değerli din kardeşlerime bilgi vermek istiyorum.

Evde Aşk Büyüsü
Evde Aşk Büyüsü

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapan hocalar kişilerin gönül ilişkilerini düzene sokmaya dair her türlü şeyi yapabilmektedir. (Aşık etmek, bağlamak, soğutmak, ayrılmak gibi birçok örnek verebiliriz) Aşk büyüsü de bu sebepler için kullanılan bir büyü çeşididir. İsmi aşk büyüsü olsa dahi aşk dışında gönül ilişkilerini düzenlemeye dair birçok konuya değinmekte ve sıkıntı yaşayan birçok insana yol gösterici olarak gönül ilişkileri konusunda yardımcı olabilmektedir. Ancak yapımı oldukça zor, sıkıntılı ve üst düzey ilim gerektiren bir işlem olduğundan sıradan her insan yapamaz . Tamda bu sebepten ötürü aşk büyüsü evde yapımı gibi aramalara girişmek akıl karı değildir bunun yerine güveneceğiniz bir medyuma başvurmak daha kolay ve garantili olacaktır.

Zaten makalemizin ilerleyen kısımlarında bu konuya değineceğim. Ancak asıl mevzuya girmeden önce birkaç noktayı daha anlaşılır kılmak için açıklama yapmam gerektiğini düşünüyorum. İnsanlar olarak ömrümüzün her anının bize bir imtihan olduğunu ve sınandığımızı unutmamamız gerek. Bazen gönül ilişkileri ile imtihan edilen insanlar bu duruma farklı şekilde cevaplar verirler. Aşk büyüsü yaptırmakta bu duruma verilen bir tepkidir. Ancak aşk büyüsüne başvuran kişiler internette bulacağı medyumların kendisini dolandırıp dolandırmayacağına güvenemez çünkü ortalık şu an sahtekâr ve dolandırıcı medyumlarla dolu ve bu durumda sizlere de hak veriyorum.

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Araması Yapan Kişilerin Dikkatine

Böyle bir arayışa girdiyseniz bilmeniz gereken bir şey var ki o da girdiğiniz kaynaklarda yer alan bilgilerin %70’inin yanlış olduğu geri kalan %25’lik kısımda yer alan bilginin eksik olduğudur. Geri kalan %5 işe muallakta kalınması gereken şeylerle doludur yani kendisi bu işlemi yapmak isteyenlerin işlemi bulması oldukça zordur. Daha ona varmadan zaten belirtmek gerek ki kişiden kişiye göre büyünün yapılış şekli farklılık gösterir.

Çünkü kişilerin bir kişi ile bir kişi arasında dağlar kadar fark bulunmakta. Bir kişi diğerinin kopyası gibi olmadığı için her işlem bir diğerine yapılandan daha farklı yapılmaktadır. Yani kişiden kişiye büyünün içeriği değişir. Büyü yapmak için büyük bir bilgi birikimi gerekmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşmek şarttır. (Bir büyüyü düzgün ve olması gerektiği gibi yapabilmek için o büyüyü birkaç farklı kişi üzerinden birkaç kez yapmış olmanız gerekir).

Aşk Büyüsü Yapma Konusunda Kime Güvenilmeli ?

Sizlerin güvenini gerçekten hak eden aşk büyüsü yapan medyumlar yaptıkları işlem tutmadığında para iadesi yapan medyumlar olacaktır. Çünkü işlemine güvenmiyor olsa veya sizlerden para koparmak niyetinde olsalar böyle bir şey demezler. Bir diğer tüyom ise ruhsatlı ve vergi levhalı medyumlara güvenmeniz yönünde olacak. Dikkat etmeniz gereken diğer husus ise farklı internet sitelerinde yer alan internet yorumlarıdır.

Bu yorumların birçoğunda gerçeklik payı yoktur. Çünkü kendini medyum olarak tanıtan sahtekârlar kendi Pazar paylarını arttırmak için her türlü pisliği yapmakta ve iyisi kötüsü demeden herkese çamur atmakta herkesi kötülemektedirler. Kendi açtıkları medyum tavsiye siteleri ile aşk büyüsü yapan medyumlar içerisinde gerçek sahte demeden hepsini kötüleyip kendilerini yüceltmektedirler. Bu yüzden internet yorumlarına aldırış etmemeniz, inanacağınız sitelerinde gerçekten güvenilir olması sizin için en doğrusu olacaktır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nasıl Yapılır
Aşk Büyüsü Çeşitleri Nasıl Yapılır

Mum ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşık etme büyüsü yapan medyumların yaptığı değişikliklere göre büyüler farklılık gösterse de temelinde dayandığı birkaç şey vardır o da inanç. Kişi büyüyü yapana, büyüye yeterince inanırsa istedikleri mutlaka yerine gelecektir. Hangi büyünün yapılacağı, büyünün nasıl yapılacağı gibi etmenler kişilere göre farklılık göstermektedir. Ben rastgele bir örneği sizlerle paylaşacağım. Ama tekrar ediyorum bu işlemleri yaparsanız sizin için tutar diyemem. Çünkü her insan için büyüler farklılık göstermektedir. Bir mum üzerine aşık olması istenen kişi ve onun annesinin isimleri Arapça olarak yazılır. Daha sonra Esmalar ve bazı dualar okunur.

Belirlenen gün ve gece saatlerinde mum yakılıp, bazı okumalar, çevirmeler yapılır ve dilek tutulur. Geriye kalan erimiş parçalar ya toprağa gömülür, ya suya veya ateşe atılır, ya da el değmeyen ve ayak basmayan bir yerde saklanır. Kimi durumlarda işlem birkaç gün sürdüğü için mum yeniden ve yeniden yapılır.

Düğüm Atarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Düğüm atarak aşık etme büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap verecek olursak, öncelikle aşık etme büyüsü yapan hocayla görüşmek şarttır. Kendi başınıza bu büyüyü kalkışmamanızı tavsiye ederim. illa kendim yapacağım derseniz size gene rastgele bir yapılış tarifi vereyim ki aklınızda fikir oluşsun. Sizin yapacağınız ve sizin için tutacak işlemde illa ki farklılıklar olacaktır bunu unutmayın ve birebir verdiğim tarifleri uygulamayan. Mutlaka bir medyum ile konuşun. 40 cm uzunluğunda pamuk bir iplik gerekmektedir.

Bu ipe çok sıkmadan bir düğüm atarak dudağa yaklaştırmak ve Fatiha süresini okumak gerekir. Ardından sırası ile bir Ayet El Kursi, üç ihlas, ipe okunur. Daha sonra 11 defa büyü yapılan kişinin ismiyle birlikte ard arda isim, kalbini kendime bağladım denilmelidir. Sözleri bilinçli ve eksiksiz yapmak gerekir. Şunu unutmayın ki herkesin iradesi farklıdır ve herkese her işlem tutmayabilir.

Belirtileri Ve Sonuçları

Aşık etme büyüleri yapan medyumlar tarafından yapıldığında çok çabuk etki etmektedir. Ancak imanlı ve sabırlı olmak şarttır. Yapılan işlem aceleye getirilmemeli sabırla beklenmelidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

35 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 2. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

 3. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 4. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 5. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 6. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

 7. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 8. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 9. 21 gün 21 gün sabır edeceğim bakalım. Size inancım sonsuz hocam ben bu sefer olacağına inanıyorum.

 10. Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum İsmail hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

 11. Medyum İsmail Aktaş mükemmel bi hoca evden giden eşimi 30 günde geri döndürdü şimdi aramız çok iyi eşimle kavgalarımız da bitti çok huzurluyuz Allah razı olsun İsmail hocam. Kazandığın her kuruş helal olsun.

 12. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 13. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.

 14. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 15. Merhabalar büyü işlerinden hiç anlamayan bilmeyen biriyim ilk kez bi büyü yaptırdım İsmail hocam bağlama büyüsü yaptı gerçekten çok etkili oldu sağolun hocam.

 16. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 17. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.

 18. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 19. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 20. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 21. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

 22. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 23. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 24. Eşimin kumarla ilgili sorunları vardı. Varımızı yoğumuzu yemişti. Hocam sağ olsun bizi bu kumar illetinden kurtardı.

 25. Selamun aleyküm arkadaşlar yuvam yıkılmak üzereydi İsmail Aktaş hocamdan Allah razı olsun çok yardımcı oldu her dediğini adım adım yaptım işlemleri etki gösterdi çok bilgili bi hoca herkese öneririm.

 26. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.