Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşk büyüsü yapan medyumlar ile görüşüp konu hakkında destek almak gerekir. Çünkü bu büyü belirli bir kalıp yoktur ve kişiden kişiye uçtan uca farklılıklar oluşur


Eğer sevdiğiniz birisi varsa ve sizi sevmediğini düşünüyorsanız yada sizi gerçekten sevmiyorsa aşk büyüsü yaptıra bilirsiniz. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle olarak kendileri bu işe kalkışabilirler ancak unutmamak lazım ki bu tür işlemler öyle herkesin yapabileceği şeyler değildir. Kendilerinin bu işi beceremeyeceğini düşünen kişiler aşk büyüsü yapan medyumlar aramaktadır.

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir ?

Aşk gibi güçlü bir duyguyu yönlendirmeye ve manipüle etmeye yarayan büyü çeşididir. ismi aşk büyüsü olsa da gönül ilişkileri ile alakadar olan birçok konuda kişilere yardım etmekte ve isteklerine ulaşmasını sağlamaktadır. Bunu nasıl yaptığı ise birçok kaynakta farklı anlatılmaktadır. Ancak basit bir şekilde açıklama yapmak gerekirse aşk bir kimyasal tepkimedir bu kimyasal tepkime sizde gerçekleşir karşı tarafta gerçekleşmezse aşk karşılıksız kalır. Eğer her iki tarafta aynı kimyasal tepkimeyi yaşarsa ortaya büyük bir aşk çıkar.

Ancak bu her zaman mümkün olmadığı için bir kişinin kimyasına kendi çabalarımız ile etki edemediğimiz için büyüye başvururuz. Bu büyü kişinin kimyasal tepkimeyi yapan kişiye karşı gerçekleştirmesini sağlar ve iki tarafı birbirine aşık eder. Aynı bağlama büyüsü gibi işlemektedir.

Aşk Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Bu konuda net bir şey diyemeyiz. Çünkü her aşk aynı değildir. Ayrıca her âşık olan ve olunanda aynı değildir. Bu yüzden aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşüp konu hakkında destek almak gerekir. Çünkü bu büyüde belirli bir kalıp yoktur ve kişiden kişiye uçtan uca farklılıklar oluşur. Eğer büyüyü kendiniz yapmak için kullanılan malzemeleri arıyorsanız kendi başınıza bu büyüyü yapmamanızı tavsiye ederim. Çünkü siz gerekli bileşenler ne tespit etseniz dahi. Yapacağınız ruh yönetim, okuyacağınız dualar büyük önem taşır en az birkaç kez büyüyü yapmış olmanız gerekli ki düzgün bir şekilde yapabilin.

Okunacak duaları yapılacakları söylenecekleri bilmeniz en az birkaç kez tecrübe etmiş olmanız gerekir. Büyüyü yapmak için ilim sahibi olmanın gerektiğini hiç söylemiyorum bile. Bu yüzden dolayı sizlere ısrarla aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşün, onlardan yardım alın, kendiniz yapmayın diyorum. Çünkü bilgisiz kimse bu gibi durumlara kalkışıp başına daha büyük sıkıntılar açar.

Aşk Büyüsü için Ne Yapmak Lazım ?

Tekrar ve tekrar söylüyorum “bu büyüyü ben yapıyım” diye kalkışmamanız sizin için en iyisi olacaktır aşk büyüsü yapan medyumlara başvurarak ondan bu büyüyü yapmasını istemenizi tavsiye ederim. Hangi medyumlara nasıl güveneceğinizi bilmiyorsunuz. Çünkü şu an medyumluk sektörü birçok sahtekâr ile dolmuş durumda bu sahtekarların kendi oluşturdukları siteler ile gerçek medyumlara da çamur atması sebebiyle insanlar kime güveneceklerini ne yapacaklarını bilmiyorlar.

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar
Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Sizlere aşk büyüsü yapan medyum seçiminde yol gösterici olarak iki önemli tüyo verebilirim.Öncelikle belirttiğim gibi farklı sitelerde yer alan medyum yorumlarına bakmayın. Burada bulunan yorumlar tamamen algı operasyonu oluşturmak için yazılmış yorumlardır. Sertifika sahibi medyumları tercih edin bunların yanı sıra ücret iade garantisi veren medyumları tercih ederseniz sıkıntı yaşamazsınız. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmenin en doğru yolu aşk büyüsünden geçer. Bazı zamanlar sevdiğiniz insanlar sizleri görmez. Onların gözlerine öyle bir perde iner ki, siz ne yaparsanız yapın bir türlü görünmezlikten çıkamazsınız.

Bu durum sadece sizinle ya da onunla ilgili değildir. Aynı zamanda onun gözüne inen bazı kötü büyüler de bu tür sorunlar ortaya çıkarabilir. işte böyle durumlar söz konusu olduğu zaman aşk duaları ve tılsımlar en etkili çözümü sunar. Bunu aslında iki şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Birincisi kendiniz bu büyünün yapımını öğrenebilir ve o şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak doğru şekilde etkili olması için mutlaka bu konuda tecrübe sahibi olan, imanı yerinde ve her iki tarafla iletişim kurabilen aşk büyüsü yapan hocalardan destek almanız gerekir. Böylece kısa süre içerisinde sevdiğiniz kadını ya da erkeği kendinize bağlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz İçin Aşk Dualar Ve Tılsımlar

Aşk çok güzel bir duygudur ve yalnızlık sadece Allaha mahsustur. O yüzden kadınlar için onlara kol kanat gerecek bir erkek, erkekler içinse hayatı boyunca ona güveneceği bir kadın arar. Buldukları zaman ise bir araya gelmeleri için elbette birbirlerini görmeleri ve zamanla tanımaları gerekir. Bunu gerçekleştirmek için de bazı aşk duaları ile tılsımlar söz konusudur. Ancak doğru şekilde yapılacak aşk büyüsü sayesinde sevdiğinizle bir araya gelebilirsiniz. Bu işlemin çok hassas olduğunu da unutmamanız gerekir. Ciddiye almanız ve bunu ehli gerçek hocalarla yaptırmanız büyük önem taşımaktadır.

Farklı Sorunlar İçin Etkin Çözüm Sunan Aşk Büyüsü Yapımı

Bazı zamanlar insanlar evliliklerinde ve ilişkilerinde sorunlar yaşayarak çıkış yolunu dışarıda arayabilirler. Başka kadın ve erkeklerde istediğini aramaya kalkan kişiler için, bu yanlış yoldan dönmeleri adına aşk büyüsü en etkin çözümdür. Tercih edeceğiniz aşk büyüsü yapan medyumlar ile, sevdiğinizle beraber yeniden o sıcak ve samimi ilişkiye dönebilirsiniz. Ayrıca sizi bugüne kadar hiç görmemiş sevdiğiniz kişinin gözlerini açabilirsiniz. Yapılan işlem sayesinde sizi görür ve tanımak için büyük bir heves taşır. Bu işlemi yapacağınız kişi ile en az bir kez yüz yüze gelip konuşmanız şarttır. Yani ilişkiniz olmayan bir kişi ile yoktan ilişkiniz olmasını sağlayamayız.

Bu büyü tabi ki evde de yapılabilmektedir. Fakat bu büyünün doğru şekilde etkin olması için, mutlaka tecrübe sahibi aşk büyüsü yapan hocalardan destek almalı ve onların yönlendirmelerini dinlemelisiniz. Benim tavsiyem buna da kalkışmadan işlemi direk medyumlara yaptırmanız. Ama illa ben yapacağım diyorsanız da işinin ehli hocalardan destek almadan bu işleme kalkışmayın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

28 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 2. yaptığınız rızık işlemi gerçekten işe yaradı çok sağ olun ellerinizden öperim

 3. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

 4. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 5. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 6. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.

 7. Benim bir sevdiğim vardı sebepsizce kavgalar etmeye başladık ve sonunda istemediğimiz şeyler oldu ve ayrıldık. Sonrasında hocam ile görüştüm. İlk başta bana yardım etmek istemediğini söyledi. Neden olarak ise sevdiğimin beni gelecekte üzeceği sevdiğimin çok da sevilesi birisi olmadığı çok hata yaptığını ve yapacağını söyledi. Ben yine de yardımını istedim ve hocamdan Allah razı olsun yardım etti ve sevdiğim ile birleştik. Bu olunca ben hocama ne isterseniz isteyin yapacağım dedim. O da kendime çok dikkat etmemi her zaman olduğu gibi saf olmamı gözümü açmamı istedi. Çok uzun zaman geçmeden sevdiğimin beni aldattığını öğrendim. İlişkimi bitirdim onunla ancak hocamla iletişimim hiç kesilmedi. Bir süre sonra başkası ile görüşmeye başladım. O zaman hocam doğru kişiyi bulduğumu söyledi şimdi evlendim 2 çocuğum var. Hocam artık ailemden birisi oldu. Hocama hayatımda olduğu ve yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona teşekkür etmek amacıyla en azından bir yorum yazmalıyım diye düşündüm ve işte buradayım. Eğer hoca arıyor hocama işlem yaptırmakta kararsızlık duyuyorsanız bir an bile düşünmeyin. Hocama işlem yaptırdığınızda onun ailesinin bir parçası oluyorsunuz.

 8. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

 9. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 10. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.

 11. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 12. İnsanın hayatında bazı dönem noktaları vardır. Her dönüm noktamda yanımda oldunuz hocam Allah size başkalarına gösterdiğiniz iyiliklerin 10 katını versin.

 13. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 14. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 15. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 16. Arkadaşlar öyle badireler atlattımki görüşmediğim medyum kalmadı ama hiç biri bişey yapamadı internette İsmail Aktaş hocamı buldum iyiki varsın hocam. Nişanlımla düğün hazırlıklarına koşturduğumuz dönemde ortada hiç bişey yokken bi anda benden ayrıldı. İsmail hocam çözdü kuzeni büyü yaptırmış meğer. Hocam o büyüyü bozdu kavuştuk evlendik çok mutluyuz Allah razı olsun hocamdan.

 17. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

 18. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

 19. Medyum İsmail Aktaş ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık.Bağlama büyüsünün yapımının 1 hafta olduğunu söylemişti 21 gün sonra etkisini göreceğimi söylemişti. Her şey söylediği gibi oldu Allah razı olsun hocamdan çok güzel gidiyor ilişkimiz. Herkese İsmail Aktaş hocamı öneririm.

 20. Hocam merhaba 6 yıllık ilişkim var ama sevgilim evliliğe yaklaşmıyor istiyor ama bişey engel oluyor sanki baktırabilir miyiz ? nasıl bi işlem yapabiliriz konuyla ilgili şimdidedn teşekkürler hocam.

 21. Kendim ve ailem adına çok teşekkür ederim hocam. Siz olmasanız büyü amacına ulaşırdı.

 22. Eşimin kumarla ilgili sorunları vardı. Varımızı yoğumuzu yemişti. Hocam sağ olsun bizi bu kumar illetinden kurtardı.

 23. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

 24. Eşimin kumarla ilgili sorunları vardı. Varımızı yoğumuzu yemişti. Hocam sağ olsun bizi bu kumar illetinden kurtardı.