Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız ve hangi aşk büyüsü çeşitleri olduğunu bilmiyorsanız sizi aydınlatacak bazı cevaplar mevcut.


Aşk büyüsü çeşitleri yapılan büyünün yapılış şekli ve yapılış nedeni gibi pek çok sebeple çeşitlenmiştir. Bir genç kızın kağıda yazdığı ve gül ağacının toprağına gömdüğü dileklerinden tutunda domuz kanı ve mezarlıktan alınma köprücük kemiğiyle yapılan vechlere kadar pek çok uygulamayı aşk büyüsü çeşitleri içine alabiliriz. Fakat adet-i islama göre kişinin özgür iradesini tümüyle kontrol altına alan kara uygulamalar oldukça tehlikeli olabilir. Bu yazımda sizlere tehlikesi olmayan ve bilgili kimselerce yapılırsa tasalluta yol açmayacak aşk büyüsü çeşitleri işlemlerinin nasıl yapıldığından bahsetmek istiyorum.

Aşk Büyüsü Çeşitleri
Aşk Büyüsü Çeşitleri

Adet Kanı ile Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri

Adet kanı büyüsü halk arasında en çok yanlış yorumlanan büyüdür. içeriğinde kan bulunması sebebiyle kara büyü olarak kabul edilen bir uygulamadır. Ve yalnızca adet kanamasının olmasından sonraki ilk gece yatsı namazı sonrası uygulamaya başlanırsa tutabilir. Yapım aşamasında mutlaka adet kanı büyüsü yapan medyum ile görüşülmelidir. Aksi takdirde çok yanlış ve zararlı sonuçlarla karşılaşılabilir.Adet kanının geldiği ilk gece yatsı vakti büyüye başlanmalı ve uygulama imsaktan önce bitirilmeli ve uykuya dalınmalıdır.

Üzerine 2 adet zeytin çekirdeği ve bir adette gül dikeni konulur ve bez iyice sarılır. Daha sonra bu bez parçası gerekli dualar okunarak bir kanalizasyona yada kuyuya atılır. Kuyuda temiz su olduğu için daha makbul olsa da yer altından geçen her türlü su kabuldür. Adet kanı büyüsü takip eden günde hızla etkisini gösterecek bir büyüdür ve yapılırken karar çok iyi verilmelidir çünkü mezara kadar gidebilecek bir büyüdür.

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar büyüsü bir parça deri üzerine yazı yazılması yoluyla yapılan büyülerdir. Oldukça etkili ve meşakkatli büyülerdir. Bir parça tavşan derisi üzerine medyumun vefk sembolleri çizmesi ve bu deri parçasını 3 gece şimşir bir tokmakla dövmesiyle yapılır. Tokmakla deriye uygulanan her darbe aşık edilecek kişinin aşkının kalbine daha derin işlenmesini sağlar. Ve bu uygulamanın en önemli avantajı kişiler hakkında hayırlısı ne ise o kadar deriye vefkin işleyebilmesidir. Deriye ne kadar derin işleyebileceği canbar büyüsü yapan medyum veya aşık olacak kimselerin elinde değildir.

Nohut Büyüsü

 Nohut büyüsü işleminin iki farklı bilinen yapılışı vardır. Ve eskiden Anadolu’da köylerde evlenmek isteyen kızlar tarafından en çok kullanılan ak aşık etme büyüsüdür. ilk yöntem daha kolay olması nedeniyle daha çok tercih edilir. Ama tutması için en önemli koşul kalp temizliğidir.Nohut büyüsü işleminin ilk yöntemi 99 tane nohutun besmele-i şerif eşliğinde ve Allah’ın isimleri söylenerek ipe dizilip bir teşbih haline getirilmesidir. Daha sonra bu tesbih 17 gün boyunca önce selavat-ı şerif çekilip bitirilir ardından aşık edilecek kişinin adı söylenerek çekilir ve kalbe yakın bir yerde taşınır. Bu boyna asmak olabilir, gömleğin göğüs cebinde taşımak olabilir veya iç çamaşırın içine koymak olabilir. işlem tamamlandıktan sonra da tesbih aşık edilecek kişinin hanesine bırakılır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nasıl Yapılır
Aşk Büyüsü Çeşitleri Nasıl Yapılır

Aşk İçin Yapılan Büyüler

Aşk denen duygu insanlık kadar eski ve insanlığın en eski dertlerinden birisidir. Binlerce yıl önce dahi insanların en çok çözmek için çabaladığı problem olmuştur. Çünkü Allah tarafından biz insanlara bazen sınav bazen ödül olarak bahşedilmiş bir duygu olan aşk sınav olarak verildiğinde çok can acıtıcı olabiliyor. Ve biz beşerler her zaman her duyguyu kaldıramayabiliyoruz. Bu sebeple de kişiler aşk büyüsü işlemine başvuruyor.Bazen sevilen kişiden karşılık alınamıyor, bazen yıllar süren evlilikler başka birinin araya girmesiyle bitebiliyor, bazen yıllarca aranan ideal kişi bir türlü bulunamayabiliyor ve bu gibi bazenler uzadıkça uzuyor. insan işinden çıkamaz hale geliyor. Fakat Allah’ü Teala bizlere bu gibi durumlarla başa çıkabilmemiz için bir yol, bir bilgi vermiş.

Bu yazımda da sizlerden aşk için yapılan büyüler ile ilgili en çok gelen soruları toparlayarak cevaplayarak ışık olmaya çalışacağım.Aşk için Yapılan Uygulamalar Günah Mı?  Aşk için yapılan uygulamaların hepsine topyekün günah yada değil demek çok zordur. Çünkü Allah’ü Teala tarafından bizlere verilen bu duygu ve bilgi ile yapılan büyüler çok çeşitlidir. Bazı büyüler için kötücül cinlerden yardım alınır ve bu gibi durumlar kesinlikle haram kabul edilmiştir.Fakat aşk için yapılan büyüler sadece bu kadarıyla kısıtlı değildir. Dualar, muskalar, vefkli işlemler, niyetler, tılsımlar vardır bu konu için yapılan.

Bu nedenle sorunun cevabı aşk büyüsü yapan medyum hocaların , yaptıranın niyeti ve seçtiği yola göre değişmektedir.Aşk için yapılan büyüler de sabır ve tekamül etmek çok önemlidir. Kişi ne kadar acele sonuçlar isterse o kadar karanlık ve günahlarla dolu bir yola girer. Acele ve hemen sonuç alma arzusu insana ham meyve elde ettirir. Acele sonuçlar ancak kara büyülerle mümkündür ve bu tip büyülerin yapında mutlaka bedeller vardır. Bu bedellerin ne olduğunu kesin bir biçimde ancak bir medyum bilebilir ve göze alınıp alınamayacağına o karar vermelidir.

Aşk için Yapılan Büyülerde Hata Yapılırsa Ne Olur?

Aşk büyüleri işlemlerini bu konuda diğer büyülerden ayırmak zordur. Yine her zaman olduğu gibi büyünün çeşidi çok önemli bir kıstas olmakla birlikte yapılan hata büyünün gücüne göre önem taşımaktadır. Öyle ki bazı büyülerde istenilen sonucun tam tersi etkilere sebep olabildiği gibi bazı büyülerde çok daha büyük sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu büyük sonuçların başını ise musallat vak’aları çekmektedir. Yapılan çok büyük hataların can kaybına kadar uzanan sonuçlarının olabildiği nadir de olsa bilinmektedir. Bu gibi sonuçlarla karşılaşmamak adına mutlaka yardım alınan kişi aşk büyüsü yapan medyum olmalıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

28 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 2. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 3. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 4. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 5. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

 6. Ben pilotluk okumuş bir insanım. Bundan yıllar önce bana deselerdi ki böyle böyle bir dert yaşayacaksın bu derdin çözümünü bulamayacak çok çaresiz kalacaksın bir medyum ile çalışacaksın ve öyle çözüme ulaşacaksın. Onlara gülerdim inanmazdım. Ama iyi ki hayat sizi benim karşıma çıkarmış hocam.

 7. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.

 8. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

 9. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.

 10. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

 11. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 12. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 13. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

 14. Merhabalar ailecek maddi sıkıntılar içindeydik tam durumu düzeltiyoruz tekrar sorun oluyordu aile gelirinin artırılması için yapılan bereket büyüsü konusunda Ispartada Abdullah hocayı çok övdüler gittik bi dünya para verdik durum kötüydü elimizdekindende olduk.Sonra İsmail Aktaş hocayı buldukbereket büyüsü yaptı ve hemen etki gösterdi çok şükür rahata erdik Allah razı olsun. hoca var hocaa varr.

 15. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

 16. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

 17. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

 18. hocam ben 10 yıllık evliydim kaynanam biz evlendikten 7 yıl sonra bize ayrılmamız için yumurta büyüsü yaptırmış yumurta büyüsünün gerçekleştiğinde farklı bir medyum tarafından yıldızname sonucuyla öğrendim fakat kendisini yaptırdığım işlem sonucunda eşimi geri getiremedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kaynanamdan bizi kurtarın ellerinizden öperim hocam sizlere çok saygım var kendinize iyi bakın

 19. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

 20. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

 21. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.