ARTVİN MEDYUM

Artvin medyum arayışı içerisine girdiğinizde Cafer hoca 7/24 bütün dertlerinizi sıkıntılarınızı giderecektir. Uzun yıllardır almış olduğu eğitimler ve ilmi bilgisi ile sizlerin bütün sıkıntılarını, dertlerini giderecektir. Bu zamana kadar sayısız aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, nohut büyüsü, koruma büyüsü, ceviz büyüsü, kaşık büyüsü, şans büyüsü, ayırma büyüsü, muhabbet celbi, geri getirme büyüsü, harmura celbi, aşk vefki, koruma vefki, şirinlik büyüsü, muhabbet vefki, kısmet açma ve büyü bozma çalışmaları ile sayısız sıkıntının çözümünün arkasındaki isim olmuştur. Sizinde sıkıntınızın geçmesini istiyorsanız medyum Cafer hoca ile konuşarak çözüm bulabilirsiniz.

Büyü, içerisinde bulunan durumun başa çıkılamaz hale geldiği zaman devreye girer. Kişi karşılıksız aşkın karşısında günden güne erimek yerine bu durumu ortadan kaldırmak için büyüye başvurabilir. Eski toplumlarda hekimlerin bir hastalığa çare bulamadığı zamanlarda hasta yakınları dönemin önde gelen uzman medyumlarına, büyücülerine veya şamanlarına başvururlardı. Bu uzman kimseler var olan hastalığı genel itibariyle bir kurban ritüeli sonucu giderir veyahut günümüzde de kullanılmaya devam eden bazı bitkileri kullanarak çeşitli karışımlar ve tütsüler ile hastalığı tedavi ederlerdi. İnanılması biraz güç olsa da bu tür büyü ritüelleri ile hastanın derdine çare olunduğu yapılan arkeolojik kazılar sonucu ortaya çıkarılan metinlerle kanıtlanmıştır.

Artvin Büyü Yapan Hocalar

Artvin medyum aramasında geldiğiniz bu sayfa sizlere büyüler hakkında temel bilgiler vermektedir. Türkiye’nin hemen her yerinde konunun uzmanı medyumlar tarafından yapılan pek çok büyü çeşidi vardır. Büyülerin yapılış şekli ve uygulanışı bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Büyülerin uygulanışındaki bu değişikliklerin sebepleri; coğrafi konum, dini inançlar, kültürel farklılıklar, iklim değişiklikleri vs. gibi sebepler büyülerin uygulanma biçimlerinde değişlikler yaratabilmektedir. Peki akıllarda oluşan soru işareti iklimin büyüye ne gibi bir etkisi olabilir? Bilindiği üzere her iklimin kendi bitki seleksiyonu söz konusudur. Ege’de yetişen bitkiye pek nadirdir Doğu’da rastlanması, bu sebepten ötürüdür ki Artvin’da büyü yapan medyumların el verme, doğuştan gelen yeteneklerle bazı tinsel güce sahip olan uzman medyum ve büyücüler büyü esnasında kullandıkları bitkiler değişiklik göstermektedir.

Aşk Büyüsü

Gizli ilimler konusunda deneyimli Cafer hoca, sevdiğiniz kişinin size karşı hislerinin artmasına yönelik yaptığı bu çalışmalar için yine çok etkili yöntemler uygulanmaktadır. Artvin’da aşk büyüsü yaptıran kişi, sevdiği kişinin sempatisini ve güvenini kazanacaktır. Bu sayede sürekli sorularla aklınızda yer eden sevdiğiniz sizin yanınızda olacak ve hayatınızda yeni bir döneme adım atıyor olacaksınız.