Ardahan Medyum

Ardahan medyum öğretmenlerin sizlerin tasasına çare olacağını kavrayabilmeniz için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Daha evvel bir çok yazımda sizlere güvenilir medyum bulma mevzusunda, ilim sahibi medyum bulma mevzusunda harita kaliteyi taşıyacak paylaşımlarda bulundum. Bu mevzuya vakıf olduktan sonra internet üzerinden bulacağınız medyumlar ile çalışabilir, tasanıza çözüm bulabilirsiniz. Yaptıracağınız operasyon aşk sihri, ceviz sihri, bağlama sihri, nasip açma, muhabbet vefki, muhabbet celbi, aşk vefki, nohut sihri, geri getirme sihri, kaşık sihri gibi kırmızı sihir grubundaki sihirler yada sihir bozma, koruma vefki, koruma sihri gibi ak sihir grubundaki sihirler olabilir. Böyle bir vaziyette Ardahan’da uzman medyum bularak tasanızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak aramalarınız eksik kaldığında internete üzerinden aramanız gayet banal bir gidişattır. Burada da dikkat edilmesi gereken noktaları her fırsatta sizlere söylemeye çalışıyorum.

Ardahan’da Büyü Yapan Hocalar

Bir çok insan takat bulamadığı vaziyetlerde medyum öğretmenlerden destek istemektedirler. Sihir yapmak yada yaptırmak günahtır gibi bir çok söylem bulunmaktadır, ancak bu vaziyeti sizlere şu biçimde söyleyebilirim. Kara sihir yapılması evet günahtır, en nihayetinde insanların nefsi gidişatına müdahale ediyor ve makûsluk yapıyorsunuz. Kara büyü o kadar fesat içermektedir ki içerisinde insanı ölüme kadar sürükleyecek duruma getirebilir. Yada sizleri hasta eder, ölüm döşeğine sürükler. O yüzden kara büyü yapacak ve yaptıracak kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Ancak ak büyü, bu kara büyünün tam tersidir. Ak sihir genellikle sihir bozma gibi operasyonlarda kullanılır ve insanların bu karanlıktan çıkması sağlanır. Öğrenilenin aksine ak sihir yapmak daha büyük bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Zira kara sihir yapma zamanının uzun sürmesinde hiç bir problem yokken, ak sihir yapılacağı zaman bir an evvel sihir tamamlamak ve kasvetlerin giderilmesi gerekmektedir.

Ardahan’da Muska Yazan Hocalar

Büyü yapmak için yazılan dualar muska gibi malzemelere okunarak yazılır ve tılsım olması sağlanır. Tılsım olan muskalar sizin yaptıracağınız aşk büyüsü, evlilik büyüsü, sabun büyüsü, nohut büyüsü, muhabbet celbi, harmura celbi, ceviz büyüsü, kaşık büyüsü, aşk vefki, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, tırnak büyüsü ve büyü bozma gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Ardahan’da muska yazdırmak istediğinizde sizlerin her derdine çare olacak Cafer hoca ile irtibata geçmek için internet sitesinde yayınlamış olduğu telefon numarasını kullanabilirsiniz.