AKSARAY MEDYUM

Yazımızı okuma amacınızın Aksaray Medyum olduğunu ve Aksaray Medyum hakkında bilgi almak istediğinizi biliyorum. Ancak öncesinde sizlere medyumluktan ve medyumluk tarihinden ufakça bahsetmek istiyorum. Sonrasında Aksaray medyum konusuna geri dönüş yaparız. İlk olarak medyumluğun tanımı yapmak istiyorum sonrasında medyumluk tarihinden hafifçe bahsederiz sonrasında ise makalemizin asıl başlığına dönerek sizleri Aksaray medyum konusunda bilgilendirerek noktayı koyarız. Lafı daha fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum.

Medyum kelime anlamı ile fransızca kökenli olup “Ruhötesi dünya ile iletişim kuran kişi” olarak açıklanmaktadır. Ruhötesi dünya denildiği için ölülerle iletişim kurduğu düşünülebilinir ancak tam olarak ruhötesi alem ruhların olduğu yer değildir. Medyumlar cinlerle yada diğer alemlerle iletişim kuran kişilerdir o yüzden ruhtesi dünya olarak isimlendirilmiştir.

Medyum Arayışında Olmak

Yaşadığınız sıkıntılar sebebiyle medyuma başvurmak istiyorsunuz ve bu sebeple bir arayış içerisindesiniz. Bu gayet doğal bir durumdur. Ancak bu kadar zahmete girerek özellikle Aksaray medyum aramanıza gerek yoktur. Aksaray medyum gibi bir arama yapmak gereksiz bir çabadır. İşinin ehli olan medyumlar için konumunuzun bir önemi yoktur. Zaman ya da mekân medyumlar için geçici şeylerdir. Medyumların yaptıkları işlemler direk olarak sizlerin göremediği, ruhötesi dünyaya nüfuz edip orada işlemektedir. Bu sebeple medyumları belirli bir yerde arayıp illa görerek işlem yaptırayım demek gereksiz bir istek ve zahmettir. Aksaray’da medyuma ihtiyacınız olursa Medyum Cafer Hoca ile iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Hepimiz insanız ve sıkıntılar yaşayabilmekteyiz. Bu sıkıntıları atlatmak için medyumlara başvurabiliriz. Özellikle bir şehirdeysek ve bu şehirde medyum arıyorsak bu gereksiz bir uğraştır. Örneğin Aksaray’lı bir kardeşimiz başvurmak için medyum arayışındadır ve Aksaray medyum araması yaparak Aksaray’da başvurabileceği medyumları öğrenmek istiyordur. Ancak tekrarladığım gibi bu gereksiz bir uğraştır. Medyumların yaptıkları işlemler diğer dünyada yaptığı değişimler ve manipülasyonlar sonucu gerçekleşmektedir. Bu sebeple medyumların nerede olduğu ya da işlemi nerede yaptığının bir önemi yoktur. Diğer evrende oluşturduğu manipülasyonun zaman ya da mekân gibi kavramlarla ilgisi alakası yoktur. Bu sebeple bir medyuma başvurmak ve sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız spesifik olarak Bu gibi bir arama yapmanıza gerek yoktur. Medyumlar nerede ve ne zaman olursa olsun istenilen işlemi gerçekleştirerek sizleri sıkıntılarınızdan arındırabilecektir.